Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 10 z 21 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
03-07-15
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK Obowiązki: Montaż, naprawa, przebudowa i renowacja instalacji wodnej i gazowej Sprawdzanie poprawności instalacji Praca zgodnie z rysunkami technicznymi Instalowanie rur i urządzeń sanitarnych oraz (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
03-07-15
Gowork.pl
(...) pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MAG - SPAWANIE RUROCIĄGÓW Zakres obowiazków: Spawanie w większości (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
03-07-15
Gowork.pl
(...) poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MAG - KONSTRUKCJE STALOWE Zakres obowiazków: Przygotowanie elementów wież dla znanego producenta dźwigów i pojazdów specjalnych Spawanie w różnych pozycjach Prace (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
03-07-15
Gowork.pl
(...) warunkach Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w załatwianiu formalności Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (505576140, 518210342 lub (...)
Całe Niemcy
work factory GmbH
02-07-15
Gowork.pl
(...) liczne oddziały na terenie całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Bawarii  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik Obowiazki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej Renowacja starych (...)
Całe Niemcy
klient GoWork.pl
02-07-15
Gowork.pl
(...) całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Bawarii  poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Hydraulik   Obowiazki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej Renowacja starych instalacji Biały (...)
Całee Niemcy
ideale-jobs-GmbH
02-07-15
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego co najmniej na poziomie A2-B1. Hydraulik monter instalacji sanitarnych i grzewczych Projekt obejmuje długoterminowe prace, polegające na montażu instalacji wod.-kan., białym montażu i montażu instalacji cieplnej w nowobudowanym (...)
Stuttgart
Serwis Personalny sp. z o.o.
02-07-15
Gowork.pl
(...) poszukujemy 27 mnalarzy budowlanych Nasz Klient oferuje: - niemiecką umowę o prace z pełnym ubezpieczeniem - bezpłatny hotel w całym okresie trwania umowy - atrakcyjne wynagrodzenie  - możliwość pracy w nadgodzinach - dodatki do wynagrodzenia w postaci diet - płatny (...)
GOERLITZ
PAV GOERLITZ
01-07-15
Gowork.pl
(...) TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. UWAGA!!!OSOBOM PRACUJACYM LEGALNIE W NIEMCZECH NALEZA SIÉ SWIADCZENIA SOCJALNE M.IN. KINDERGELD-184 EUR NA 1 DZIECKO-NASZE BIURO (...)
Nijmegen
Consulting Eu Sp. z o.o.
30-06-15
Gowork.pl
(...) kandydatów   bądź firmy w celu wykonywania zleceń budowlanych na terenie Holandii i Niemiec Wymagamy: - min 2 letnie doświadczenie w budownictwie,  brukarstwie, dekarstwie - znajomość języka niemieckiego, angielskiego bądź niderlandzkiego - sprawność (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email