Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 48 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
05-10-15
Gowork.pl
(...) się nią mąż.   Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim Nr referencyjny: NIEM_910A Obowiązki: Podstawowe obowiązki to: pomoc Pani w ubieraniu i rozbieraniu , pomocy podczas jedzenia. Oraz obowiązki domowe zapewniające ład i (...)
Hamburg
Gowork.pl
01-10-15
Gowork.pl
(...) h 1399 zł Zapisz się (...)
Hamburg
Engeldaheim
28-09-15
Gowork.pl
(...) osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla Pani Leny mieszkającej w okolicach Hamburga. Wyjazd od 01.10. na 2-3 miesiące. Seniorka choruje na Alzheimera, demencję i nadciśnienie. Chodzi sama przy chodziku.   Praca od (...)
Hamburg
altenbetreuung24
24-09-15
Gowork.pl
(...) mieszkającej w okolicach Hamburga. Pani ma 76 lat (III stopień opieki), ma problemy z poruszaniem się, wstawaniem i siadaniem. Korzysta z chodzika ale też z wózka inwalidzkiego. Choruje demencję, więc czasami jest rozkojarzona. Obecnie opiekuje się nią (...)
Hamburg
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
12-10-15
Gowork.pl
(...) i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:   MONTER INSTALACJI SANITARNYCH i CO / HYDRAULIK MIEJSCE PRACY: HAMBURG   Zakres zadań: - montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według (...)
Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Badenia-Wirtembergia, ...
SILVERHAND
12-10-15
Gowork.pl
(...) konstrukcji stalowych wykonywanie prac według rysunku technicznego przygotowywanie elementów do spawania obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego doświadczenie w zawodzie prawo jazdy kat. B (...)
Berlin Munich Hamburg Cologne Frankfurt Dusseldorf Stuttgart ...
LIMNUSWORK
12-10-15
Gowork.pl
(...) Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.  Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SPAWANIA AUTOGENEM Obowiązki: Montaż i przebudowa rur, odpływów i (...)
Berlin, Hamburg, Hamburg, ...
klient GoWork.pl
12-10-15
Gowork.pl
(...) świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej   Spawacz metodą TIG (WIG) / gazowy 311 - NIEMCY Miejsce pracy: Berlin, Hamburg, Badenia-Wirtembergia, Hesja, Bawaria Nr referencyjny: GOW/012   Obowiązki (różne stanowiska): spawanie metodą TIG (...)
Hamburg
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
11-10-15
Gowork.pl
(...) pod nr 8945) jest polskim oddziałem niemieckiej agencji pracy tymczasowej Limes Consult GmbH, która od 15 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych (...)
Hamburg
APT Agencja zatrudnienia
11-10-15
Gowork.pl
(...) terenie Niemiec: Płytkarz. Płytkarz Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: Płytkarz/08.10.2015 r. Obowiązki: - Praca przy układaniu płytek Wymagania: - doświadczenie w zawodzie, - dyspozycyjność, - brak (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email