Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 7 z 7 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
JHL Industriemontagen und Anlagenbau Leipzig GmbH
29-07-14
Gowork.pl
(...) techniczną oraz odpowiednie planowanie potrzeb kadrowych. Kierownik budowy jest również odpowiedzialny za kontakty z klientami, podwykonawcami i monterami bezpośrednio na budowie. Wymagania: Wymagane jest wykształcenie na kierunku inżynierskim, alternatywnie tytuł (...)
JHL Industriemontagen und Anlagenbau Leipzig GmbH
29-07-14
Gowork.pl
(...) zleceń w porozumieniu z kierownictwem budowy i projektu Wymagania: Ukończone wykształcenie zawodowe na kierunku budownictwa stalowego lub pokrewnym. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje. Umiejętnośc oszacowania procesów budowlanych na podstawie rysunków (...)
Berlin
Eleganz bau GmbH Berlin
27-07-14
Gowork.pl
(...) spejalistow w budowlanych przy remoncie budynku moge zatrudnic budowlancow  w Berlinie(Niemcy) na b.dobrych warunkach platniczych-pauschalbasis arbeit.(za dzielo) - trockenbau specjalisci(montaz-stawianie scian gipsowych i szpachlowanie) - kafelkarzy-fliesenleger - (...)
Recklinghausen
JM Bau GbR
22-07-14
Gowork.pl
(...) przy remontach sklepów. Oferta dla ekip 3-4 osobowych z działalnością gospodarczą w Polsce lub Niemczech. Prace przy remontach sklepów (Tchibo, Christ, Douglas, Sephora etc.).   Prace polegają na wyburzeniu istniejącej zabudowy, postawieniu nowych ścian oraz (...)
Berlin
NP3 Sp z o,o,
20-07-14
Gowork.pl
(...) pracach demontażowych i montażowych umeblowania sklepów oraz wiedzą z zakresu budowy ścian i sufitów w technologii suchego tynku.Wymagana jest znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikacyjnym przynajmniej jednej z osób w brygadzie.Brygady z własnymi (...)
Monachium
HR Investment Sp. z o. o.
18-07-14
Gowork.pl
(...) na budowach Instalacje wodno- kanalizacyjne Instalacje CO Wymagania: Komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny! (znajomość języka niemieckiego jest weryfikowana (...)
okolice Stuttgartu
HR Investment Sp. z o. o.
13-06-14
Gowork.pl
(...) personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.   Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: HYDRAULIK - od (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.