Oferty pracy lipsk

31 - 40 z 75 praca lipsk

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lipsk
SaSa Recruitment
27-06-17
Gowork.pl
(...) C+E z kodem 95 Podstawowa znajomość języka niemieckiego Wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia  Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii D Komunikatywna  znajomość języka (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
24-06-17
Gowork.pl
(...) KIEROWCÓW C+E (naczepa) do pracyw  NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego lub angielskiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 2000 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
17-06-17
Gowork.pl
(...) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego lub angielskiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. 2300 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
15-06-17
Gowork.pl
(...) DYSPOZYTORÓW do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Umowa niemiecka. 2500 EURO+DODATKI. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
13-06-17
Gowork.pl
(...) PIEKARZY do pracy w NIEMCZECH. Wymagana podstawowa znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 2000 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
13-06-17
Gowork.pl
(...) znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 2000 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu (...)
Lipsk, podlaskie
Agencja Pracy POLONICA
10-06-17
Gowork.pl
(...) szerokie kontakty z pracodawcami z krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii, umożliwiamy osobom poszukującym zatrudnienia, podjęcie legalnej oraz w pełni bezpiecznej i dochodowej pracy u naszych Kontrahentów. Dla jednego ze szwajcarskich Klientów poszukujemy (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
07-06-17
Gowork.pl
(...) SPEDYTOR Miejsce pracy: LIPSK Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E(FIRANKA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagane doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 2/1 LUB 3/1 POLSKI SPEDYTOR. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
06-06-17
Gowork.pl
(...) oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 2100 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
03-06-17
Gowork.pl
(...) ŚLUSARZY do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 2000 EURO+NADGODZINY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email