Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 64 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) Pani Luise ma 103 lat porusza się samodzielnie czasem potrzebuje jedynie asekuracji przy wchodzeniu po schodach lub poruszaniu się przy większych odległościach. Poza tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej (...)
Monachium
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) się tylko za pomocą wózka ale większość czasu spędza w łóżku. Ma Parkinsona, demencję, nosi stały cewnik. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Praca w Monachium z osobami starszymi Obowiązki: To tylko opieka nad podopiecznym, (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
31-10-14
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy Obowiązki: Poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko opiekun/-ka osób starszych, które znają przynajmniej komunikatywnie język niemiecki i chciałyby podjąć pracę na terenie Niemiec. Oferta dotyczy opieki w domach (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
31-10-14
Gowork.pl
(...) językowy potwierdzający znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 CV w języku niemieckim + foto dodatkowe referencje, świadectwa pracy, kursy językowe etc. które mogą potwierdzą kompetencje kandydata, są (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
31-10-14
Gowork.pl
(...) budowy – instalacje elektryczne. Kierownik budowy - instalacje elektryczne (Niemcy) Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Kierowanie kilkuosobową grupą pracowników; Nadzór i sporządzanie (...)
Monachium
HR Investment
31-10-14
Gowork.pl
(...) z całego kraju. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 71 711 36 87 lub przez adres e-mail: opieka@hrinvestment.pl Możesz również wysłać wiadomość SMS o treści „Opiekunka” na numer 539 955 700. Oddzwonimy! Oferujemy: Legalne zatrudnienie (...)
Monachium
HIT Personaldienstleistungen GmbH
30-10-14
Gowork.pl
(...) medyczny osób starszych w placówkach medyczno-opiekuńczych - NIEMCY Miejsce pracy: Monachium Nr referencyjny: 019 Obowiązki: - praca stacjonarna w placówkach medyczno-opiekuńczych typu: domy starców, domy opieki dziennej, (...)
Augsburg, Monachium
SILVERHAND
29-10-14
Gowork.pl
(...) min. 1 rok znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy w środowisku niemieckojęzycznym) prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany) Oferta: zatrudnienie na warunkach (...)
Monachium
Agencja Pracy Polonica
29-10-14
Gowork.pl
(...) Współpracujemy z wieloma klientami z terenów Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Przywiązujemy dużą wagę do warunków pracy pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres (...)
Monachium
Partner Service
27-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie Niemiec Wymagania: Doświadczenie w zawodzie; Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (weryfikowana przez konsultanta); Dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu (świadectwo ukończenia szkoły, dyplomy czeladnicze/mistrzowskie, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.