Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 33 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) dla osób z doświadczeniem w opiece Obowiązki: Pomoc przy higienie ciała oraz pomoc przy rozbieraniu/ubieraniu. Prowadzenie domu oraz opieka nad zwierzątkiem domowym. Wymagania: Najważniejszym wymogiem jest język niemiecki na (...)
Hamburg
Gowork.pl
18-09-14
Gowork.pl
(...) 58lat Wzrost: 170cm Waga: 70kg Stan zdrowia: Podopieczny ma III stopień niepełnosprawności, jest częściowo sparaliżowany, nosi stały cewnik, porusza się tylko za pomocą wózka. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: To tylko (...)
Hamburg
engeldaheim
15-09-14
Gowork.pl
(...) jedynie z prowadzeniem domu, konieczna jest również jazda samochodem jeżeli podopieczna będzie czegoś potrzebowała. Wymagania: Najważniejszym wymogiem jest język niemiecki na poziomie dobrym ponieważ podopieczna lubi rozmowy, jest (...)
Hamburg
engeldaheim
15-09-14
Gowork.pl
(...) choroby z obowiązkami domowymi więc trzeba ich w tym wspierać oraz robić zakupy. Wymagania: Znajomość języka na poziomie dobrym oraz doświadczenie w pracy nad osobami demencyjnymi. Oferujemy: Naszym (...)
Hamburg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...)  Gotowanie i robienie zakupów ·        Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała ·        Gotowość do czuwania w nocy ·        Zmiana (...)
Hamburg
PERSONALSERVICES24
20-09-14
Gowork.pl
(...)  oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie: Elektryk k/m Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg Opis zadań: Sprawdzanie i bieżąca (...)
Hamburg
PanPol
20-09-14
Gowork.pl
(...) z o.o.,  poszukuje ELEKTRYKÓW STOCZNIOWYCH na DŁUGI KONTRAKT w Niemczech: ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWE + urlopowe + wakacyjne + opłacone mieszkanie + kilometrówka długi kontrakt ( budowa 7 statków ) umowa na warunkach niemieckich WYMAGANIA: stosowne (...)
Hamburg
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
19-09-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego . Poszukujemy : Hydraulikow- monterów urządzeń wodnych i sanitarnych  Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email KIEROWCA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH KAT.CE - (...)
Hamburg
Holbern
19-09-14
Gowork.pl
(...) pracy na terenie Niemiec.   Etapy szkolenia: - nabór kandydatów - spotkania z Niemieckim pracodawcą w Polsce - kilkutygodniowe szkolenie w Niemczech zakończone podjęciem stałej pracy     Wymagania: - znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym - (...)
Hamburg
Medikraft Sp. z o.o.
18-09-14
Gowork.pl
(...) doświadczenia w zakresie pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej zdobywają już od 2001 roku. Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 10928. Indywidualne podejście do pracowników i podopiecznych to fundament współpracy z naszymi partnerami.   Obecnie (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.