Oferty pracy pracownik robot wykonczeniowych w Niemczech

21 - 30 z 89 praca pracownik robot wykonczeniowych Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
CPC Group Sp. z o.o.
23-10-14
Gowork.pl
(...) szybkiego wyjazdu - zatrudnienie przewidziane na dłuższy czas Zainteresowane osoby, spełniające powyższe warunki proszone są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu inforpraca Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi (...)
Erfurt
JobCentrum Zgorzelec
23-10-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik produkcjiMiejsce pracy: Niemcy, Erfurt Pracodawca oferuje:- umowę na niemieckich warunkach- wynagrodzenie wypłacane w terminie- zakwaterowanie Wymagania:- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny- (...)
Lipsk
Holbern Sp. z o. o.
23-10-14
Gowork.pl
(...) wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto (...)
Wrocław, Lublin, Kraków, ..., Dolnośląskie, Lubelskie, Małopolskie, Mazow ...
Horeca Personal Service
22-10-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) (Dolnośląskie); Lublin (Lubelskie); Kraków (Małopolskie); Warszawa (Mazowieckie); Opole (Opolskie); Rzeszów (Podkarpackie); Katowice (Śląskie); Monachium, Stuttgard (Za granicą)Wymiana  oponWymagania: Wykształcenie zawodowe (mile widziani mechanicy samochodowi) Świadectwa pracy (...)
Karlsruhe
A&J Partners
22-10-14
Gowork.pl
(...) prawie 10 lat liderem na rynku w świadczeniu usług opiekuńczych w Polsce i w Niemczech zatrudni pracownika biurowego do swojej siedziby w Niemczech.Gwarantujemy bezpłatne mieszkanie oraz pracę w miłym ambitnym zespole. Wymagamy biegłej znajomości języka niemieckiego. (...)
Opole
PUH OMEGA
22-10-14
Gowork.pl
(...) pracowników fizycznych z doświadczeniem do segregacji i renowacji palet. Praca w Niemczech. tel: 77 463 29 22,  664 993 (...)
Luebeck
MGsolutions Sp. z o.o.
21-10-14
Gowork.pl
(...) certyfikat o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób  zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik Produkcji (...)
Lohne
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) terenie Niemiec. Zatrudnienie od zaraz na stanowisku:   Pracownik produkcji/ Lohne Niemcy (Praca tylko dla kobiet)     Praca przeznaczona jest głównie dla kobiet, ze względu na rodzaj pracy. Mogą być to grupy kobiet, duety, rodziny - w każdej grupie minimum jedna osoba (...)
Lohne
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) osób do pracy w Niemczech przy produkcji oraz filetowaniu drobiu dla prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej na terenie Niemiec. Zatrudnienie od zaraz na stanowisku:   Pracownik produkcji/ Lohne Niemcy (Praca tylko dla kobiet)     Praca przeznaczona jest (...)
Gernsheim
OTTO POLSKA
20-10-14
Gowork.pl
(...) w uzyskaniu świadczeń socjalnych. Wymagania:-znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, -zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność, -chęć wyjazdu od zaraz. Obowiązki:-poprawne zbieranie zamówień na podstawie otrzymanej dokumentacji, -sprawdzanie zamówień (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.