Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 24 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
Gowork.pl
20-12-14
Gowork.pl
(...) sprawny fizycznie ale jest w gorszej kondycji psychicznej. Ma lekką depresję, demencję oraz zaburzenie rytmu serca. Obowiązki: Obowiązki opiekuna to głównie prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków dla podopiecznego. Dodatkowo pomoc w higienie (...)
Hamburg
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) porusza się samodzielnie czasem potrzebuje jedynie asekuracji przy wchodzeniu po schodach lub poruszaniu się przy większych odległościach. Poza tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej (...)
Hamburg
SILVERHAND
21-12-14
Gowork.pl
(...) konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego i doświadczenie.     Dla naszych Klientów (m.in. z branży samochodowej, metalurgicznej, obróbki tworzyw sztucznych) poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:   HYDRAULIK   N I E M C Y Nr (...)
Hamburg
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
19-12-14
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego Ważne uprawnienia SEP Doświadczenie w pracy jako elektryk/elektromonter Umiejętność czytania schematów i dokumentacji elektrycznej Dokładność i umiejętność pracy w (...)
Hamburg
SILVERHAND
16-12-14
Gowork.pl
(...) (certyfikat KRAZ 7822) pomoże Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego i doświadczenie. Dla naszych Klientów (m.in. z branży samochodowej, metalurgicznej, obróbki tworzyw (...)
Hamburg
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
11-12-14
Gowork.pl
(...) Niemczech na stanowisku szwacza/ki. obowiązki: - szycie markiz tarasowych, balkonowych i ogrodowych wymagania:- doświadczenie w pracy na stanowisku szwacza/ki min. 2 lata (na maszynach typu overlook, dwuigłówka, stębnówka)- mile widziana znajomość języka niemieckiego na (...)
Hamburg
HOLBERN Sp.z o.o.
11-12-14
Gowork.pl
(...) Ref.: B/M/11/2014   Opis stanowiska: - komisjonowanie owoców, warzyw lub mięsa - praca na słuchawkach pick by voice    - praca w chłodni w temperaturze około 4-6 °C - ogólne prace magazynowe     Wymagania: - komunikatywna znajomość języka (...)
Hamburg
Translator
10-12-14
Gowork.pl
(...) Praca w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec. Wymagania znajomość j. niemieckiego na poziomie min.komunikatywnym doświadczenie organizujemy również kursy języka niemieckiego w Polsce (południowa WielkoPolska)  gotowość do podjęcia stałej pracy w (...)
Hamburg
A.P.K. Human Personal Logistic LTD
09-12-14
Gowork.pl
(...) w magazynach Netto i Edeka. Warunkiem koniecznym jest co najmniej 6 miesięczny staż pracy na stanowisku Komisjonera oraz doświadczenie w pracy w systemie pick by voice lub na monitorze.   Do zadań pracownika będzie należało: - komisjonowanie towaru, - jazda wózkiem (...)
Hamburg
FORTMAN-GROUP
08-12-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy  monterów izolacji/blacharzy i osób  z doświadczeniem w izolowaniu materiałem typu Armaflex. Monter izolacji Wymagania: • posiadanie działalności gospodarczej (dowolny kraj w unii (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.