Oferty pracy Inżynieria / Konstrukcje / Technologie kolonia

1 - 5 z 5 praca Inżynieria / Konstrukcje / Technologie kolonia

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Kolonia
SILVERHAND
10-08-17
gazetapraca.pl
(...) Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Elektryk (...)
Kolonia
SILVERHAND
10-08-17
gazetapraca.pl
(...) Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Hydraulik Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy Region: Cała Polska montaż instalacji wodnych montaż instalacji grzewczych biały montaż komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu (...)
Kolonia, zagranica
Uniapol
07-08-17
employsystem.com
(...) AP Uniapol Sp. z o. o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.  Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Stanowisko: Operator maszyn – Szlifierka, Polerka  Czyszczenie (...)
Kolonia
SILVERHAND
04-08-17
gazetapraca.pl
(...) ? niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 11,50 euro/godz. brutto + 40,00 euro diety dziennej zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na (...)
Kolonia, Hamburg, Zagranica
WSM Personal GmbH
14-07-17
gratka.pl
(...) pośrednictwem pracy na rynku niemieckim.Specjalizujemy się się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Zatrudniamy pracowników z Polski i innych krajów Unii Europejskiej zapewniając im opiekę personalną, zakwaterowanie oraz transport. kompletowanie i przygotowanie towarów do (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email