Oferty pracy Inżynieria / Konstrukcje / Technologie lipsk

1 - 6 z 6 praca Inżynieria / Konstrukcje / Technologie lipsk

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lipsk
CLAVEY
06-08-17
Gowork.pl
(...) procesów i zapewniania jakości. W Europie zatrudniamy już ponad 450 specjalistów i stale się rozwijamy. W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz na stanowisko: Automatyk – uruchamianie robotów KUKA Miejsce pracy: Lipsk / Niemcy Osoba (...)
Lipsk, Zagranica
Mustersystem
13-08-17
gratka.pl
(...) 27 lat niemiecka firma budowlana, poszukuje podwykonawcow do prac zwiazanych z sucha zabudowa regipsowa (Trockenbau). Wylacznie fachowcy, znajacy temat akordu!!! Zorganizowane grupy, najlepiej 4 osobowe z konkretnym doswiadczeniem na duzych powierzchniach, z wlasnymi narzedziami i transportem. (...)
LIPSK, Zagranica
Kirsch Services Sp. z o.o. Sp.K
08-08-17
gratka.pl
(...) pracowników w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych. obsługa maszyny i urządzeń zgodnie z określonymi instrukcjamikontrola jakości produktów komunikatywna znajomość (...)
Lipsk
SILVERHAND
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) głównych zadań osoby zatrudnionej należy: prace ślusarskie montaż konstrukcji stalowych na parkingach szlifowanie cięcie prace ślusarskie według rysunku technicznego Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) (...)
LIPSK, Zagranica
Kirsch Services Sp. z o.o. Sp.K
30-07-17
gratka.pl
(...) dla branży spożywczej na terenie Niemiec.Współpracujemy z wiodącymi zakładami niemieckimi wytwarzającymi produkty spożywcze w skali przemysłowej. W naszym portfolio znajdują się klienci produkujący przetwory mleczne, mięsne, pieczywo, makarony, suplementy diety oraz inne.Dzięki (...)
Lipsk, Podlaskie
IFlexS Sp z o.o
13-06-17
nuzle.pl
(...) Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.   Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w sektorach: - produkcja, - przetwórstwo mięsne, - szklarnie (papryka,kwiaty) Wymagania  - znajomość języka (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email