Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 33 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
engeldaheim
16-10-14
Gowork.pl
(...) u Starszej Pani, Niemcy Obowiązki: Pani jest samodzielna więc tylko czasem potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu. Nieradzi sobie jedynie z prowadzeniem domu, konieczna jest również jazda (...)
Hamburg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) Heinz Obowiązki: ·        Gotowanie i robienie zakupów ·        Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała ·        Gotowość do czuwania w nocy ·   (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) się rekrutacją wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: opieka (...)
Hamburg
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
21-10-14
Gowork.pl
(...) do pracy na kontraktach zagranicznych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:   Dekarz Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg Obowiązki: Praca na dachach płaskich (wykładanie papą i tworzywem sztucznym) oraz stromych (wykładanie i (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
21-10-14
Gowork.pl
(...) wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu.  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka w domu (...)
Hamburg
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą (...)
Hamburg
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
20-10-14
Gowork.pl
(...) jest polskim oddziałem niemieckiej agencji pracy tymczasowej Limes Consult GmbH, która od 15 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych (...)
Hamburg
ProPersonal
20-10-14
Gowork.pl
(...) Pani z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 80 letnim mężczyzną. Pan jest osobą w dużym stopniu samodzielną, wymaga pomocy w czynnościach codziennych oraz gospodarstwie domowym. Gwarantujemy Bardzo dobre warunki (...)
Hamburg
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) rodzinnymi. Dla naszego klienta niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w okolicach Lipska, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Kierowca C+E – przyczepy – Niemcy           Opis stanowiska - praca w systemie (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.