Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 100 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
altenbetreuung24
18-08-14
Gowork.pl
(...) chodzika lub z czyjąś pomocą. Ma chorobę Alzhaimera przez to o wielu rzeczach trzeba przypominać i pilnować.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem (...)
Monachium
Gowork.pl
18-08-14
Gowork.pl
(...) domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie pracy, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy. Wymagania: Dostateczna znajomość języka niemieckiego Doświadczenie w (...)
Monachium
POLONICA Agencja Pracy
20-08-14
Gowork.pl
(...) pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy, co wyróżnia (...)
Monachium
HR Investment Sp. z o. o.
20-08-14
Gowork.pl
(...) stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.   Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: Hydraulik Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Praca na budowach Instalacje wodno- (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
20-08-14
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy Poszukujemy zarówno doświadczonych pielęgniarzy/-arek, jak i „świeżych” absolwentów z dyplomem pielęgniarza/-arki, chcących rozpocząć swoją karierę na niemieckim rynku pracy w opiece ambulatoryjnej na terenie (...)
Monachium
Lebo Recruitment
20-08-14
Gowork.pl
(...) - wysokie wynagrodzenie wraz z dietami netto - stabilne miejsce pracy z dobrymi możliwościami rozwoju - umiejętność współpracy w grupie Osoba kontaktowa: Wynagrodzenie: Stawka za godzinę od 11,22 € brutto Dodatkowo dieta za godzinę od 5,00 do 7,00 € (...)
Monachium
Avoria
19-08-14
Gowork.pl
(...) rodziny) - pakiet ubezpieczeń (składki ZUS odprowadzane w Polsce, dokument A1, karta EKUZ) - całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu - bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego - wsparcie całego (...)
Monachium
POLONICA Agencja Pracy
18-08-14
Gowork.pl
(...) 7442. Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, (...)
Lipsk, Monachium, Monachium, ...
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
18-08-14
Gowork.pl
(...) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator produkcji | NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Montaż elementów na linii produkcyjnej, kontorola jakości. Wymagania: Komunikatywna znajomość (...)
Monachium
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
18-08-14
Gowork.pl
(...) rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego | NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania znajomość (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.