Oferty pracy niemcy;m/praca sezonowa(niemcy)

601 - 610 z 2905 praca niemcy;m/praca sezonowa(niemcy)

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielsko-Biała, śląskie
Trenkwalder
04-03-15
Gowork.pl
(...) pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. (...)
Freiburg im Breisgau
Professional Work Service
04-03-15
Gowork.pl
(...) hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Młodszy Kucharz/Kucharka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Baden-Württemberg, 15 km od Freiburg im Breisgau Praca od: zaraz na minimum 6 (...)
Hasselt
Maintec
04-03-15
Gowork.pl
(...) wytłaczarek (Belgia)   Praca polega na utrzymaniu i konserwacji wytłaczarek i linii recyklingowej. Naprawa/ wymiana zepsutych lub zużytych elementów maszyn, naprawa elementów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych, sterowników (...)
Gdańsk, pomorskie
Jobhouse
04-03-15
Gowork.pl
(...) o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie (...)
Gdańsk, pomorskie
Jobhouse
04-03-15
Gowork.pl
(...) podaniem nr ref. POM/EKS/GDA   opis dodatkowy:   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i (...)
Oberkirchen
BB Jobcenter
04-03-15
Gowork.pl
(...) pracy w kamieniołomie Opis stanowiska:- prace fizyczne w kamieniołomie- rozdrabnianie kamieni za pomocą maszyn- mile widziane doświadczenie w pracy w kamieniołomie- mile widziana umiejętność prowadzenia koparek Wymagania:- prawo jazdy min. kat B (mile widziany własny (...)
Nördlingen
Sempre Sp. z o.o.
04-03-15
Gowork.pl
(...) obróbka (szlifowanie, polerowanie, grawerowanie tablic), montaż nagrobków - praca samodzielna wymaganych standardów   Oferujemy: - zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, (...)
Oberhausen
Sempre Sp. z o.o.
04-03-15
Gowork.pl
(...) społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -  atrakcyjne wynagrodzenie + diety - zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu  - możliwość rozwoju zawodowego   Wymagania: - komunikatywna znajomość  (...)
Marktredwitz
ISSP
04-03-15
Gowork.pl
(...) Pakowaniu/komisjonowaniu artykułów ogólnospożywczych na terenie Niemiec Wybranym kandydatom oferujemy: • wynagrodzenie 11,64 € brutto/h • okres postojowy dla osób na terenie Niemiec jest płacony 38 euro brutto/dzień do momentu rozpoczęcia pierwszego (...)
Lipsk
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
04-03-15
Gowork.pl
(...) 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta, niemieckiej firmy z branży automotive, kandydatów (k/m) na stanowisko:   Kontroler jakości (k/m) Miejsce pracy: Lipsk   Zadania na (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.