Oferty pracy Inżynieria / Konstrukcje / Technologie monachium

1 - 7 z 7 praca Inżynieria / Konstrukcje / Technologie monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Walter-Fach-Kraft
25-07-17
Gowork.pl
(...) socjalnych. Ekspert w zatrudnieniu fachowców w wielu branżach. MURARZ – niemiecka umowa o prace, wysokie zarobki + doplata do mieszkania Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: prace murarskie z cegły różnego (...)
Monachium, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko:  Stolarz – NiemcyObowiązki:  Produkcja i montaż drzwi i (...)
Monachium, zagranica
BestHill Work
08-08-17
employsystem.com
(...) posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .  Zakres obowiązków: konserwacja narzędzi naprawa i (...)
okolice Monachium, zagranica
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
04-08-17
employsystem.com
(...) swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem (...)
Okolice Monachium
Grupa Doradcza PROFESJA
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) specjalizująca się w rekrutacji pracowników przemysłowych  Operator Lasera Trumpf Miejsce pracy: okolice Monachium Region: zagranica Numer ref.: LAS/DE Zakres Obowiązków Praca na stanowisku operatora maszyny do cięcia laserowego Trumpf Ustawienie parametrów maszyny Wymagania (...)
Monachium, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieck ...
R+S Solutions Holding AG
21-07-17
monsterpolska.pl
(...) i okrętowej. Posiadamy 28 oddziałów na terenie Niemiec. Oferujemy pracę przez 365 dni w roku. Naszym pracownikom oferujemy bezpłatne kursy fachowe i językowe. Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie. W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu (...)
Monachium, Zagranica
18-07-17
gratka.pl
(...) Monachium- Landschut (Automotive) dla mechanika, ślusarza, tokarza, montażysta. Atrakcyjne wynagrodzenie. Tel. 608-338-052. (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email