Oferty pracy niemcy monachium

1 - 10 z 99 praca niemcy monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
altenbetreuung24
31-08-14
Gowork.pl
(...) wózka ale większość czasu spędza w łóżku. Ma Parkinsona, demencję, nosi stały cewnik. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Praca w Monachium z osobami starszymi Obowiązki: To tylko opieka nad podopiecznym, pomoc w (...)
Monachium
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) wielu rzeczach trzeba przypominać i pilnować.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, (...)
Monachium
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) Pani Margaret i Pan Robert. Jedna z osób jest bardziej samodzielna ale ma demencję a druga z osób jest mnie sprawna i samodziana.  Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie (...)
Monachium
HR Investment Sp. z o. o.
01-09-14
Gowork.pl
(...) Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: Hydraulik Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Praca na budowach Instalacje wodno- kanalizacyjne Instalacje CO Wymagania: Komunikatywna / (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
01-09-14
Gowork.pl
(...) pielęgniarza/-arki, chcących rozpocząć swoją karierę na niemieckim rynku pracy w opiece ambulatoryjnej na terenie Monachium i okolic. Wymagania: przynajmniej komunikatywny język niemiecki (poziom B1 min.) CV w języku niemieckim + foto dyplom (...)
Monachium
Agencja Pracy Headhunters
01-09-14
Gowork.pl
(...) na terenie Niemiec i chcą podjąć pracę w niemieckich klinikach i szpitalach. Wymagania: certyfikat językowy potwierdzający znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 CV w języku niemieckim + foto nostryfikowany dyplom wykwalifikowanego/-j (...)
Monachium
Niemiecka Firma
01-09-14
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 lub 4/1 Zakwaterowanie zapewnione. Wynagrodzenie 2000 euro+diety. CV na adres:iza.bwc@gmail.com tel.721556681  (...)
Monachium
Niemiecka Firma
01-09-14
Gowork.pl
(...) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i szkoła kierunkowa lub dyplom,kurs. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. Stawka 16 euro netto. CV na adres:iza.bwc@gmail.com tel.721556681  (...)
Monachium
Niemiecka Firma
01-09-14
Gowork.pl
(...) HYDRAULIKÓW do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i szkoła kierunkowa. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. Stawka 17 euro netto. CV na adres:iza.bwc@gmail.com tel.721556681  (...)
Monachium
Niemiecka Firma
01-09-14
Gowork.pl
(...) Poszukujemy OPERATORÓW WÓZKA WIDŁOWEGO do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. Wynagrodzenie 1600 euro. CV na adres:iza.bwc@gmail.com tel.721556681  (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.