Oferty pracy Inżynieria / Konstrukcje / Technologie norymberga

1 - 10 z 11 praca Inżynieria / Konstrukcje / Technologie norymberga

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Norymberga, zagranica
BestHill Work
16-08-17
employsystem.com
(...) pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych (...)
Norymberga, zagranica
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
11-08-17
employsystem.com
(...) poziomie komunikatywnym- w celu porozumienia się ze współpracownikami  mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ magazynie doświadczenie w pracy fizycznej chęci do pracy  gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ mile widziane własne auto do dyspozycji w celu zachowania (...)
Norymberga
Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
11-08-17
gazetapraca.pl
(...) przesyłek na palety, transport wewnętrzny palet wózkami widłowymi, kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki, przygotowywanie paczek do wysyłki, dbanie o porządek w części magazynowej/ socjalnej. Naszym Pracownikom zapewniamy: Stabilizację zawodową dzięki (...)
Norymberga, zagranica
BestHill Work
08-08-17
employsystem.com
(...) części drobne naprawy narzędzi Wymagania: znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) doświadczenie na podanym stanowisku dokładność,dbanie o detale mile widziane prawo jazdy,auto na wyjazd Oferta pracodawcy: umowa o pracę,pełny etat ,możliwość długofalowego (...)
Norymberga, zagranica
BestHill Work
08-08-17
employsystem.com
(...) wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .  Zakres obowiązków: konserwacja narzędzi naprawa i optymalizacja (...)
Norymberga, zagranica
Uniapol
07-08-17
employsystem.com
(...) pracą stałą w Niemczech.Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150Obecnie dla naszego klienta renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:MAGAZYNIER - TEAM LEADER (...)
Norymberga, zagranica
ImpactJob
06-08-17
employsystem.com
(...) i rozładunek części elektronicznych Przygotowywanie towaru do wysyłki Kontrola jakości WYMAGANIA: DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Doświadczenie na podobnym stanowisku Sprawność fizyczna i manualna Zaświadczenie o niekaralności (warunek (...)
Norymberga
GERMAN-POLISH JOB CENTER MASTALERZ & CO. SP. J.
03-08-17
gazetapraca.pl
(...) kompletowanie i komisjonowanie towarów Wymagania:- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w magazynie Oferujemy:- wynagrodzenie wg stawki 10 Euro /godz. brutto plus premia 100 Euro miesięcznie za przepracowanie pełnego miesiąca na wózku widłowym- (...)
Norymberga
SILVERHAND
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (mile widziane aktualne zdjęcie) na podany adres mailowy: praca@silverhand.eu w temacie wpisując nazwę (...)
Norymberga, Zagranica
SILVERHAND
23-07-17
gratka.pl
(...) niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. obsługa maszyny Perfecta (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email