Oferty pracy opiekunka osob starszych niemcy hamburg

1 - 10 z 22 praca opiekunka osob starszych niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
engeldaheim
30-10-14
Gowork.pl
(...) mieszkające w Hamburgu poszukuje opiekunki. Pani jest mobilna a Pan porusza się na wózku. Obydwoje mają początkowe stadium demencji.   Praca w Niemczech u pary Seniorów Obowiązki: Potrzebują (...)
Hamburg
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) dla osób z doświadczeniem w opiece Obowiązki: Pomoc przy higienie ciała oraz pomoc przy rozbieraniu/ubieraniu. Prowadzenie domu oraz opieka nad zwierzątkiem domowym. Wymagania: Najważniejszym wymogiem jest język niemiecki na (...)
Hamburg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) Heinz Obowiązki: ·        Gotowanie i robienie zakupów ·        Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała ·        Gotowość do czuwania w (...)
Hamburg
HOLBERN Sp z o.o.
30-10-14
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
29-10-14
Gowork.pl
(...) się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: opieka Niemcy Obowiązki: Codzienna pomoc w podstawowych (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: Opiekun/ka - osoby (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
21-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu.  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka w domu opieki – Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: dom (...)
Hamburg
ProSenior24
21-10-14
Gowork.pl
(...) do pracy w charakterze opiekunki osób starszych ze znajomością języka niemieckiego na terenie Niemiec. Oferujemy: - legalną pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie. Niepaląca opiekunka z dobrą znajomością języka (...)
Hamburg
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami (...)
Hamburg
ZEITMANN
08-10-14
Gowork.pl
(...) do pracy na stanowisku: Pracownik magazynu w Hamburgu (Niemcy) Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg   Obowiązki: - Pakowanie, paletowanie, konfekcjonowanie, - Kompletowanie zleceń, - Przygotowywanie paczek do (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.