Oferty pracy pracownik robot wykonczeniowych w Niemczech

21 - 30 z 149 praca pracownik robot wykonczeniowych Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Neustadt an der Orla
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
25-11-15
Gowork.pl
(...) do działu jakości wprowadzanie do komputera błędów jakościowych oraz ich księgowanie pakowanie szklanych komponentów według instrukcji i przekazywanie ich do wysyłki sporządzanie protokołów    Wymagania: dobra znajomość j. (...)
Oberhausen
HCA Project Support Polska Sp. z o.o.
25-11-15
Gowork.pl
(...) do pracy w magazynie na terenie Niemiec (okolice Oberhausen/Essen/Duisburg).     Obowiązki   - przyjmowanie i kontrola produktów- prace magazynowe z użyciem wózków widłowych   Wymagania:    - dysppozycyjność od 4 stycznia 2016- posiadanie (...)
Erfurt
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
25-11-15
Gowork.pl
(...) 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:   Pracownik magazynu- Komisjoner (k/m)     Miejsce pracy: Niemcy, Erfurt   Zadania na (...)
Berlin
SterWerk
25-11-15
Gowork.pl
(...) bydła mlecznego. Gospodarstwo Znajduje się w Niemczech .Główne obowiązki:- samodzielny, mechaniczny udój stada  krów;- na życzenie gospodarza wszystkie inne prace związane z prowadzeniem tego typu gospodarstwa; Wymagania: - minimum 6 miesięczne (...)
wybrane miasta w Niemczech
HR Work Force
25-11-15
Gowork.pl
(...) osób do pracy tymczasowej w pralni przemysłowej. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała obsługa maszyn pralniczych oraz maglujących lub czyszczenie maszyn. Chcesz wyjechać do pracy, ale dopiero po Nowym Roku? Żaden problem! Poszukujemy chętnych osób na wyjazd (...)
Lubeka
WORKON
25-11-15
Gowork.pl
(...) swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:   PRACOWNIK PRODUKCJI PŁATKÓW MUSLI   Miejsce pracy: Lubeka Termin rozpoczęcia: od zaraz   Obowiązki: - pomoc przy produkcji - donoszenie surowców na maszyny - kontrola jakości - otwieranie (...)
Drezno
JobCentrum Zgorzelec
25-11-15
Gowork.pl
(...) zaprasza na spotkanie rekrutacyjne.Spotkanie odbędzie się 7 grudnia o godzinie 10:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu przy ul. Parkowej 1 w sali nr 9.Spotkanie rekrutacyjne to dobry sposób na bezpośredni kontakt z pracodawcą. Można na nim zadać wszelkie pytania dotyczące (...)
Isny im Allgau
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
24-11-15
Gowork.pl
(...) dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: STOLARZ Miejsce pracy: Isny im Allgäu, Niemcy   Wymagania: - j.niemiecki na poziomie komunikatywnym, - doświadczenie na w/w stanowisku, - znajomość obsługi maszyn CNC. - gotowość do podjęcia (...)
Afganistan
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
24-11-15
Gowork.pl
(...) ROBÓT KANALIZACYJNYCH Miejsce pracy: Afganistan, baza wojskowa Camp Marmal. Liczba miejsc: 1   Pracownik zatrudniony na w/w stanowisku będzie pracował w największej niemieckiej bazie wojskowej na terenie Afganistanu. Praca będzie tylko i wyłącznie na terenie (...)
okolice miasta Braunschweig
Jobs Plus
24-11-15
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy (okolice miasta Braunschweig)   DO TWOICH NAJWAŻNIEJSZYCH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ: obsługa komputera i kasy fiskalnej dbałość o czystość sklepu i terenu wokół niego tankowanie paliwa   OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: bardzo (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email