Oferty pracy Inżynieria / Konstrukcje / Technologie monachium

1 - 7 z 7 praca Inżynieria / Konstrukcje / Technologie monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Walter-Fach-Kraft
25-07-17
Gowork.pl
(...) – niemiecka umowa o prace, wysokie zarobki + doplata do mieszkania Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: prace murarskie z cegły różnego rodzaju, układanie klinkieru na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, (...)
Monachium, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) – NiemcyObowiązki:  Produkcja i montaż drzwi i okien drewnianych, Montaż i demontaż boazerii oraz ścianek działowych, Montaż schodów, Montaż i produkcja mebli drewnianych, Obróbka drewna, Obsługa maszyn stolarskich, Praca na podstawie rysunku technicznego. Wymagania:  (...)
Monachium, zagranica
BestHill Work
08-08-17
employsystem.com
(...) zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .  Zakres obowiązków: konserwacja narzędzi naprawa i optymalizacja wtłaczania monitorowanie dokładności wymiarowej produkowanych (...)
okolice Monachium, zagranica
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
04-08-17
employsystem.com
(...) i doradztwa personalnego. Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje (...)
Okolice Monachium
Grupa Doradcza PROFESJA
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) okolice Monachium Region: zagranica Numer ref.: LAS/DE Zakres Obowiązków Praca na stanowisku operatora maszyny do cięcia laserowego Trumpf Ustawienie parametrów maszyny Wymagania doświadczenie w obsłudze lasera Trumpf auto do dyspozycji komunikatywna znajomość języka (...)
Monachium, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieck ...
R+S Solutions Holding AG
21-07-17
monsterpolska.pl
(...) 365 dni w roku. Naszym pracownikom oferujemy bezpłatne kursy fachowe i językowe. Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie. W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku: SPAWACZ MAG/NIEMCY   ZADANIA: * spawanie metodą (...)
Monachium, Zagranica
18-07-17
gratka.pl
(...) (Automotive) dla mechanika, ślusarza, tokarza, montażysta. Atrakcyjne wynagrodzenie. Tel. 608-338-052. (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email