Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 38 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
Engeldaheim
21-05-15
Gowork.pl
(...) zakupów. Wymagania: Opiekun musi być osobą z dobrą znajomością języka niemieckiego. Mile widziane doświadczenie. Oferujemy: Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki (...)
Hamburg
Gowork.pl
13-05-15
Gowork.pl
(...) pracy w charakterze opiekunki  dla starszej Pani Eugeni mieszkającą samotnie w okolicach Hamburga. Podopieczna jest miłą, 84-letnią, starszą Panią, która z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu ponieważ choruje na demencję i Alzheimera. Potrzebuje (...)
Hamburg
altenbetreuung24
29-04-15
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika.   Opieka nad starszą Panią Obowiązki: To czynności związane z opieką, czyli ubieranie/rozbieranie, pomoc przy higienie. Dodatkowo prowadzenie domu. Wymagania: Od kandydatów oczekujemy (...)
Hamburg
SILVERHAND
22-05-15
Gowork.pl
(...) 10,22 euro/godz. brutto + dieta 4,35 euro/godz. zakwaterowanie w dobrych warunkach, zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo (...)
Hamburg
J&M Job Service
22-05-15
Gowork.pl
(...) w pracy na powyższym stanowisku - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - dokładność i sumienność - wysoka kultura osobista - mile widziane referencje   Oferta: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat) - dobre warunki finansowe ( 6,33 (...)
Hamburg
Rübsam Personalvermittlung
22-05-15
Gowork.pl
(...) pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i (...)
Hamburg, Dolna Saksonia
SILVERHAND
22-05-15
Gowork.pl
(...) delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 10,22 euro/godz. brutto + dieta 4,35 euro/godz. zakwaterowanie w dobrych warunkach, zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto (...)
Hamburg
CBSbutler
22-05-15
Gowork.pl
(...) świeżych do sieci sklepów w Niemczech, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:   Kierowca CE (chłodnia)  - Niemcy (k/m)   Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg i  okolice Zakres obowiązków: Realizacja zamówień – dostawa artykułów (...)
Hamburg
CBSbutler
22-05-15
Gowork.pl
(...)  poszukujemy Kandydatów/tek do pracy na stanowisku:     Monter instalacji elektrycznych (k/m) – Niemcy     Miejsce pracy: Hamburg    Zakres obowiązków: - montaż instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach, instalacjach przemysłowych (...)
Hamburg
CBSbutler
21-05-15
Gowork.pl
(...) i artykułów świeżych do sieci sklepów w Niemczech, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:   Kierowca CE (chłodnia)  - Niemcy (k/m)   Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg i  okolice Zakres obowiązków: Realizacja zamówień (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.