Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 10 z 10 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Jelenia Góra
Ruben-Bau sp. z o.o.
25-04-15
Gowork.pl
(...) w okolicy Frankfurtu nad Menem. W zakres obowiązków wchodzi zarówno fizyczne wykonywanie prac murarskich, zbrojarskich, ciesielskich,  jak i nadzór nad całą brygadą i zamawianie materiałów. Oferujemy: - legalną pracę na umowę na czas nieokreślony, - (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
24-04-15
Gowork.pl
(...) wynagrodzenie godzinowe pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych dieta za każdy przepracowany dzień opłacone zakwaterowanie (pokój wyposażony z dostępem do kuchni lub z kuchnią) stałe tygodniowe dodatki (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
24-04-15
Gowork.pl
(...) językowego oraz fachowego w naszym centrum szkoleniowym przy pełnym wynagrodzeniu po zatrudnieniu ochronną odzież roboczą oraz skrzynkę narzędziową dodatki urlopowe oraz świąteczne przyporządkowanie odpowiedniej najkorzystniejszej klasy podatkowej, stałą opiekę (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
24-04-15
Gowork.pl
(...) warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej.    Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom zatrudnienie przez cały rok.   W sposób (...)
Stuttgart
Serwis Personalny sp. z o.o.
24-04-15
Gowork.pl
(...) do podjęcia pracy na stanowisko malarza/tapeciarza.Nasz Klient oferuje:- bezpłatne zakwaterowanie - niemiecką umowę o pracę- pełne ubezpieczenie- możliwość otrzymania zaliczek - ciepły obiad - bezpłatnie- wynagrodzenie 10 Euro/h + 2 euro diety/godzina- możliwość (...)
Augsburg
Firma GREDAR
24-04-15
Gowork.pl
(...) a także do prac elewacyjnych typu klejenie wełny, styropianu, kładzenie kleju i tynkowanie. Poszukujemy ludzi ze znajomością języka niemieckiego i (...)
Augsburg
Firma GREDAR
24-04-15
Gowork.pl
(...) podwykonawców do prac regipsowych i szpachlowania, a także do prac elewacyjnych typu klejenie wełny, styropianu, kładzenie kleju i tynkowanie. Poszukujemy ludzi ze znajomością języka niemieckiego i (...)
Stuttgart
Serwis Personalny sp. z o.o.
20-04-15
Gowork.pl
(...) swojego Klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisko malarza/tapeciarza.Nasz Klient oferuje:- bezpłatne zakwaterowanie - niemiecką umowę o pracę- pełne ubezpieczenie- możliwość otrzymania zaliczek - ciepły obiad - bezpłatnie- wynagrodzenie 10 (...)
Kempten (Allgäu)
P.I.N. Personal GmbH
19-04-15
Gowork.pl
(...) jest dostarczanie personelu dopasowanego do potrzeb naszych klientów. Utrzymujemy ścisłą i przejrzystą relację z naszymi klientami i pracownikami. Tylko wtedy widzimy możliwość osiągnięcia jak najwyższej jakości naszych usług. Jakość, świadomość, przejrzystość i (...)
Jelenia Góra
Ruben-Bau p z o.o.
06-04-15
Gowork.pl
(...) firma budowlana poszukuje doświadczonego pracownika  budowlanego: majstra/brygadzisty pracującego razem z brygadą do pracy na budowie domów jednorodzinnych w okolicy Frankfurtu nad Menem. W zakres obowiązków wchodzi zarówno fizyczne wykonywanie prac (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.