Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 10 z 35 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Kolonia
Workzone
31-08-15
Gowork.pl
(...) / Zachodnie Niemcy ·         Praca jest aktualna jest od 17.08. i później ·         Praca na pełny etat 5 – 6 dni w (...)
Frankfurt nad Menem
Elmetrix GmbH
31-08-15
Gowork.pl
(...) montaż rurek osłonowych (peszli) - rozprowadzanie przewodów - montaż instalacji wentylacyjnych   Wymagania: - samodzielność po okresie próbnym - umiejętność organizacji swojej pracy - umiejętność czytania planów budowlanych - umiejętność posługiwania się (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
31-08-15
Gowork.pl
(...) o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w załatwianiu formalności Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (505576140, 518210342 lub 518203581) lub o przesłanie aplikacji drogą (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
31-08-15
Gowork.pl
(...) u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK Obowiązki: Montaż i przebudowa rur, odpływów i (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka
31-08-15
Gowork.pl
(...) oparte na niemieckiej umowie o pracę. W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy: Hydraulik Opis stanowiska: praca na stanowisku Hydraulika / Monter Instalacji Sanitarnych i (...)
Ingolstadt
Olimp Sp. z o.o.
31-08-15
Gowork.pl
(...) płyt kartonowo - gipsowych), - szpachlowanie, - wykończenie ścian/sufitów, - malowanie, tapetowanie ścian, - znajomość technologii stosowanych w budownictwie, - mile widziane osoby z własnym samochodem, - gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy.    Oferta: - (...)
Hamburg
Olimp Sp. z o.o.
31-08-15
Gowork.pl
(...) o dzieło. PRACA W NIEMCZECH OD ZARAZ (HAMBURG).   Wymagania: - doświadczenie w murowaniu klinkieru, - własna Gewerbe, - znajomość języka niemieckiego - jedna osoba, - własny sprzęt i samochód, - dokładność, zaangażowanie.   Oferujemy: - 3500euro brutto za 5, 6 (...)
Całe Niemcy
Olimp Sp. z o.o.
31-08-15
Gowork.pl
(...) typu: układanie płytek, wykonywanie tynków i szpachlowanie, sucha zabudowa karton-gips, malowanie, prace wykończeniowe i inne. Wymagania: - doświadczenie minimum 1 rok, - mile widziane osoby w własnym samochodem, - gotowość do szybkiego wyjazdu do (...)
Ingolstadt
Olimp Sp. z o.o.
31-08-15
Gowork.pl
(...) na „rękę”), - podatki płacone przez pracodawcę  w Niemczech, - ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek, - dobre warunki zakwaterowania.  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: e.wieczorek@olimpspzoo.pl Telefon: (...)
Stuttgart
Serwis Personalny sp. z o.o.
29-08-15
Gowork.pl
(...) budowlanych ze znajomością języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.Nasz Klient oferuje:- prace od zaraz w ramach niemieckiego etatu- bezpłatne zakwaterowanie - bardzo dobre wynagrodzenie- dodatki pozapłacowe i inne płacowe, w postaci premii świątecznych, etc. Wymagania - (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email