Oferty pracy niemcy;m/praca sezonowa(niemcy)

601 - 610 z 3817 praca niemcy;m/praca sezonowa(niemcy)

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Wrocław, dolnośląskie
INVENT
28-08-14
Gowork.pl
(...) (...)
Oslo
CBR
28-08-14
Gowork.pl
(...) 190 nok/h brutto w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka   - 37,5h pracy w tygodniu z możliwością nadgodzin (w tygodniu płatnych +50%, w weekendy + 100%)   - zakwaterowanie czekające na pracownika od pierwszego dnia pobytu w Norwegii (...)
Wrocław
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, holenderskiej firmy transportowej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Kierowca międzynarodowy C+E - od 5000 (...)
Wrocław
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.   Dla naszego (...)
Wrocław
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) bezpośrednio z niemieckim pracodawcą - niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe - opieka polskiego konsultanta - możliwość podjęcia pracy od zaraz   Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 604 242 084 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze (...)
Wrocław
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Dresden
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami w całej Unii Europejskiej, w związku z dynamicznym rozwojem naszych klientów, niemieckich firm transportowych,  poszukujemy z całej Polski ambitnych, sumiennych i zmotywowanych kierowców. Nasze usługi są dla (...)
Sigmaringen
Holbern Sp. z o. o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie kandydatów na (...)
Erfurt
Holbern Sp. z o. o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej (...)
Wassenberg
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.