Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 31 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...)        Zmiana pieluchomajtek Wymagania: -  Poziom znajomości języka niemieckiego: bardzo dobry -  Doświadczenie: mile widziane Oferujemy: -  Opłacone składki ZUS -  Wynagrodzenie (...)
Hamburg
Holbern
23-10-14
Gowork.pl
(...) pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są (...)
Hamburg
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
23-10-14
Gowork.pl
(...) która od 15 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na (...)
Hamburg
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
23-10-14
Gowork.pl
(...) zagranicznych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:   Dekarz Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg Obowiązki: Praca na dachach płaskich (wykładanie papą i tworzywem sztucznym) oraz stromych (wykładanie i układanie kafelek na dachach) (...)
Hamburg
BETA aktiv GbR
23-10-14
Gowork.pl
(...) niemiecką umowę o pracę na niemieckich warunkach? -  Otrzymać niemiecka nostryfikację dyplomu?   ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ PRACY Oferta Nr 201496 Position: Physiotherapeut  Einsatzort: Geesthacht Einsatzdatum: ab 01.11.2014  Freie Arbeitsplätze: (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: Opiekun/ka - osoby (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
21-10-14
Gowork.pl
(...) wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu.  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka w domu (...)
Hamburg
ProPersonal
20-10-14
Gowork.pl
(...) 76521 Obowiązki: Poszukujemy Pani z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 80 letnim mężczyzną. Pan jest osobą w dużym stopniu samodzielną, wymaga pomocy w czynnościach codziennych oraz gospodarstwie domowym. Gwarantujemy (...)
Hamburg
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.