Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 10 z 23 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
02-08-15
Gowork.pl
(...) obowiazków: Spawanie w większości czarnej stali Spawanie grubych blach do 400 mm Spawanie w różnych pozycjach Prace według planów i rysunków technicznych Wymagania: Komunikatywna znajomość języka (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
02-08-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MAG - KONSTRUKCJE STALOWE Zakres obowiazków: Przygotowanie elementów wież (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
02-08-15
Gowork.pl
(...) zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ TIG Obowiązki: Spawanie w pozycjach PA (Wannenschweißen) i PC (Querschweißen) Spawanie rur o średnicy przynajmniej 80 mm i (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
02-08-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK/MONTER SYSTEMÓW GRZEWCZYCH Obowiązki: Montaż, naprawa, przebudowa i renowacja (...)
Całe Niemcy
klient GoWork.pl
30-07-15
Gowork.pl
(...) całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Bawarii  poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Hydraulik   Obowiazki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej Renowacja starych instalacji Biały (...)
Stuttgart
ideale-jobs-GmbH
30-07-15
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Sztuttgarcie szukamy spawacza gazowego. Spawacz gazowy Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań dla naszych klientów z branży przemysłowej (...)
Całe Niemcy
work factory GmbH
30-07-15
Gowork.pl
(...) liczne oddziały na terenie całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Bawarii  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik Obowiązki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej Renowacja (...)
Magdeburg
SterWerk
27-07-15
Gowork.pl
(...) Spawanie MIG/MAG, elektroda,  pomoc w pracach polowych (przy zbiorach, zniwach itp.) obsluga sprzetu rolniczego i budowlanego.   Wymagania: - umiejetnosc spawania elektroda oraz MIG/MAG - doswiadczenie w pracach polowych oraz budowlanych,  - komunikatywna znajomość jednego (...)
GOERLITZ
PAV GOERLITZ
24-07-15
Gowork.pl
(...) U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. UWAGA!!!OSOBOM PRACUJACYM LEGALNIE W NIEMCZECH NALEZA SIÉ SWIADCZENIA SOCJALNE M.IN. KINDERGELD-184 EUR NA 1 DZIECKO-NASZE BIURO (...)
Niemcy / Cała Europa
RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH
24-07-15
Gowork.pl
(...) znajomości języka niemieckiego wykształcenie zawodowe jako spawacz/ślusarz  i/lub porównywalne doświadczenie zawodowe spawacze: ważne certyfikaty spawalnicze, elektromonterzy: uprawnienia SEP gotowość do wyjazdów na teren Niemiec i (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email