Oferty pracy Inżynieria / Konstrukcje / Technologie bonn

1 - 4 z 4 praca Inżynieria / Konstrukcje / Technologie bonn

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bonn
ABELS FRÜCHTE WELT GMBH
31-07-17
gazetapraca.pl
(...) (przygotowanie półproduktów z owoców i warzyw, temperatura 10oC). Oferujemy: pełny etat, możliwość umowy na stałe, ubezpieczenie, świadczenia socjalne, zakwaterowanie za niewielką opłatą. Bez pośredników. Wymagana minimalna znajomość jęz. niemieckiego. CV na: (...)
Bonn
ABELS FRÜCHTE WELT GMBH
25-07-17
gazetapraca.pl
(...) do MAGAZYNU i PRODUKCJI  w branży spożywczej  (przygotowanie półproduktów z owoców i warzyw, temperatura 10oC).  Oferujemy:  pełny etat, możliwość umowy na stałe, ubezpieczenie, świadczenia socjalne, zakwaterowanie za niewielką opłatą.  Bez pośredników.  Wymagana:  (...)
okolice Bonn, Zagranica
LeasingTeam Sp. z o.o.
19-07-17
infopraca.pl
(...) pracy: Praca za granicąZakres obowiązków:Osoba zatrudniona na wskazanym stanowisku będzie miała do czynienia z różnymi pomocniczymi pracami wykończeniowymi.Oczekiwania:- doświadczenie w pracach budowlanych związanych (...)
okolice Bonn, Zagranica
LeasingTeam Sp. z o.o.
04-07-17
infopraca.pl
(...) pracy: Praca za granicąZakres obowiązków:Kandydat zatrudniony na wyżej wymienionym stanowisku będzie pracować przy sortowaniu odzieży. W ramach swojego stanowiska Pracownik będzie wykonywał proste prace związane z (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email