Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 73 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) Pani Luise ma 103 lat porusza się samodzielnie czasem potrzebuje jedynie asekuracji przy wchodzeniu po schodach lub poruszaniu się przy większych odległościach. Poza tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej (...)
Monachium
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) potrzebuje małżeństwo, Pani Margaret i Pan Robert. Jedna z osób jest bardziej samodzielna ale ma demencję a druga z osób jest mnie sprawna i samodziana.  Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. (...)
Monachium
altenbetreuung24
21-11-14
Gowork.pl
(...) się jedynie za pomocą chodzika lub z czyjąś pomocą. Ma chorobę Alzhaimera przez to o wielu rzeczach trzeba przypominać i pilnować.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z (...)
Monachium
HIT Personaldienstleistungen GmbH
22-11-14
Gowork.pl
(...) szpitale i kliniki oraz mobilną - świadczenie usług opiekuńczych w domu pacjentów (Ambulanter Dienst). Wspólpracujemy z wieloma znanymi placówkami np. Caritas.   Opiekun medyczny osób starszych w placówkach (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
21-11-14
Gowork.pl
(...) 24h/7 – Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko opiekun/-ka osób starszych, które znają przynajmniej komunikatywnie język niemiecki i chciałyby podjąć pracę na (...)
Lipsk, Monachium, Monachium, ...
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) produkcji | NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Montaż elementów na linii produkcyjnej, kontorola jakości. Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Dyspozycyjność Punktualność Zaangażowanie w powierzone (...)
Monachium
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego | NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania znajomość gospodarki (...)
Monachium
Felizajob
21-11-14
Gowork.pl
(...) Starszych poszukuje osób chętnych do pracy jako opiekunka na terenie Niemiec.   Jeżeli jesteś osobą cierpliwą i empatyczną, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi, posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami oraz mówisz w języku niemieckim – (...)
Monachium
Niemiecka Firma
21-11-14
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego, oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 lub 4/1 Zakwaterowanie zapewnione. Wynagrodzenie 2000 euro+diety. CV na adres:iza.bwc@gmail.com tel.721556681  (...)
Monachium
ProPersonal
20-11-14
Gowork.pl
(...) oraz czynnym prawem jazdy, w wieku do 45 lat do opieki nad 69- letnią kobietą. Pani jest osobą samodzielną, potrzebuje jedynie pomocy w gospodarstwie domowym, to starsza dama lubiącą aktywnie spędzać czas. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe: pokój z oddzielną łazienką, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.