Oferty pracy Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w Niemczech

1 - 10 z 699 praca Inżynieria / Konstrukcje / Technologie Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bensheim
Streit GmbH
17-08-17
Gowork.pl
(...) poszukuje hydraulika. Do obowiązków pracownika będzie należała instalacja i konserwacja urządzeń grzewczych, instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz sanitarnych, układanie rur i prace przygotowawcze, biały montaż i montaż instalacji wody pitnej według DVWG. Miejsce pracy: (...)
Niemcy
ImpactJOB
17-08-17
Gowork.pl
(...) pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: ELEKTROMONTERZY BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA (...)
Niemcy
TSR Poland Sp. z.o.o.
16-08-17
Gowork.pl
(...) w Niemczech na stanowisku:   PRZEPALACZ ZŁOMU Miejsce pracy: Niemcy   Wymagania: 2-4 lat doświadczenia na stanowisku przepalcza uprawnienia przepalacza / spawacza gazowego lub na cięcie tlenowe uczciwość, dyspozycyjność prawo jazdy kat. (...)
Niemcy
S.I. Frimberger Personalleasing e.K.
16-08-17
Gowork.pl
(...) motoryzacyjna) Miejsce pracy: Niemcy Praca polega na: kontrolowaniu części samochodowych obsługi maszyn produkcyjnych produkcji kokpitów samochodowych produkcji zderzaków samochodowych pokrycia drzwi wewnątrz auta Oferujemy: stalą, niemiecką umowę na (...)
Niemcy
Actief Personalmanagement GmbH
09-08-17
Gowork.pl
(...) granicy) w Niemczech Obowiązki: szlifowanie, obróbka elementów metalowych obsługa maszyn CNC Wymagania: doświadczenie w obsłudze narzędzi do obróbki metalu mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego doświadczenie zawodowe na podobnym (...)
Braunschweig
CLAVEY
06-08-17
Gowork.pl
(...) i zapewniania jakości. W Europie zatrudniamy już ponad 450 specjalistów i stale się rozwijamy. W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz na stanowisko: AUDYTOR PROCESU w branży Automotive Miejsce pracy: Braunschweig / Niemcy Osoba zatrudniona na (...)
Lipsk
CLAVEY
06-08-17
Gowork.pl
(...) od zaraz na stanowisko: Automatyk – uruchamianie robotów KUKA Miejsce pracy: Lipsk / Niemcy Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: uruchamianie i programowanie robotów KUKA, wyszukiwanie i optymalizację błędów w (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) z naszych usług.   Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:   ELEKTRYK SERWISOWY DO BRAM GARAŻOWYCH Miejsce pracy: Niemcy Zadania: Serwis bram garażowych Montaż bram/garaży elektrycznych Eliminacja wad i usterek w (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd   Oferujemy: Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email