Oferty pracy Inne bremen

1 - 10 z 12 praca Inne bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
17-08-17
Gowork.pl
(...) w bardzo szybkim okresie . Poszukiwany od zaraz : MONTER INSTALACJI SANITARNYCH / HYDRAULIK Wymagania. Umiejętność w pracy w zespole  niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac gotowość do pracy na wyjazdach służbowych umiejętności i kompetencje (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
17-08-17
Gowork.pl
(...) OD ZARAZ: Monter klimatyzacji i wentylacji przemysłowych- praca w Niemczech - niemiecka umowa o pracę   Wymagania:  wykształcenie zawodowe montera instalacji i urządzeń klimatyzacji i wentylacji albo kilkuletnie doświadczenie w tym zawodzie, komunikatywna (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
17-08-17
Gowork.pl
(...) Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty.Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - Niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony z wszystkimi pakietami socjalnymi , opieką medyczną i polskojęzyczną opiekę przez naszych koordynatorów . Szukasz (...)
Bremen
Walter-Fach-Kraft
12-06-17
Gowork.pl
(...) róznymi rodzajami farb, szpachlowanie ścian oraz regipsów, nanoszenie gładzi.   Wymagania: doświadczenie w zawodzie, prawo jazdy kat B.+ własny samochód (warunek konieczny), znajomość języka niemieckiego w (...)
Bremen
SILVERHAND
17-08-17
www.praca.pl
(...) na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć (...)
Bremen / Bremerhaven, Niemcy
Würfel Spedition GmbH
16-08-17
pracuj.pl
(...) portalu (...)
Bremen
SILVERHAND
12-08-17
www.praca.pl
(...) Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.Warunek konieczny: komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Elektryk przemysłowy Miejsce pracy: Bremen Zadania:instalacje elektryczne w obiekcie przemysłowymokablowywanie maszynmontaż przenośników (...)
Bremen, zagranica
ImpactJob
11-08-17
employsystem.com
(...) w spawaniu rur (warunek konieczny) Aktualny certyfikat spawalniczy WIG (141) (warunek konieczny) Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd   ZAPEWNIAMY: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie Pełny pakiet (...)
Bremen
SILVERHAND
10-08-17
www.praca.pl
(...) (...)
Bremen
SILVERHAND
09-08-17
www.praca.pl
(...) z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email