Oferty pracy Inżynieria / Konstrukcje / Technologie monachium

1 - 7 z 7 praca Inżynieria / Konstrukcje / Technologie monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Walter-Fach-Kraft
25-07-17
Gowork.pl
(...) murarskie z cegły różnego rodzaju, układanie klinkieru na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace murarskie. Wymagania: doświadczenie w (...)
Monachium, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko:  Stolarz – NiemcyObowiązki:  (...)
Monachium, zagranica
BestHill Work
08-08-17
employsystem.com
(...) Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .  Zakres obowiązków: konserwacja narzędzi naprawa i optymalizacja wtłaczania monitorowanie dokładności (...)
okolice Monachium, zagranica
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
04-08-17
employsystem.com
(...) która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm (...)
Okolice Monachium
Grupa Doradcza PROFESJA
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) w obsłudze lasera Trumpf auto do dyspozycji komunikatywna znajomość języka niemieckiego  Oferujemy praca na czas nieokreślony u niemieckiego pracodawcy wynagrodzenie podlegające negocjacji 10,50? brutto godz. + 40? netto diety dziennej mieszkanie do dyspozycji Aplikuj teraz Prosimy (...)
Monachium, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieck ...
R+S Solutions Holding AG
21-07-17
monsterpolska.pl
(...) i okrętowej. Posiadamy 28 oddziałów na terenie Niemiec. Oferujemy pracę przez 365 dni w roku. Naszym pracownikom oferujemy bezpłatne kursy fachowe i językowe. Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie. W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy (...)
Monachium, Zagranica
18-07-17
gratka.pl
(...) w Monachium- Landschut (Automotive) dla mechanika, ślusarza, tokarza, montażysta. Atrakcyjne wynagrodzenie. Tel. 608-338-052. (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email