Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 10 z 14 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
27-05-15
Gowork.pl
(...) w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK Obowiązki Montaż i przebudowa rur, odpływów i instalacji Modernizacja łazienek, kuchni i instalacji (...)
Całe Niemcy
work factory GmbH
27-05-15
Gowork.pl
(...) liczne oddziały na terenie całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Bawarii  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik Obowiazki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej Renowacja starych (...)
Całe Niemcy
klient GoWork.pl
27-05-15
Gowork.pl
(...) na stanowisko:   Hydraulik   Obowiazki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej Renowacja starych instalacji Biały montaż Sprawdzanie poprawności instalacji Praca zgodnie z rysunkiem (...)
Düsseldorf
komander
22-05-15
Gowork.pl
(...) tapeciarzy do budowania scian z regipsu ,do budowania scian z MDF (drewno). Do pracy podlogowej,laminat.pvc,wykladzina podlogowa,plytki. Praca wykonywana jest tylko w sklepach meblowych.   Telefon 01777204416 (...)
Düsseldorf
komander
22-05-15
Gowork.pl
(...) do budowania scian z regipsu ,do budowania scian z MDF (drewno). Do pracy podlogowej,laminat.pvc,wykladzina podlogowa,plytki. Praca wykonywana jest tylko w sklepach (...)
Niemcy
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
19-05-15
Gowork.pl
(...) obcych. W centrum naszego zainteresowania znajdują się branże budowlane, rolnicze, metalurgiczne, mechaniczne oraz wiele innych. Szukamy również pracowników fizycznych. Zaufaj i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.   Dla naszego klienta na terenie Niemiec (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
18-05-15
Gowork.pl
(...) odpowiednich pracowników do firm poszukujących fachowców z różnych dziedzin. Zajmujemy się całym procesem rekrutacji wg. Wytycznych oraz wymagań firmy    Elektryk budowlany Oferujemy: umowę o (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
18-05-15
Gowork.pl
(...) wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych dieta za każdy przepracowany dzień opłacone zakwaterowanie (pokój wyposażony z dostępem do kuchni lub z kuchnią) stałe tygodniowe dodatki pieniężne na przejazdy możliwość bezpłatnego (...)
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka & Rubsam
18-05-15
Gowork.pl
(...) jest dobór odpowiednich pracowników do firm poszukujących fachowców z różnych dziedzin. Zajmujemy się całym procesem rekrutacji wg. Wytycznych oraz wymagań firmy    Monter (...)
Stuttgart
Serwis Personalny sp. z o.o.
30-04-15
Gowork.pl
(...) obiad - bezpłatnie- wynagrodzenie 10 Euro/h + 2 euro diety/godzina- możliwość pracy w nadgodzinach Wymagania - dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca za swobodną komunikację - praca wśród Niemców- min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe jako (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.