Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 59 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
Gowork.pl
02-07-15
Gowork.pl
(...) mieszka z mężem niedaleko Hamburga. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i potrzebuje wsparcia i pomocy przy wstawaniu. Jest po udarze. Choruje również na osteoporozę i chorobę nowotworową. Obowiązki: Do obowiązków (...)
Hamburg
Engeldaheim
02-07-15
Gowork.pl
(...) Hamburga Pani Renata ma 95 lat i z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu. Porusza się sama przy balkoniku, wstaje z pomocą.   Praca w opiece, Niemcy Nr referencyjny: (...)
Hamburg
altenbetreuung24
30-06-15
Gowork.pl
(...) opiekunki Nr referencyjny: NIEM_504A Obowiązki: Wsparcie podopiecznej przy prowadzeniu domu (sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów, jazda samochodem na terenie Niemiec). Dodatkowo pomoc w kąpielach, dbanie o higienę ciała, przekręcanie Pani w (...)
Hamburg
Gowork.pl
28-06-15
Gowork.pl
(...) wstać. Obowiązki: Opiekunka będzie zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego oraz robieniem zakupów, przygotowywaniem posiłków, pomagała podopiecznej w ubieraniu, kąpielach oraz w dojściu do toalety. Opiekunka będzie również (...)
Hamburg
Engeldaheim
24-06-15
Gowork.pl
(...) języka. Konieczna jest cierpliwość, empatia oraz doświadczenie.   Miejsce i data wyjazdu: okolice Hamburga, 25.06. Stan podopiecznej: nadciśnienie, problemy ze słuchem; wózek inwalidzki na zewnątrz, chodzik w środku.   Praca dla (...)
Hamburg
altenbetreuung24
16-06-15
Gowork.pl
(...) do opieki w roli opiekunki Nr referencyjny: NIEM_446A Obowiązki: Wsparcie podopiecznej przy prowadzeniu domu (sprzątanie, gotowanie, pranie). A także pomoc w codziennym funkcjonowaniu: (kąpielach, higienie ciała), pomoc w spożywaniu posiłków oraz czuwanie (...)
Hamburg
altenbetreuung24
14-06-15
Gowork.pl
(...) pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obecnie szukamy opiekunki dla Pani Marii. Data wyjazdu: 28 czerwca Nasza podopieczna: 77 lat, 82 kg, 165 cm (...)
Hamburg
Agencja DE-PL
02-07-15
Gowork.pl
(...) pracy na budowie.   Miejsce pracy: Hamburg i okolice   Wymagania: - znajomość języka niemieckiego (przynajmniej komunikatywna; praca z Niemcami) - doświadczenie i uprawnienia - mile widziane wykształcenie w zawodzie   Wynagrodzenie: w zależności od kwalifikacji (np. (...)
Hamburg, Dolna Saksonia
SILVERHAND
02-07-15
Gowork.pl
(...) na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna (...)
Hamburg
SILVERHAND
02-07-15
Gowork.pl
(...) jazdy kat. B i samochód (mile widziane) Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 10,22 euro/godz. brutto + dieta 4,35 euro/godz. zakwaterowanie w dobrych warunkach, (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email