Oferty pracy opiekunka osob starszych niemcy hamburg

1 - 10 z 26 praca opiekunka osob starszych niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
03-03-15
Gowork.pl
(...) Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie. Miejsce: Hamburg Data wyjazdu: . Pani Hannelore Wiek: 83 lata Waga: 62kg Wzrost: 158cm   Podopieczna porusza się samodzielnie, choruje na demencję.   Praca dla osób z (...)
Hamburg
Gowork.pl
03-03-15
Gowork.pl
(...) oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec -Wyżywienie oraz zakwaterowanie -Kurs doszkalający z języka niemieckiego -300 zł premii za szybki wyjazd do Niemiec Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej (...)
Hamburg
Engeldaheim
03-03-15
Gowork.pl
(...) w pracy nad osobami starszymi oraz znasz język Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy Małżeństwo mieszkające w Hamburgu poszukuje opiekunki. Pani jest mobilna a Pan porusza się na wózku. Obydwoje mają początkowe stadium (...)
Hamburg
altenbetreuung24
03-03-15
Gowork.pl
(...) to jest bardzo osłabiony, porusza się za pomocą chodzika.   Opieka nad starszą Panią Obowiązki: To czynności związane z opieką, czyli ubieranie/rozbieranie, pomoc przy higienie. Dodatkowo prowadzenie domu. Wymagania: Od (...)
Hamburg
altenbetreuung24
02-03-15
Gowork.pl
(...) Hamburg Nasza podopieczna: Margot, 70 kg, 162 cm Choroby: udar, zaburzenia rytmu serca, problemy z zasypianiem Informacje dodatkowe: wstaje i porusza się z pomocą, używa chodzika i wózka inwalidzkiego   Praca za granicą dla opiekunki Nr referencyjny: (...)
Hamburg
Engeldaheim
01-03-15
Gowork.pl
(...) Elisabeth choruje na Parkinsona ale ogólnie jest w dobrej kondycji, czasem jedynie potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Praca u Starszej Pani, Niemcy Obowiązki: Pani jest samodzielna więc tylko czasem (...)
Hamburg
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika, ma Alzhaimera więc potrzebuje dużo uwagi ponieważ jest bardzo roztargniony. W opiece pomaga rodzina (...)
Hamburg
Gowork.pl
01-03-15
Gowork.pl
(...) tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej przypominać. Obowiązki: -Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu -Towarzyszenie w wizytach u lekarza -Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa Wymagania: -język niemiecki w stopniu dobrym (...)
Hamburg
Gowork.pl
01-03-15
Gowork.pl
(...) Hamburga Podopieczny jest sprawny fizycznie ale jest w gorszej kondycji psychicznej. Ma lekką depresję, demencję oraz zaburzenie rytmu serca. Obowiązki: Obowiązki opiekuna to głównie prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków dla (...)
Hamburg
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) prawo jazdy Oferujemy: - pokrycie kosztów dojazdu - legalne zatrudnienie - ubezpieczenie - wysokie zarobki Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5420 (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.