Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 10 z 36 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
01-09-15
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!) Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunkowe Mile widziany własny samochód Oferujemy: Legalne zatrudnienie na (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
01-09-15
Gowork.pl
(...) się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK Obowiązki: Montaż i przebudowa (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka
01-09-15
Gowork.pl
(...) stanowiska: praca na stanowisku Hydraulika / Monter Instalacji Sanitarnych i Gazowych Oferujemy: umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą stawkę godzinową dietę (...)
Stuttgart
Serwis Personalny sp. z o.o.
01-09-15
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.Nasz Klient oferuje:- prace od zaraz w ramach niemieckiego etatu- bezpłatne zakwaterowanie - bardzo dobre wynagrodzenie- dodatki pozapłacowe i inne płacowe, w postaci premii świątecznych, etc. Wymagania - doświadczenia jako (...)
Stuttgart
Serwis Personalny sp. z o.o.
01-09-15
Gowork.pl
(...) poszukujemy malarzy/tapeciarzy budowlanych ze znajomością języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Nasz Klient oferuje:- prace od zaraz w ramach niemieckiego etatu- bezpłatne zakwaterowanie - bardzo dobre wynagrodzenie- dodatki pozapłacowe i inne płacowe, w postaci (...)
Kolonia
Workzone
31-08-15
Gowork.pl
(...) Frankfurt, Köln i Düsseldorf / Zachodnie Niemcy ·         Praca jest aktualna jest od 17.08. i później ·         Praca na pełny etat 5 – 6 dni w (...)
Frankfurt nad Menem
Elmetrix GmbH
31-08-15
Gowork.pl
(...) montaż instalacji wentylacyjnych   Wymagania: - samodzielność po okresie próbnym - umiejętność organizacji swojej pracy - umiejętność czytania planów budowlanych - umiejętność posługiwania się narzędziami budowlanymi (maszyna do szlifowania, (...)
Ingolstadt
Olimp Sp. z o.o.
31-08-15
Gowork.pl
(...) stanowisku minimum 1 rok, - montaż elementów suchej zabudowy (m.in. płyt kartonowo - gipsowych), - szpachlowanie, - wykończenie ścian/sufitów, - malowanie, tapetowanie ścian, - znajomość technologii stosowanych w budownictwie, - mile widziane osoby z własnym (...)
Hamburg
Olimp Sp. z o.o.
31-08-15
Gowork.pl
(...) do położenia klinkieru (200m2) na umowę o dzieło. PRACA W NIEMCZECH OD ZARAZ (HAMBURG).   Wymagania: - doświadczenie w murowaniu klinkieru, - własna Gewerbe, - znajomość języka niemieckiego - jedna osoba, - własny sprzęt i samochód, - dokładność, (...)
Całe Niemcy
Olimp Sp. z o.o.
31-08-15
Gowork.pl
(...) o różnych stopniach kwalifikacji. Prace typu: układanie płytek, wykonywanie tynków i szpachlowanie, sucha zabudowa karton-gips, malowanie, prace wykończeniowe i inne. Wymagania: - doświadczenie minimum 1 rok, - mile widziane osoby w własnym samochodem, - (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email