Oferty pracy Marketing / Public relations / Reklama w Niemczech

1 - 6 z 6 praca Marketing / Public relations / Reklama Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bad Neustadt
Walter-Fach-Kraft
02-08-17
Gowork.pl
(...) materiałów zgodnie z wytycznymi. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności manualne, doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem. preferowane kobiety Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o (...)
Wörth am Rein
Walter-Fach-Kraft
28-07-17
Gowork.pl
(...) w Centrum Logistycznym Mercedes-Benz, współpraca z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności (...)
Ingolstadt, zagranica
ImpactJob
04-08-17
employsystem.com
(...) 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na (...)
Jena okolice, Zagranica
Klient Gratka.pl
03-08-17
gratka.pl
(...) POLIGRAFICZNY, do obsługi maszyn do oprawy książek, typu Kolbus i Müller Martini Praca stała w Niemczech, okolice miasta Jena, w systemie zmianowym, umowa o pracę, bogaty pakiet socjalny. PROSZĘ W APLIKACJI PODAĆ NUMER TELEFONU I DOŁĄCZYĆ DO NIEJ LISTĘ OBSŁUGIWANYCH (...)
okolice Regensburga, Zagranica
Grupa Doradcza Profesja S.C.
01-08-17
gratka.pl
(...) pracowników przemysłowych Obsługa dygitalnych maszyn drukarskich Prosper 6000 (Kodak)Drukarz, Niemcy, drukarz, Grupa Doradcza Profesja S.C. Wykształcenie kierunkowe: drukarzDoświadczenie w obsłudze cyfrowych maszyn drukarskichKomunikatywna znajomość języka niemieckiego (...)
Drezno okolice, Zagranica
Klient Gratka.pl
23-07-17
gratka.pl
(...) OBSŁUGIWANYCH MASZYN.  Wolne wakaty dla falcerzy tez w Turyngii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wymagane doświadczenie w pracy na KRAJARKACH Polar, Perfecta, FALCERKACH MBO/Stahl lub innych maszynach falcującychMile widziana znajomość języka (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email