Oferty pracy dyspozytor w Niemczech

1 - 10 z 10 praca dyspozytor Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lüdenscheid
Bergermann
09-08-17
Gowork.pl
(...) oder entsprechende Berufserfahrung auf Grundlage einer kaufmännischen Ausbildung mehrjährige Berufserfahrung Kommunikationsstärke und sicheres Telefonverhalten Aufgeschlossenheit und Flexibilität gegenüber (...)
Lüdenscheid
Bergermann
26-07-17
Gowork.pl
(...) bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych (...)
Bremen
SaSa Recruitment
21-07-17
Gowork.pl
(...) koordynacja  pracy kierowców na terenie Niemiec – praca stacjonarna w siedzibie firmy Nadzór nad prawidłową realizacją umowy z przewoźnikami Rejestracja zleceń transportowych, ustalanie tras i nadzór nad pracą kierowców oraz optymalizowanie (...)
Hamburg
SaSa Recruitment
18-07-17
Gowork.pl
(...) i ich dokumentacja Wymagania: Doświadczenie min. 3 lata na wyżej wymienionym stanowisku Praktyczna znajomość zagadnień transportowych Znajomość topografii Niemiec Dobra znajomość urządzeń elektronicznych, pakietu MS Office (Word, Excel) Wysokie zdolności (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
15-06-17
Gowork.pl
(...) DYSPOZYTORÓW do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Umowa niemiecka. 2500 EURO+DODATKI. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę (...)
Dortmund
Business & Work Consulting
10-06-17
Gowork.pl
(...) kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. Zakwaterowanie zapewnione. POLSKI DYSPOZYTOR. 2300 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z (...)
Monachium
Business & Work Consulting
10-06-17
Gowork.pl
(...) zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. POLSKI DYSPOZYTOR 2000 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą (...)
Angermünde
Headhunters
17-08-17
www.praca.pl
(...) rynku polskim i zagranicznym, dla swojego niemieckiego klienta, firmy z branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:DyspozytorMiejsce pracy: AngermündeObowiązki:koordynowanie i monitorowanie przebiegu zleceń transportowychstała współpraca (...)
Angermünde
Headhunters
04-08-17
www.praca.pl
(...) nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego niemieckiego klienta, firmy z branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:DyspozytorMiejsce pracy: AngermündeObowiązki:koordynowanie (...)
Berlin, Zagranica
Eco-Trans GmbH & Co KG
30-07-17
gratka.pl
(...) oczekujemy dobrej znajomosci jezyka niemieckiego w mowie i pismie, dyspozycyjnosci ,umiejetnosci samodzielnego podejmowania decyzji. Oferujemy : niemiecka umowe i prace, atrakcyjne zarobki , wsparcie wspolpracownikow i mila atmosfere w pracy. Blizsze informacje o ofercie przedstawimy (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email