Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 88 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Sidrom Sp. z o.o.
14-09-14
Gowork.pl
(...) licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677. W chwili obecnej rekrutujemy na stanowiska: Monterzy elewacji - Niemcy Wymagane: - Doświadczenie w pracy (...)
Monachium
TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze
14-09-14
Gowork.pl
(...) językiem niemieckim Miejsce pracy: Niemcy, Ottobrunn Monachium (Bawaria)Rozpoczęcie pracy: do 30.09.2014 Stawka 1.250 Euro Poszukujemy opiekunki dla Pani 86 lat (149 cm/45 kg). Pacjentka ma nadciśnienie tętnicze, początkową fazę demencji oraz dolegliwości związane z (...)
Monachium
ProPersonal
14-09-14
Gowork.pl
(...) jest aktywną, pełną życia osobą, która w wyniku wypadku porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo tego nie poddaje się i dąży do uzyskania pełnej samodzielności przez codziennie odbywanie ćwiczeń rehabilitacyjnych. Potrzebuje pomocy w (...)
Monachium
Niemiecka Firma
14-09-14
Gowork.pl
(...) komunikatywna znajomość języka niemieckiego, oraz doświadczenie przy obsłudze szaf sterowniczych, szkoła kierunkowa i samochód. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. Możliwość pobierania zaliczki. Wynagrodzenie 1700 euro netto + nadgodziny CV na adres: (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
12-09-14
Gowork.pl
(...) pielęgniarzy/-arek, jak i „świeżych” absolwentów z dyplomem pielęgniarza/-arki, chcących rozpocząć swoją karierę na niemieckim rynku pracy w opiece ambulatoryjnej na terenie Monachium i okolic. Wymagania: przynajmniej komunikatywny (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
12-09-14
Gowork.pl
(...) Niemcy Poszukujemy doświadczonych pielęgniarzy/-arek, którzy/-re posiadają nostryfikowany dyplom na terenie Niemiec i chcą podjąć pracę w niemieckich klinikach i szpitalach. Wymagania: certyfikat językowy (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
12-09-14
Gowork.pl
(...) którzy/-re władają językiem niemieckim w stopniu dobrym i chcą podjąć pracę w niemieckich domach opieki. Pielęgniarz/ -arka bez nostryfikacji – Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: certyfikat (...)
Monachium
HIT Personaldienstleistungen GmbH
12-09-14
Gowork.pl
(...) medyczno-opiekuńczych typu: domy starców, domy opieki dziennej, kluby seniora, sanatoria, szpitale i kliniki  - praca mobilna - świadczenie usług opiekuńczych w domu pacjentów (Ambulanter Dienst) Wymagania: komunikatywna (...)
Monachium
Niemiecka Firma
12-09-14
Gowork.pl
(...) Poszukujemy KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 lub 4/1 (...)
Monachium
Niemiecka Firma
12-09-14
Gowork.pl
(...) (NIEMCY+EU) Poszukujemy KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH oraz EU. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.angielskiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 1900 euro. CV na adres:iza.bwc@gmail.com tel.721556681  (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.