Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 28 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
Engeldaheim
24-03-15
Gowork.pl
(...) Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy Małżeństwo mieszkające w Hamburgu poszukuje opiekunki. Pani jest mobilna a Pan porusza się na wózku. Obydwoje mają początkowe stadium demencji.   Praca w (...)
Hamburg
altenbetreuung24
22-03-15
Gowork.pl
(...) Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie. Miejsce: Hamburg Pani Hannelore Wiek: 83 lata Waga: 62kg Wzrost: 158cm   Podopieczna porusza się samodzielnie, choruje na demencję.   Praca dla osób z doświadczeniem w (...)
Hamburg
Gowork.pl
22-03-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: Okolice Hamburga Podopieczny jest sprawny fizycznie ale jest w gorszej kondycji psychicznej. Ma lekką depresję, demencję oraz zaburzenie rytmu serca. Obowiązki: Obowiązki opiekuna to głównie prowadzenie domu i przygotowywanie (...)
Hamburg
Gowork.pl
22-03-15
Gowork.pl
(...) Nosi stały cewnik. Obowiązki: Głównie to czynności związane z prowadzeniem domu, ponieważ podopieczna już nie radzi sobie sama z takimi zadaniami. Dodatkowo pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz towarzyszenie w wizytach u (...)
Hamburg
Professional Work Service
27-03-15
Gowork.pl
(...) hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Kelner/Kelnerka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Niedersachsen, 45 km od Hamburga Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: praca 5 dni (...)
Hamburg
SILVERHAND
27-03-15
Gowork.pl
(...) Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Spawacz (...)
Hamburg
PolWork
27-03-15
Gowork.pl
(...) w ewidencji agencji zatrudniania dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Hydraulik   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego Gotowość do wyjazdu Doświadczenie w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Własny środek transportu – (...)
Hamburg
PolWork
27-03-15
Gowork.pl
(...) 7879 w ewidencji agencji zatrudniania dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Elektryk   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego Gotowość do wyjazdu Doświadczenie w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Własny środek transportu – (...)
Hamburg
klient GoWork.pl
26-03-15
Gowork.pl
(...) pracy: Norddeutschland Nr referencyjny: Deutschlandweit   Obowiązki: montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania montaż elementów instalacji sanitarnych bieżące naprawy instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania (...)
Hamburg
FORTMAN-GROUP
21-03-15
Gowork.pl
(...) termicznej Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: • posiadanie działalności gospodarczej • doświadczenie w zawodzie • umiejętność pracy w zespole • podstawowe narzędzia i elektronarzędzia do montażu izolacji Mile (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.