Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 10 z 10 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
HR Investment Sp. z o. o.
29-08-14
Gowork.pl
(...) na budowach Instalacje wodno- kanalizacyjne Instalacje CO Wymagania: Komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny! (znajomość języka niemieckiego jest weryfikowana (...)
Erlangen
POLONICA Agencja Pracy
29-08-14
Gowork.pl
(...) pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy.   Betoniarz/ (...)
Niemcy
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
29-08-14
Gowork.pl
(...) ludzi chętnych do pracy na kontraktach zagranicznych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:   Murarz Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Opis stanowiska: Murowanie klinkierem, ytong. Czas i godzina pracy: 11 godzin (...)
Regensburg
POLONICA Agencja Pracy
19-08-14
Gowork.pl
(...) budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Betoniarz/ Zbrojarz   Praca na terenie całych (...)
JHL Industriemontagen und Anlagenbau Leipzig GmbH
18-08-14
Gowork.pl
(...) przemysł chemicznego, elektrowni, kopalni odkrywkowych oraz  montaż ciężkich konstrukcji nośnych, np. mostów. Kierownik budowy Miejsce pracy: Niemcy/Cała Europa Opis stanowiska: Przy wspólpracy z kierownictwem projektu kierownik budowy (...)
JHL Industriemontagen und Anlagenbau Leipzig GmbH
18-08-14
Gowork.pl
(...) zleceń w porozumieniu z kierownictwem budowy i projektu Wymagania: Ukończone wykształcenie zawodowe na kierunku budownictwa stalowego lub pokrewnym. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje. Umiejętnośc oszacowania procesów budowlanych na podstawie rysunków (...)
Ulm
Runtime Polska Sp. z o.o.
13-08-14
Gowork.pl
(...) pracy oraz pracy tymczasowej przede wszystkim na niemieckim rynku pracy. Dla naszych oddziałów oraz kontrahentów w Niemczech poszukujemy stale wykwalifikowanych pracowników z branży budowlanej, logistycznej, metalowej i pokrewnych. Aktualnie poszukujemy od zaraz (...)
Berlin
Eleganz bau GmbH Berlin
27-07-14
Gowork.pl
(...) spejalistow w budowlanych przy remoncie budynku moge zatrudnic budowlancow  w Berlinie(Niemcy) na b.dobrych warunkach platniczych-pauschalbasis arbeit.(za dzielo) - trockenbau specjalisci(montaz-stawianie scian gipsowych i szpachlowanie) - kafelkarzy-fliesenleger - (...)
Recklinghausen
JM Bau GbR
22-07-14
Gowork.pl
(...) w suchej zabudowie, układaniu płytek i malowaniu. Wynagrodzenie do uzgodnienia, w zależności od zakresu prac na podstawie przedmiaru (LV).   W grupie musi znajdować się jedna osoba mówiąca po niemiecku. Wymagane profesjonalne narzędzia, drabiny, ewn. Rollgerüst oraz (...)
Berlin
NP3 Sp z o,o,
20-07-14
Gowork.pl
(...) i montażowych umeblowania sklepów oraz wiedzą z zakresu budowy ścian i sufitów w technologii suchego tynku.Wymagana jest znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikacyjnym przynajmniej jednej z osób w brygadzie.Brygady z własnymi narzędziamiKontakt pod (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.