Oferty pracy lipsk

51 - 60 z 75 praca lipsk

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lipsk
Business & Work Consulting
20-05-17
Gowork.pl
(...) pracy: LIPSK Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagane doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 2000 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
20-05-17
Gowork.pl
(...) LIPSK Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy ŚLUSARZY do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwatrerowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 14 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
19-05-17
Gowork.pl
(...) niemiecka. POLSKI SPEDYTOR. System 2/1,3/1,4/1 Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (...)
Lipsk, podlaskie
Agencja Pracy POLONICA
03-03-17
Gowork.pl
(...) instalacji, oświetlenia Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, wykształcenie zawodowe w kierunku Elektryk/ Elektromonter i/lub uprawnienia elektryczne doświadczenie zawodowe min. 2 lata na ww. stanowisku pracy, prawo jazdy kat. B oraz (...)
Lipsk, zagranica
ImpactJob
16-08-17
employsystem.com
(...) się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ 111 (...)
Lipsk, Zagranica
Mustersystem
13-08-17
gratka.pl
(...) firma budowlana, poszukuje podwykonawcow do prac zwiazanych z sucha zabudowa regipsowa (Trockenbau). Wylacznie fachowcy, znajacy temat akordu!!! Zorganizowane grupy, najlepiej 4 osobowe z konkretnym doswiadczeniem na duzych powierzchniach, z wlasnymi narzedziami i transportem. Wymagane jest (...)
Lipsk
Bresland Sp. z o.o.
11-08-17
www.praca.pl
(...) pracy BRESLAND sp. z o.o. z Wrocławia (nr cert 8400) poszukuje dla niemieckiego pracodawcy pracowników na stanowisko:Kierowca C+E Miejsce pracy: LipskNr ref.: 121/04/BDFOpis stanowiska:Trasy krótkie i dalekie po NiemczechPraca na BDFTowar - zaplombowana poczta, nadwozia wymiennezmiany (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) szalunkowyObowiązki: wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych, przygotowywanie form służących do wyrobu prefabrykatów, przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych, montowanie, zalewanie oraz demontowanie form (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...)  Obowiązki:  liczenie produktów i towarów w sklepach na terenie Niemiec za pomocą elektronicznego skanera. Wymagania:  zdolności manualne, umiejętność dokładnego liczenia, samodzielność oraz cierpliwość, dobra kondycja fizyczna, gotowość do pracy (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Operator suwnic w betoniarniObowiązki: obsługa zdalnie sterowanych suwnic i urządzeń w betoniarni,  wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych. Wymagania: doświadczenie w pracy przy suwnicach zdalnie (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email