Oferty pracy praca truskawki niemcy hamburg

1 - 10 z 29 praca praca truskawki niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie. Miejsce: Hamburg Data wyjazdu: . Pani Hannelore Wiek: 83 lata Waga: 62kg Wzrost: 158cm   Podopieczna porusza się samodzielnie, choruje na demencję.   Praca dla osób z (...)
Hamburg
engeldaheim
30-10-14
Gowork.pl
(...) w pracy nad osobami starszymi oraz znasz język Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy Małżeństwo mieszkające w Hamburgu poszukuje opiekunki. Pani jest mobilna a Pan porusza się na wózku. Obydwoje mają początkowe stadium (...)
Hamburg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) Heinz Obowiązki: ·        Gotowanie i robienie zakupów ·        Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała ·        Gotowość do czuwania w nocy ·     (...)
Hamburg
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
30-10-14
Gowork.pl
(...) i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:   MONTER INSTALACJI SANITARNYCH i CO / HYDRAULIK MIEJSCE PRACY: HAMBURG   Zakres zadań: - montaż (...)
Hamburg
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
30-10-14
Gowork.pl
(...) do pracy na kontraktach zagranicznych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:   Dekarz Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg Obowiązki: Praca na dachach płaskich (wykładanie papą i tworzywem sztucznym) oraz stromych (wykładanie i (...)
Hamburg
HOLBERN Sp z o.o.
30-10-14
Gowork.pl
(...) pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
29-10-14
Gowork.pl
(...) się rekrutacją wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby (...)
Hamburg
APT Agencja zatrudnienia
29-10-14
Gowork.pl
(...) posiadająca uzależnień Umiejętność pracy w zespole Komunikatywność Kulturalne zachowanie w miejscu pracy Wynagrodzenie: W rozliczeniu godzinowym 4 Euro netto za  paletę. Wynagrodzenie za wykonane zlecenie płatne jest w terminie do ostatniego (...)
Hamburg
klient GoWork.pl
29-10-14
Gowork.pl
(...) instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania montaż elementów instalacji sanitarnych bieżące naprawy instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania (usuwanie usterek) prace serwisowe oraz na budowach biały montaż Wymagania: min. (...)
Hamburg
BETA aktiv GbR
26-10-14
Gowork.pl
(...)  Poznać osobiście pracodawcę przed rozpoczęciem pracy? - Podpisać niemiecką umowę o pracę na niemieckich warunkach? -  Otrzymać niemiecka nostryfikację dyplomu?   ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ PRACY Oferta Nr 201496 Position: (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.