Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 10 z 13 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
MA-SA BAU GmbH
05-05-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech poszukuje SZPACHLARZA- MALARZA. Praca w Berlinie, legalna, wymagane dokumenty zapewnia firma. Zakwaterowanie na koszt pracodawcy. Stawka 8,50€ netto/godzine + niemieckie ubezpieczenie i swiadczenia. Prosze o wczesniejsze przeslanie cv na E-mail masagmbh@t-online.de celem (...)
Niemcy
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
05-05-15
Gowork.pl
(...) roku. Działamy zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1109. Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia. Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
05-05-15
Gowork.pl
(...) klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK Obowiązki Montaż i przebudowa rur, odpływów i instalacji Modernizacja łazienek, kuchni i instalacji ciepła Naprawa, renowacja instalacji (...)
Bydgoszcz
Advertoo
04-05-15
Gowork.pl
(...) do układania cegły klinkierowej na terenie Niemiec. Proszę o przesłanie swojego zgłoszenia przez formularz kontaktowy lub na adres e-mail: advertoo.biuro@gmail.comtel. (...)
Stuttgart
Serwis Personalny sp. z o.o.
30-04-15
Gowork.pl
(...) osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisko malarza/tapeciarza.Nasz Klient oferuje:- bezpłatne zakwaterowanie - niemiecką umowę o pracę- pełne ubezpieczenie- możliwość otrzymania zaliczek - ciepły obiad - bezpłatnie- wynagrodzenie 10 Euro/h + 2 euro (...)
Augsburg
Firma GREDAR
30-04-15
Gowork.pl
(...) kładzenie kleju i tynkowanie. Poszukujemy ludzi ze znajomością języka niemieckiego i (...)
Augsburg
Firma GREDAR
30-04-15
Gowork.pl
(...) szuka podwykonawców do prac regipsowych i szpachlowania, a także do prac elewacyjnych typu klejenie wełny, styropianu, kładzenie kleju i tynkowanie. Poszukujemy ludzi ze znajomością języka niemieckiego i (...)
Jelenia Góra
Ruben-Bau sp. z o.o.
28-04-15
Gowork.pl
(...) razem z brygadą do pracy na budowie domów jednorodzinnych w okolicy Frankfurtu nad Menem. W zakres obowiązków wchodzi zarówno fizyczne wykonywanie prac murarskich, zbrojarskich, ciesielskich,  jak i nadzór nad całą brygadą i zamawianie (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
27-04-15
Gowork.pl
(...) oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające.   Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
27-04-15
Gowork.pl
(...) nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające.   Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.