Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 31 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
21-11-14
Gowork.pl
(...) opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie. Miejsce: Hamburg Data wyjazdu: . Pani Hannelore Wiek: 83 lata Waga: 62kg Wzrost: 158cm   Podopieczna porusza się samodzielnie, choruje na (...)
Hamburg
engeldaheim
20-11-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika albo za pomocą wózka. Ma nadciśnienie tętnicze, cukrzycę oraz ma demencję.   Praca u Pani Giseli w Hamburgu Obowiązki: Czynności związane z prowadzeniem domu (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu.  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka w domu opieki – (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: Opiekun/ka (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) się rekrutacją wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka (...)
Hamburg
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) czytania schematów i dokumentacji elektrycznej Dokładność i umiejętność pracy w zespole Oferujemy: Dobrze płatną pracę w niemieckiej firmie Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Zakwaterowanie i wyżywienie na koszt (...)
Hamburg
Home and Care
21-11-14
Gowork.pl
(...) Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: opieka (...)
Hamburg
Sempre Sp. z o.o.
20-11-14
Gowork.pl
(...) Niemczech osób na stanowisko:                     Elektryk  Przemysłowy   Zakres obowiązków: - instalacje elektryczne - utrzymanie ciągłości  ruchu (...)
Hamburg
Sempre Sp. z o.o.
20-11-14
Gowork.pl
(...) Niemczech osób na stanowisko: Monter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych   Zakres obowiązków: - montaż, instalacja urządzeń sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacji - wymiana zużytych części takich jak uszczelki , filtry - umiejętność (...)
Hamburg
J&M Job Service
19-11-14
Gowork.pl
(...) potraw - przestrzeganie prawidłowych procesów technologicznych w pracy w kuchni - utrzymanie czystości stanowiska pracy   Wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku lub w pracach porządkowych - komunikatywna znajomość języka (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.