Oferty pracy Księgowość / Audyt / Podatki w Niemczech

1 - 4 z 4 praca Księgowość / Audyt / Podatki Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Feldberg
jobconnection24.pl
18-07-17
Gowork.pl
(...) cart. Co oferujemy: Legalne zatrunienie z pakietem socjalnym i ubezpieczeniem. Pracę od zaraz. Zarobki 0 1300-1700 Euro netto przy pracy 6 dni w tygodniu po 8h ( nie licząc napiwków- ok 100euro). Darmowe zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym oraz wyżywienie. Wi- Fi - 30 (...)
Fryburg
jobconnection24.pl
08-07-17
Gowork.pl
(...) wyżywienie ( 3 posiłki dziennie), oraz zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką. Wi- Fi płatne 15 euro/miesiąc Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie. Wymagania:     „Aplikując, kandydat wyraża zgodę na (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
08-07-17
Gowork.pl
(...) i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do (...)
München, Zagranica
Brach Consult
28-07-17
gratka.pl
(...) wyksztalconym, otwartym, kompetentnym Pedagogom z jezykiem niemieckim B2 oferujemy najlepsze i najbezpieczniejsze warunki pracy na umowie zawartej bezposrednio z pracodawca. Główne zadania Pedagoga mają zakres wychowania, kształcenia i opieki nad dziećmi w niemieckich placówkach, (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email