Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 72 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
altenbetreuung24
20-10-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków (...)
Monachium
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) potrzebuje małżeństwo, Pani Margaret i Pan Robert. Jedna z osób jest bardziej samodzielna ale ma demencję a druga z osób jest mnie sprawna i samodziana.  Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
22-10-14
Gowork.pl
(...) domach opieki. Pielęgniarz/ -arka bez nostryfikacji – Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: certyfikat językowy potwierdzający znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 CV w języku niemieckim (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
22-10-14
Gowork.pl
(...) budowy - instalacje elektryczne (Niemcy) Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Kierowanie kilkuosobową grupą pracowników; Nadzór i sporządzanie obmiarów; Nadzór nad kompleksowym wykonaniem prac (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
22-10-14
Gowork.pl
(...) 24h/7 – Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko opiekun/-ka osób starszych, które znają przynajmniej komunikatywnie język niemiecki i chciałyby podjąć pracę na terenie (...)
Augsburg, Monachium
SILVERHAND
22-10-14
Gowork.pl
(...) o pracę na warunkach niemieckich, możliwość podjęcia pracy już od najbliższego poniedziałku! Warunki konieczne – wyuczony zawód kierunkowy, doświadczenie, komunikatywny j. niemiecki (mile widziany własny samochód) Do głównych zadań osoby (...)
Monachium
HIT Personaldienstleistungen GmbH
21-10-14
Gowork.pl
(...) kluby seniora, sanatoria, szpitale i kliniki  - praca mobilna - świadczenie usług opiekuńczych w domu pacjentów (Ambulanter Dienst) Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek niezbędny doświadczenie w (...)
Monachium
Homejoy GmbH
21-10-14
Gowork.pl
(...) wspolpracy. Dobrze oplacalna praca w elastycznym trybie. Wymagania: Gewerbeschein mile widziane, doswiadczenie, komunikatywny/dobry niemiecki. Oferujemy: duza pula klientow, ustalanie wlasnego grafiku pracy w dowolnym rejonie miasta. Nie oferuje zakwaterowania. Osoby zainteresowane (...)
Monachium
Partner Service
21-10-14
Gowork.pl
(...) Klienta : Malarzy Praca na terenie Niemiec Wymagania: Doświadczenie w zawodzie; Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (weryfikowana przez konsultanta); Dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu (świadectwo ukończenia szkoły, dyplomy (...)
Monachium
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres zatrudnienia, zapewniamy stały kontakt oraz pomoc w każdej sytuacji. Obecnie przeprowadzamy rekrutacją dla kandydatów na (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.