Oferty pracy Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w Niemczech

1 - 10 z 699 praca Inżynieria / Konstrukcje / Technologie Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bensheim
Streit GmbH
17-08-17
Gowork.pl
(...) urządzeń grzewczych, instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz sanitarnych, układanie rur i prace przygotowawcze, biały montaż i montaż instalacji wody pitnej według DVWG. Miejsce pracy: Bensheim Hesja Hydraulik Niemcy Hesja atrakcyjne warunki Miejsce pracy: Niemcy (...)
Niemcy
ImpactJOB
17-08-17
Gowork.pl
(...) obiektach Montaż oświetlenia Wykonywanie pomiarów elektrycznych Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych WYMAGANIA: Wykształcenie kierunkowe w jednym z zawodów; elektryk/elektromechanik/elektronik (warunek konieczny) Minimum 3-letnie (...)
Niemcy
TSR Poland Sp. z.o.o.
16-08-17
Gowork.pl
(...) i polskim stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (9,10 E brutto /h) opłacamy zakwaterowanie oraz dojazd do Niemiec gwarantujemy zjazdy do Polski na każdy weekend     W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej (...)
Niemcy
S.I. Frimberger Personalleasing e.K.
16-08-17
Gowork.pl
(...) polega na: kontrolowaniu części samochodowych obsługi maszyn produkcyjnych produkcji kokpitów samochodowych produkcji zderzaków samochodowych pokrycia drzwi wewnątrz auta Oferujemy: stalą, niemiecką umowę na pełen etat (min. 35h/ (...)
Niemcy
Actief Personalmanagement GmbH
09-08-17
Gowork.pl
(...) w Niemczech Obowiązki: szlifowanie, obróbka elementów metalowych obsługa maszyn CNC Wymagania: doświadczenie w obsłudze narzędzi do obróbki metalu mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego doświadczenie zawodowe na podobnym (...)
Braunschweig
CLAVEY
06-08-17
Gowork.pl
(...) i zapewniania jakości. W Europie zatrudniamy już ponad 450 specjalistów i stale się rozwijamy. W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz na stanowisko: AUDYTOR PROCESU w branży Automotive Miejsce pracy: Braunschweig / Niemcy Osoba (...)
Lipsk
CLAVEY
06-08-17
Gowork.pl
(...) procesów i zapewniania jakości. W Europie zatrudniamy już ponad 450 specjalistów i stale się rozwijamy. W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz na stanowisko: Automatyk – uruchamianie robotów KUKA Miejsce pracy: Lipsk / (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) z naszych usług.   Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:   ELEKTRYK SERWISOWY DO BRAM GARAŻOWYCH Miejsce pracy: Niemcy Zadania: Serwis bram garażowych Montaż bram/garaży elektrycznych Eliminacja wad i usterek w (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) wodnych Przygotowywanie wykopów pod rurociągi Spawanie / lutowanie elementów Montowanie / łączenie rur Usuwanie usterek w rurociągach   Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Wymagane doświadczenie w w/w (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email