Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 89 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
altenbetreuung24
01-10-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków (...)
Monachium
Gowork.pl
01-10-14
Gowork.pl
(...) potrzebuje małżeństwo, Pani Margaret i Pan Robert. Jedna z osób jest bardziej samodzielna ale ma demencję a druga z osób jest mnie sprawna i samodziana.  Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
01-10-14
Gowork.pl
(...) karierę na niemieckim rynku pracy w opiece ambulatoryjnej na terenie Monachium i okolic. Wymagania: przynajmniej komunikatywny język niemiecki (poziom B1 min.) CV w języku niemieckim + foto dyplom wykwalifikowanego/-j pielęgniarza/-arki lub świadectwo (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
01-10-14
Gowork.pl
(...) na stanowiska: Pielęgniarz/-arka bez nostryfikacji Poszukujemy doświadczonych pielęgniarzy/-arek, którzy/-re władają językiem niemieckim w stopniu dobrym i chcą podjąć pracę w niemieckich domach opieki. Pielęgniarz/ -arka bez nostryfikacji – (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
01-10-14
Gowork.pl
(...) Kierownika budowy – instalacje elektryczne. Kierownik budowy - instalacje elektryczne (Niemcy) Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Kierowanie kilkuosobową grupą pracowników; Nadzór i sporządzanie (...)
Monachium
Professional Work Service
30-09-14
Gowork.pl
(...) Samodzielny Kucharz/Kucharka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Bayern, 20 km od Monachium Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: 5 dni w tyg., 50 godz. tygodniowo (czas dzielony - tzw. Teilzeit) (...)
Monachium
Sidrom Sp. z o.o.
30-09-14
Gowork.pl
(...) licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677. W chwili obecnej rekrutujemy na stanowisko: Kucharz - Niemcy Wymagane: - Doświadczenie w pracy na stanowisku (...)
Monachium
Workon
30-09-14
Gowork.pl
(...) opon oraz mechaników samochodowych  w Niemczech Wymagania: 1.      Prawo jazdy – B – koniecznie 2.      Język niemiecki – komunikatywny - (...)
Monachium
Workon
30-09-14
Gowork.pl
(...) ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych     Zakres obowiązków: -montaż, instalacja urządzeń sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacji -wymiana zużytych części takich jak uszczelki , filtry -umiejętność (...)
Monachium
POLONICA Agencja Pracy
29-09-14
Gowork.pl
(...) pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.