Oferty pracy lipsk

51 - 60 z 75 praca lipsk

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lipsk
Business & Work Consulting
20-05-17
Gowork.pl
(...) JĘZYKA Miejsce pracy: LIPSK Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagane doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 2000 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
20-05-17
Gowork.pl
(...) ŚLUSARZY do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwatrerowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 14 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
19-05-17
Gowork.pl
(...) pracy: LIPSK Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E(NACZEPA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagane doświadczenie i karta kierowcy. Umowa niemiecka. POLSKI SPEDYTOR. System 2/1,3/1,4/1 Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie (...)
Lipsk, podlaskie
Agencja Pracy POLONICA
03-03-17
Gowork.pl
(...) i Norwegii, umożliwiamy osobom poszukującym zatrudnienia, podjęcie legalnej oraz w pełni bezpiecznej i dochodowej pracy u naszych Kontrahentów. Dla jednego z  niemieckich Klientów poszukujemy Pracowników na stanowisko: Elektryk Miejsce pracy: (...)
Lipsk, zagranica
ImpactJob
16-08-17
employsystem.com
(...) się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ 111 BEZ (...)
Lipsk, Zagranica
Mustersystem
13-08-17
gratka.pl
(...) zarejestrowanej firmy i chociaz jedna osoba z komunikatywnym niemieckim. Kontrakty z podwykonawca podpisywane sa bezposrednio u zleceniodawcy. Praca wykonywana jest w formie akordu na metry (duze obiekty: szpitale, szkoly, biurowce), jej rozpoczecie przewidziane jest na wrzesien 2017 w (...)
Lipsk
Bresland Sp. z o.o.
11-08-17
www.praca.pl
(...) niemieckiego pracodawcy pracowników na stanowisko:Kierowca C+E Miejsce pracy: LipskNr ref.: 121/04/BDFOpis stanowiska:Trasy krótkie i dalekie po NiemczechPraca na BDFTowar - zaplombowana poczta, nadwozia wymiennezmiany dzienne i nocnePraca bez systemu (weekendy wolne) lub 14 dni pracy i (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) betonowych, przygotowywanie form służących do wyrobu prefabrykatów, przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych, montowanie, zalewanie oraz demontowanie form i deskowań do wykonywania elementów betonowych, obróbka elementów (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) dokładnego liczenia, samodzielność oraz cierpliwość, dobra kondycja fizyczna, gotowość do pracy zmianowej, podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) sterowanych suwnic i urządzeń w betoniarni,  wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych. Wymagania: doświadczenie w pracy przy suwnicach zdalnie sterowanych, mile widziane doświadczenie w pracy w betoniarni, przy produkcji prefabrykatów (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email