Oferty pracy budowlaniec w Niemczech

1 - 10 z 31 praca budowlaniec Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Całe Niemcy
Pośrednictwo Pracy Soberka
06-10-15
Gowork.pl
(...) solidne warunki zatrudnienia oparte na niemieckiej umowie o pracę. W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy: Hydraulik Opis stanowiska: praca na stanowisku Hydraulika / Monter (...)
Niemcy
ideale-jobs-GmbH
06-10-15
Gowork.pl
(...) i grzewczych) ze znajomością języka niemieckiego co najmniej na poziomie A2-B1. Hydraulik monter instalacji sanitarnych i grzewczych Projekt obejmuje długoterminowe prace, polegające na montażu instalacji wod.-kan., białym (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
06-10-15
Gowork.pl
(...) się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK Obowiązki: Montaż i (...)
Berlin
LIMNUSWORK
06-10-15
Gowork.pl
(...) i przebudowa rur, odpływów i instalacji Modernizacja łazienek, kuchni i instalacji ciepła Naprawa, renowacja instalacji sanitarnych Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (...)
Berlin
LIMNUSWORK
06-10-15
Gowork.pl
(...) się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec - Berlin poszukujemy kandydatów na (...)
Całe Niemcy
klient GoWork.pl
06-10-15
Gowork.pl
(...) całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Bawarii  poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Hydraulik   Obowiazki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej Renowacja starych instalacji Biały (...)
Całe Niemcy
work factory GmbH
06-10-15
Gowork.pl
(...) i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Bawarii  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik Obowiązki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, (...)
Stuttgart
ideale-jobs-GmbH
06-10-15
Gowork.pl
(...) i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Sztuttgarcie szukamy spawacza gazowego. Spawacz gazowy Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań (...)
Stuttgart
Serwis Personalny sp. z o.o.
06-10-15
Gowork.pl
(...) oferuje:- bezpłatny hotel - bezpłatne wyżywienie- umowę o pracę na niemieckich warunkach- atrakcyjne wynagrodzenie- dodatkowe benefity- stałą pracę (pracę Regional) - w jednym miejscu- możliwość pracy także w okresie zimowym- bezpłatny dojazd z hotelu na budowę- (...)
Całe Niemcy
work factory GmbH
01-10-15
Gowork.pl
(...) naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej Renowacja starych instalacji Biały montaż Sprawdzanie poprawności instalacji Praca zgodnie z rysunkiem technicznym Wymagania: Wykształcenie kierunkowe (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email