Oferty pracy pracownik robot wykonczeniowych w Niemczech

21 - 30 z 97 praca pracownik robot wykonczeniowych Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Gardelegen
Cbsbutler
18-10-14
Gowork.pl
(...) (...)
Frankfurt (Oder)
WellCamDent
18-10-14
Gowork.pl
(...) średnie, mile widziane wyższe, uczciwość, dyspozycyjność, odporność na stres, zdolność do szybkiego uczenia się, otwartość na zmiany, wysoka kultura osobista, bardzo dobra znajomości obsługi komputera i pakietów MS Office, łatwość w podejmowaniu decyzji i (...)
Luebeck
MG SOLUTIONS SP. Z O.O.
18-10-14
Gowork.pl
(...) zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne) Zakwaterowanie organizowane przez Pracodawcę Praca w systemie zmianowym Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%) Osoby zainteresowane prosimy (...)
Antwerpia
Samuelson & Nordhaus
18-10-14
Gowork.pl
(...) netto Firma z ugruntowana pozycja rynkowa poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Robot Zelbetonowych na swoich budowach w Belgii. Od 15 lat firma Samuelson & Nordhaus swiadczy uslugi dla najwiekszych podmiotów gospodarczych zarowno w Polsce jak i poza jej granicami dając swoim (...)
teren całych Niemiec
SCHNELLKRAFT Sp. z o.o.
17-10-14
Gowork.pl
(...) zakwaterowanie Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w godz. 8.00-16.00     pod nr tel.  71/343 10 55  lub e-mail:   praca.budowa@vp.pl   Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla (...)
Horselgau
Contrain Sp. z o.o.
17-10-14
Gowork.pl
(...) i przygotowywanie towarów do wysyłki, Wyszukiwanie towarów według określonego klucza, Obsługa skanera – zbieranie zamówień, Realizacja zamówień, Rozładunek i załadunek towarów, Obsługa akumulatorowego wózka (...)
Hannover
Bewerbungen Hannover
17-10-14
Gowork.pl
(...) kobiet przy pakowaniu towaru. Nie wymagamy znajomości języka. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie dla pracowników niewykfalikowanych. Umowę o pracę w pełnym wymiarze i śwadczenia socjalne. Zakwaterownie w hotelu pracownicznym oraz dojazd do pracy wg. potrzeb. Informacje tel. 0048 (...)
Erfurt, Za granicą
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) (Za granicą)Holbern -  jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
Gowork.pl
(...) oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego (...)
Gernsheim
OTTO POLSKA
16-10-14
Gowork.pl
(...) oferuje pracę          w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu Pracownik magazynu nr ref. KZ/PM/10/2014/GOWORKNiem   Miejsce wykonywania pracy: Niemcy   Opis stanowiska (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.