Oferty pracy Inżynieria / Konstrukcje / Technologie norymberga

1 - 10 z 11 praca Inżynieria / Konstrukcje / Technologie norymberga

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Norymberga, zagranica
BestHill Work
16-08-17
employsystem.com
(...) kontakt koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia atrakcyjne wynagrodzenie  11/12 e  netto/brutto+ 35 e netto dieta/dzień możliwość  wypłacania diet  150 euro/tydzień zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę(odpłatne) W przypadku pytań prosimy o kontakt (...)
Norymberga, zagranica
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
11-08-17
employsystem.com
(...) granicą. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:    PRACOWNIK PRODUKCJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM Miejsce pracy: Norymberga, Langenau, Wlasrode   To co może Cię zainteresować: Firma zajmuje się myciem skrzynek logistycznych (pracownicy nie (...)
Norymberga
Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
11-08-17
gazetapraca.pl
(...) przesyłek na palety, transport wewnętrzny palet wózkami widłowymi, kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki, przygotowywanie paczek do wysyłki, dbanie o porządek w części magazynowej/ socjalnej. Naszym Pracownikom zapewniamy: Stabilizację zawodową dzięki (...)
Norymberga, zagranica
BestHill Work
08-08-17
employsystem.com
(...) prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego (...)
Norymberga, zagranica
BestHill Work
08-08-17
employsystem.com
(...) zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .  Zakres obowiązków: konserwacja narzędzi naprawa i optymalizacja wtłaczania monitorowanie dokładności wymiarowej produkowanych (...)
Norymberga, zagranica
Uniapol
07-08-17
employsystem.com
(...) z odzieżą i kawą Pakowanie towarów Przygotowywanie wysyłek   Doświadczenie w pracy magazynowej Mile widziany własny samochód i prawo jazdy Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym   Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich Bardzo (...)
Norymberga, zagranica
ImpactJob
06-08-17
employsystem.com
(...) 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klienta, dużej fabryki samochodów w Ingolstadt poszukujemy (...)
Norymberga
GERMAN-POLISH JOB CENTER MASTALERZ & CO. SP. J.
03-08-17
gazetapraca.pl
(...) pełnego miesiąca na wózku widłowym- zakwaterowanie zorganizowane i częściowo opłacone przez pracodawcę (175 Euro)- umowę o pracę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi Mile widziane:- posiadanie własnego samochodu i ważnego prawa jazdy (kat. B) Aplikuj teraz (...)
Norymberga
SILVERHAND
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) przepracowanych 4 tygodniach  zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest (...)
Norymberga, Zagranica
SILVERHAND
23-07-17
gratka.pl
(...) zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.Warunek konieczny: (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email