Oferty pracy Księgowość / Audyt / Podatki w Niemczech

1 - 4 z 4 praca Księgowość / Audyt / Podatki Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Feldberg
jobconnection24.pl
18-07-17
Gowork.pl
(...) dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Praca w luksusowym hotelu położonym w atrakcyjnej turystycznie części Badenii-Wirtembergii Barman lub barmanka w hotelu 4* - Feldberg [BAR/23] Miejsce pracy: Feldberg Nr referencyjny: [BAR/23] Obowiązki: Przygotowywanie (...)
Fryburg
jobconnection24.pl
08-07-17
Gowork.pl
(...) niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
08-07-17
Gowork.pl
(...) restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy także naukę zawodów jak np. kucharz lub (...)
München, Zagranica
Brach Consult
28-07-17
gratka.pl
(...) pracy na umowie zawartej bezposrednio z pracodawca. Główne zadania Pedagoga mają zakres wychowania, kształcenia i opieki nad dziećmi w niemieckich placówkach, współpracy z rodzicami, obserwacji i rozwoju dzieci, wspolpracy w zespole.Poszukujemy w szczególności/ min.: Mgr. Pedagogiki (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email