Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 94 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Engeldaheim
30-07-15
Gowork.pl
(...) Anna jest dość samodzielna, zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się przy chodziku. Jest w dobrym stanie psychicznym.   Opieka nad osobami starszymi, Niemcy Nr referencyjny: (...)
Okolice Monachium
Gowork.pl
23-07-15
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego (warunek konieczny) Doświadczenie w opiece Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość Brak nałogów (warunek konieczny) Mile widziane czynne prawo jazdy Oferujemy: Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w (...)
Okolice Monachium
Engeldaheim
22-07-15
Gowork.pl
(...) ofertą. Miejsce pracy: Niemcy, okolice Monachium Data wyjazdu: 20 lipiec Do Opieki: Pacjentka Pani Elfriede – 84 lata, 60 kg, 160 cm wzrostu. Cierpi na lekką demencję, porusza się sama przy balkoniku.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla (...)
Monachium
altenbetreuung24
21-07-15
Gowork.pl
(...) starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Miejsce wyjazdu: na południe od Monachium Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Helgi (75 lat, 45 kg). Starsza Pani mieszka samotnie w swoim mieszkaniu. Do (...)
Monachium
altenbetreuung24
15-07-15
Gowork.pl
(...) Pani cierpi na Alzheimera i demencję. Często jest rozkojarzona i zapomina o wielu rzeczach.   Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy Nr referencyjny: NIEM_564A Obowiązki: Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i (...)
Monachium
Gowork.pl
14-07-15
Gowork.pl
(...) chodziku. Obowiązki: - pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, - pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, - kąpiele oraz dbanie o higienę podopiecznej, - pomoc w dojściu do toalety, - czuwanie przy Pani w nocy. Wymagania: - komunikatywna (...)
Frankfurt nad Menem, Monachium
SILVERHAND
30-07-15
Gowork.pl
(...) umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, (...)
Monachium
SILVERHAND
30-07-15
Gowork.pl
(...) zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: (...)
Stuttgart, Norymberga, Norymberga, ...
Personalservices24
30-07-15
Gowork.pl
(...) jazdy Kat. D/ DE lu C+E Klasyfikacja 95 Doświadczenie jako kierowca autobusu/kierowca samochodów ciężarowych Wysokie umiejętności interpersonalne Sumienność i motywacja do pracy   Gwarantujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Niemczech , praca zmianowa Pomoc (...)
Monachium
ARBEITLAND
30-07-15
Gowork.pl
(...) ZBROJARZY do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i samochód. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. Wynagrodzenie 2500 (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email