Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 72 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) ale większość czasu spędza w łóżku. Ma Parkinsona, demencję, nosi stały cewnik. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Praca w Monachium z osobami starszymi Obowiązki: To tylko opieka nad podopiecznym, pomoc w (...)
Monachium
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) się samodzielnie czasem potrzebuje jedynie asekuracji przy wchodzeniu po schodach lub poruszaniu się przy większych odległościach. Poza tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej przypominać. Obowiązki: To głównie te (...)
Monachium
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: (...)
Monachium
Gowork.pl
23-10-14
Gowork.pl
(...) podopieczny:   Opieki potrzebuje małżeństwo, Pani Margaret i Pan Robert. Jedna z osób jest bardziej samodzielna ale ma demencję a druga z osób jest mnie sprawna i samodziana.  Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
24-10-14
Gowork.pl
(...) Pielęgniarz/-arka bez nostryfikacji Poszukujemy doświadczonych pielęgniarzy/-arek, którzy/-re władają językiem niemieckim w stopniu dobrym i chcą podjąć pracę w niemieckich domach opieki. Pielęgniarz/ -arka bez nostryfikacji – Niemcy Miejsce (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
24-10-14
Gowork.pl
(...) zaangażowanie, niezawodność, oraz elastyczność; Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec; Referencje potwierdzające kompetencje, oraz zdobyte doświadczenie ww. branży są mile widziane. Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę na (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
24-10-14
Gowork.pl
(...) doświadczonych osób na stanowisko opiekun/-ka osób starszych, które znają przynajmniej komunikatywnie język niemiecki i chciałyby podjąć pracę na terenie Niemiec. Oferta dotyczy opieki w domach prywatnych 24h/7. Do zadań (...)
Augsburg, Monachium
SILVERHAND
24-10-14
Gowork.pl
(...) stanowisku: ELEKTRYK zatrudnię montera, elektryka, montażysta od zaraz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Miejsca pracy: Niemcy, landy centralne i południowe (m.in. Stuttgart, Frankfurt nad Menem, Monachium, Norymberga) Bardzo dobre (...)
Monachium
Partner Service
24-10-14
Gowork.pl
(...) Klienta : Malarzy Praca na terenie Niemiec Wymagania: Doświadczenie w zawodzie; Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (weryfikowana przez konsultanta); Dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu (świadectwo ukończenia szkoły, dyplomy (...)
Monachium
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) z terenów Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Przywiązujemy dużą wagę do warunków pracy pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres zatrudnienia, zapewniamy stały kontakt oraz pomoc w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.