Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 10 z 16 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
22-05-15
Gowork.pl
(...) socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w załatwianiu formalności Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (505576140 lub 518203581 lub o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz (...)
Düsseldorf
komander
22-05-15
Gowork.pl
(...) tapeciarzy do budowania scian z regipsu ,do budowania scian z MDF (drewno). Do pracy podlogowej,laminat.pvc,wykladzina podlogowa,plytki. Praca wykonywana jest tylko w sklepach meblowych.   Telefon 01777204416 (...)
Düsseldorf
komander
22-05-15
Gowork.pl
(...) tapeciarzy do budowania scian z regipsu ,do budowania scian z MDF (drewno). Do pracy podlogowej,laminat.pvc,wykladzina podlogowa,plytki. Praca wykonywana jest tylko w sklepach (...)
Niemcy
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
19-05-15
Gowork.pl
(...) Unii Europejskiej. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1109. Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia. Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia oraz znajomości języków obcych. W (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
18-05-15
Gowork.pl
(...) odpowiednich pracowników do firm poszukujących fachowców z różnych dziedzin. Zajmujemy się całym procesem rekrutacji wg. Wytycznych oraz wymagań firmy    Elektryk budowlany Oferujemy: umowę o (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
18-05-15
Gowork.pl
(...) o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony zatrudnienie ciągłe przez cały rok ponadtaryfowe wynagrodzenie godzinowe pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
18-05-15
Gowork.pl
(...) Naszym zadaniem jest dobór odpowiednich pracowników do firm poszukujących fachowców z różnych dziedzin. Zajmujemy się całym procesem rekrutacji wg. Wytycznych oraz wymagań firmy    Monter (...)
Całe Niemcy
work factory GmbH
18-05-15
Gowork.pl
(...) 1500 fachowców i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Bawarii  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik Obowiazki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, (...)
Całe Niemcy
klient GoWork.pl
16-05-15
Gowork.pl
(...) Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Bawarii  poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Hydraulik   Obowiazki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej Renowacja starych instalacji Biały (...)
Nijmegen
Consulting Eu Sp. z o.o.
13-05-15
Gowork.pl
(...) osób do pracy na stanowisku: Monter okien, rolet i drzwi - praca w Holandii i w Niemczech Wymagamy: min 2 lata doświadczenie w budownictwie i montowaniu okien wykształcenie min zawodowe dobra organizacja pracy własnej cierpliwość oraz umiejętność (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.