Oferty pracy Marketing / Public relations / Reklama w Niemczech

1 - 6 z 6 praca Marketing / Public relations / Reklama Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bad Neustadt
Walter-Fach-Kraft
02-08-17
Gowork.pl
(...) z kontrolą jakości,  produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności manualne, doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem. preferowane (...)
Wörth am Rein
Walter-Fach-Kraft
28-07-17
Gowork.pl
(...) z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności manualne, doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym (...)
Ingolstadt, zagranica
ImpactJob
04-08-17
employsystem.com
(...) czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko: ASYSTENT/KA SPRZEDAŻY  ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa Klientów Doradztwo oraz sprzedaż produktów Rozliczanie kasy Pakowanie wyrobów oraz dbanie o ich dobrą (...)
Jena okolice, Zagranica
Klient Gratka.pl
03-08-17
gratka.pl
(...) Müller Martini Praca stała w Niemczech, okolice miasta Jena, w systemie zmianowym, umowa o pracę, bogaty pakiet socjalny. PROSZĘ W APLIKACJI PODAĆ NUMER TELEFONU I DOŁĄCZYĆ DO NIEJ LISTĘ OBSŁUGIWANYCH MASZYN.  Wymagane doświadczenie w pracy na klejarkach do oprawy książek, jak (...)
okolice Regensburga, Zagranica
Grupa Doradcza Profesja S.C.
01-08-17
gratka.pl
(...) się w rekrutacji pracowników przemysłowych Obsługa dygitalnych maszyn drukarskich Prosper 6000 (Kodak)Drukarz, Niemcy, drukarz, Grupa Doradcza Profesja S.C. Wykształcenie kierunkowe: drukarzDoświadczenie w obsłudze cyfrowych maszyn drukarskichKomunikatywna znajomość języka (...)
Drezno okolice, Zagranica
Klient Gratka.pl
23-07-17
gratka.pl
(...) do obsługi maszyn poligraficznych, w szczególności ze znajomością falcerek Praca stała w Niemczech, okolice miasta Drezno, w systemie zmianowym, 12-godzinnym, 4-brygadowym, stała umowa o pracę, bogaty pakiet socjalny. PROSZĘ W APLIKACJI PODAĆ NUMER TELEFONU I DOŁĄCZYĆ DO (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email