Oferty pracy It / Programowanie / Analizy /inne dusseldorf

1 - 6 z 6 praca It / Programowanie / Analizy /inne dusseldorf

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Dusseldorf, Zagranica
Klient Gratka.pl
15-08-17
gratka.pl
(...) pracy  na budowie w Niemczech  (praca przec cały rok ) -   Hydraulików  w tym C.O  ( około 40 osób ) stawka  15 Euro/godz netto  ! (praca 10 h dziennie ) zapewniamy zakwaterowanie i dowóz do pracy  wiecej informacji  pod  numerami telefonów  ( Pon-Piat  w godz  (...)
Dusseldorf, Zagranica
Klient Gratka.pl
15-08-17
gratka.pl
(...) (praca przec cały rok )-   Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych ( około 40 osób )stawka  15 Euro/godz netto  ! (praca 10 h dziennie )zapewniamy zakwaterowanie i dowóz do pracy  wiecej informacji  pod  numerami telefonów  ( Pon-Piat  w godz  17:00-20:00)praca w (...)
Dusseldorf, Zagranica
Klient Gratka.pl
15-08-17
gratka.pl
(...) do pracy  na budowie w Niemczech   -    Murarzy  ( około 40 osób ) stawka  15 Euro/godz netto  ! (praca 10 h dziennie ) zapewniamy zakwaterowanie i dowóz do pracy  wiecej informacji  pod  numerami telefonów  ( Pon-Piat  w godz  17:00-20:00)praca w Dusseldorf jak i na (...)
Dusseldorf, zagranica
HR MANAGEMENT
08-08-17
employsystem.com
(...) kandydatów w poszukiwaniu idealnej pracy.  Poszukujemy doświadczonych  Cieśli szalunkowych do pracy przy budowie obiektów mieszkaniowych.WYMAGANIA:  - kilkuletnie doświadczenie zawodowe w budownictwie przy wykonywaniu systemów szalunkowych, - umiejętność posługiwania się (...)
Dusseldorf, Zagranica
Usługi Remontowo Budowlane
08-08-17
gratka.pl
(...) Niemiec. Praca dostępna od zaraz! Poszukujemy również pracowników wyspecjalizowanych w pokrywaniu i naprawianiu dachów - dekarzy. Prosimy o kontakt osoby również o takiej specjalizacji. Mile widziane: - Zarejestrowana działalność gospodarcza w Niemczech (Gewerbe) - lub (...)
dusseldorf, Zachodniopomorskie
01-08-17
gratka.pl
(...) w tym 2 z dyplomem. Praca w niemczech, zapewniam zakwaterowanie tel: 579-214-615 - tel po (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email