Oferty pracy Kadra zarządzająca w Niemczech

1 - 5 z 5 praca Kadra zarządzająca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
14-08-17
Gowork.pl
(...) z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób (...)
Niemcy / Polska
CLAVEY
06-08-17
Gowork.pl
(...) portalu społecznościowego, stworzysz zespół programistów i będziesz koordynować ich pracę i postępy w realizacji projektu, pracę rozpoczniesz w Niemczech, gdzie zostaniesz intensywnie wdrożony, a następnie będziesz mieć możliwość pracy zdalnej z (...)
Niemcy
Human Resources Poland Sp z o.o.
09-08-17
Gowork.pl
(...) Niemcy Nr referencyjny: 76875   Obowiązki: Nadzór nad brygadą zbrojarzy na budowie Wymagania: Doświadczenie w/w stanowisku minimum 3 lata Znajomość rysunku technicznego Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Legalne (...)
Monachium
Human Resources Poland Sp z o.o.
25-07-17
Gowork.pl
(...) o wizerunek firmy i lokalu motywowanie pracowników wdrażanie i ocena norm dotyczących wydajności pracy Oczekujemy: komunikatywnej znajomości języka angielskiego gotowości do wyjazdu zagranicę po przebyciu szkolenia w Polsce (różne miasta) motywacji i (...)
Niemcy
ISSP
14-06-17
Gowork.pl
(...) doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:   Koordynator Miejsce pracy: (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email