Oferty pracy Księgowość / Audyt / Podatki w Niemczech

1 - 4 z 4 praca Księgowość / Audyt / Podatki Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Feldberg
jobconnection24.pl
18-07-17
Gowork.pl
(...) i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale (...)
Fryburg
jobconnection24.pl
08-07-17
Gowork.pl
(...) hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
08-07-17
Gowork.pl
(...) restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy także naukę zawodów jak np. kucharz lub (...)
München, Zagranica
Brach Consult
28-07-17
gratka.pl
(...) i najbezpieczniejsze warunki pracy na umowie zawartej bezposrednio z pracodawca. Główne zadania Pedagoga mają zakres wychowania, kształcenia i opieki nad dziećmi w niemieckich placówkach, współpracy z rodzicami, obserwacji i rozwoju dzieci, wspolpracy w zespole.Poszukujemy w (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email