Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 46 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Gowork.pl
01-03-15
Gowork.pl
(...) demencję a druga z osób jest mnie sprawna i samodziana.  Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie pracy, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w (...)
Monachium
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) ale większość czasu spędza w łóżku. Ma Parkinsona, demencję, nosi stały cewnik. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Praca w Monachium z osobami starszymi Obowiązki: To tylko opieka nad podopiecznym, pomoc w (...)
Monachium
Gowork.pl
01-03-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: Podopieczna, Pani Luise ma 103 lat porusza się samodzielnie czasem potrzebuje jedynie asekuracji przy wchodzeniu po schodach lub poruszaniu się przy większych odległościach. Poza tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej (...)
Monachium
altenbetreuung24
24-02-15
Gowork.pl
(...) w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała oraz pomoc przy jedzeniu. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy (...)
Monachium
HIT Personaldienstleistungen GmbH
02-03-15
Gowork.pl
(...) Ogólne prace instalacyjne ·      Renowacja nowych i starych budynków   Wymagania: ·      (...)
Monachium
HIT Personaldienstleistungen GmbH
02-03-15
Gowork.pl
(...) specjalizujących się w rzemiośle,  przemyśle oraz technice.     Tokarz CNC / Frezer CNC Miejsce pracy: Monachium Nr referencyjny: 0059 Obowiązki: ·      Obsługa (...)
Monachium
Cbsbutler
02-03-15
Gowork.pl
(...) Bawaria-Niemcy    Zakres obowiązków: - budowa maszyn i systemów elektrycznych - wykrywanie i usuwanie awarii - korekty elektryczne systemów - montaż komponentów elektrotechnicznych - praca w systemie 3- zmianowym   Wymagania: - wykształcenie (...)
Monachium
Professional Work Service
01-03-15
Gowork.pl
(...) jest w Hotelu w Monachium (Bayern) Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: 5-6 dni w tyg., 8-10 godzin dziennie (w dużym stopniu czas pracy zależy od pogody) praca zmianowa W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi (...)
Monachium
Workon
28-02-15
Gowork.pl
(...) poszukuje pracowników na stanowisko: ELEKTRYK Miejsce pracy: całe Niemcy Termin rozpoczęcia: od zaraz Obowiązki: - montaż instalacji elektrycznych; - układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, (...)
Monachium
AM POLNISCHES PERSONAL
28-02-15
Gowork.pl
(...) rynny, walcowanie, okap, narozne blachy, giecie.   Oferujemy:   - dobre zarobki - umowe o prace na warunkach w danym kraju - urlopy i zaplecze socjalne - diety - nocleg gwarantowany płacony przez was   Wymagania   - Ukończone Wykształcenie min zawodowe w w.w. (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.