Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 45 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
28-08-15
Gowork.pl
(...) czynne prawo jazdy - dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę   Oferujemy: - oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu (...)
Hamburg
altenbetreuung24
27-08-15
Gowork.pl
(...) chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pani Anny, mieszkającej w okolicach Hamburga.   Seniorka: osoba leżąca, potrzebuje pomocy by wstać. Po wylewie oraz zawale, ma problemy ze słuchem.   Potrzebna opiekunka, praca na terenie (...)
Hamburg
Engeldaheim
27-08-15
Gowork.pl
(...) Alfreda ma 81 lat, jest po udarze, cierpi na inkontynencje oraz demencję. Mieszka w domu wraz ze swoim mężem.   Potrzebna opiekunka dla Pani Alfredy Nr referencyjny: NIEM_753A Obowiązki: Gotowanie (...)
Hamburg
Engeldaheim
17-08-15
Gowork.pl
(...) opiekunki  dla seniorki Pani Rosy, mieszkającej w Hamburgu. Pani Rosa: 94 lata, 60 kg, 168 cm wzrostu, II stopień opieki. Pani korzysta z wózka inwalidzkiego, dlatego opiekunka będzie ją przenosić z wózka na łóżko. Choruje na demencję, lekką depresję oraz (...)
Hamburg
Engeldaheim
16-08-15
Gowork.pl
(...) chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla seniorki Pani Renaty, mieszkającej w Hamburgu. Pani cierpi na demencję i jest czasami rozkojarzona. Porusza się sama przy balkoniku. Wyjazd na 2-3 miesiące od 1 września.   Pomoc domowa i (...)
Hamburg
Gowork.pl
11-08-15
Gowork.pl
(...) w domu w okolicach Hamburga. Jedno z nich porusza się na wózku inwalidzkim, drugie korzysta z balkonika. Obowiązki: Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, dbać o czystość, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem (...)
Hamburg, Berlin, Berlin, ...
Personalservices24
28-08-15
Gowork.pl
(...) :   Miejsce pracy:  całe Niemcy   Opis zadań: Montaż instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i COmontaż, instalacja urządzeń sanitarnychWymiana zużytych części takich jak uszczelki, filtryInne prace hydrauliczne Wymagania: Komunikatywna znajomość języka (...)
Berlin Hamburg Frankfurt
Streit GmbH
28-08-15
Gowork.pl
(...) badań radiologicznych klatki piersiowej w technice cyfrowej oraz testów z zakresu medycyny pracy Wymagania: technik elektroradiolog, ew. studia wyższe na kierunku lub w specjalności elektroradiologia lub podobne, doświadczenie w wykonywaniu badań radiologicznych klatki (...)
Hamburg, Hannover, Hannover, ...
SILVERHAND
28-08-15
Gowork.pl
(...) niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: podstawowa znajomość j. niemieckiego. Elektryk budowlany (...)
Hamburg
SILVERHAND
28-08-15
Gowork.pl
(...) niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email