Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 34 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
30-09-14
Gowork.pl
(...) więc potrzebuje dużo uwagi ponieważ jest bardzo roztargniony. W opiece pomaga rodzina (...)
Hamburg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...)        Zmiana pieluchomajtek Wymagania: -  Poziom znajomości języka niemieckiego: bardzo dobry -  Doświadczenie: mile widziane Oferujemy: -  Opłacone składki ZUS -  Wynagrodzenie (...)
Hamburg
Translator
30-09-14
Gowork.pl
(...) 11139 poszukuje 6 osobowe zespoły pracowników kuchni sieci fast-food. Min. 2 osoby muszą znać j. niemiecki (praca również na kasie) i konieczny jest min. 1 samochód.Wymagania chęć do pracy  gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczechdoświadczenie mile (...)
Hamburg
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
30-09-14
Gowork.pl
(...) do pracy na kontraktach zagranicznych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:   Dekarz Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg Obowiązki: Praca na dachach płaskich (wykładanie papą i tworzywem sztucznym) oraz stromych (wykładanie i układanie (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
28-09-14
Gowork.pl
(...) na stanowsiko: Opiekun/ka w domu opieki – Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: dom opieki Obowiązki: Codzienna opieka nad pacjentem Wymagania: minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Opiekuna/ki za granicą dobra znajomość j. (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
28-09-14
Gowork.pl
(...) pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak przygotwywanie posiłków, spacery, podawanie leków, pomoc w toalecie itp. Wymagania: doświadczenie w pracy w opiece nad osbą starszą lub niepełosprawną znajomość j. niemieckiego w stopniu (...)
Hamburg
JobCentrum Zgorzelec/Görlitz
28-09-14
Gowork.pl
(...) 9137Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spawacz stoczniowyMiejsce pracy: Niemcy, Hamburg, Kiel, Bremen Pracodawca oferuje:- umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe- dietę (...)
Hamburg
JobCentrum Zgorzelec/Görlitz
28-09-14
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko:Monter orurowania okrętowegoMiejsce pracy: Niemcy, Hamburg, Kiel, BremenPracodawca oferuje:- umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe- dietę na pokrycie kosztów wyżywienia- (...)
Hamburg
JobCentrum Zgorzelec/Görlitz
28-09-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko: Ślusarz stoczniowyMiejsce pracy: Niemcy, Hamburg, Kiel, BremenPracodawca oferuje:- umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe- dietę na pokrycie kosztów wyżywienia- pomoc w (...)
Hamburg
Translator
28-09-14
Gowork.pl
(...) niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami wynagrodzenie 1000-1400 Euro netto + napiwki pomoc w załatwianiu wszelkich formalnościBEZPŁATNE zakwaterowanie i wyżywienieWszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV KONIECZNIE- w j. niemieckim wraz z (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.