Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 47 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
altenbetreuung24
27-05-15
Gowork.pl
(...) w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obecnie szukamy opiekunki dla Pani Renate, II stopień niepełnosprawności, 90 lat. Miejsce zlecenia: Monachium Seniorka (...)
Monachium
Gowork.pl
27-05-15
Gowork.pl
(...) nas, mamy wiele ciekawych ofert pracy! Obecnie potrzebujemy opiekunki dla pana Richarda (88 lat). Wyjazd na 2 – 3 miesiące od 6 czerwca, okolice Monachium. Senior jest cukrzykiem i ma nadciśnienie. Cierpi również z powodu (...)
Monachium
Gowork.pl
26-05-15
Gowork.pl
(...) kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i ze znajomością języka niemieckiego. Zgłoś się do nas, mamy wiele ciekawych ofert pracy! Obecnie potrzebujemy opiekunki dla pana Antoniego (88 lat). Wyjazd na 2 – 3 miesiące od 2 lipca w Monachium. Senior (...)
Monachium
Engeldaheim
13-05-15
Gowork.pl
(...) wyjazdu: okolice Monachium Opieki potrzebuje Anna w wieku 89 lat. Pani Anna jest dość samodzielna, zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się przy chodziku. Jest w dobrym stanie psychicznym.   Opieka nad osobami starszymi, Niemcy Nr (...)
Monachium, Augsburg
LIMNUSWORK
27-05-15
Gowork.pl
(...) Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko: KIEROWCA KAT. C+E Miejsce pracy: Monachium, Augsburg Obowiązki: Transport artykułów na terenie (...)
Monachium
Sempre Sp. z o.o.
27-05-15
Gowork.pl
(...) i sprawdzanie gotowych części   Oferujemy: - zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie + diety - zakwaterowanie lub (...)
Stuttgart, Monachium, Monachium, ...
SILVERHAND
27-05-15
Gowork.pl
(...) obecnie osoby na stanowisko: Operator CNC Frezer / Tokarz (Niemcy) Miejsce pracy: Bawaria, Badenia-Wirtembergia Nr referencyjny: GW/30K Obowiązki: Posiadamy różne oferty obsługa frezarek  sterowanych numerycznie CNC obsługa tokarek (...)
Monachium
SILVERHAND
27-05-15
Gowork.pl
(...) o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do (...)
Monachium, Stuttgart
SILVERHAND
27-05-15
Gowork.pl
(...) zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. (...)
Londyn, Manchester, Manchester, ...
Primary Care Recruitment
27-05-15
Gowork.pl
(...) pracy (4-6 tygodni) pakiet bezpłatnych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe minimalną pensję w Anglii wysokości - £21,692 brutto - absolwenci - £25,000 brutto - pielęgniarki z doświadczeniem minimalną pensję w Niemczech w wysokości - € 1600- (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.