Oferty pracy opiekunka osob starszych niemcy hamburg

1 - 10 z 24 praca opiekunka osob starszych niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
Gowork.pl
29-05-15
Gowork.pl
(...) do jazdy samochodem na terenie Niemiec Pomoc podopiecznej: W ubieraniu i rozbieraniu Higienie ciała (kąpiele, prysznic) Czuwanie przy podopiecznej w nocy Zmiana pielucho – majtek Transfer z wózka na łóżko Wymagania: Bardzo (...)
Hamburg
Engeldaheim
27-05-15
Gowork.pl
(...) w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obecnie szukamy opiekunki dla Pana Kurta, który mieszka z żoną w domu. Miejsce zlecenia: okolice Hamburga Data (...)
Hamburg
Engeldaheim
27-05-15
Gowork.pl
(...) zlecenia: okolice Hamburga Do opieki Pan Fryderyk: 90 lat, 175 cm wzrostu, 47 kg. Stan zdrowia: demencja, problemy ze słuchem oraz sercem. Wymagania: Od kandydatek oczekujemy: komunikatywnej znajomości języka miłego usposobienia i (...)
Hamburg
Engeldaheim
24-05-15
Gowork.pl
(...) tętnicze oraz cukrzycę.     Praca dla opiekunek w Hamburgu Obowiązki: Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze tj. pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, zmiana pielucho-majtek, gotowość do (...)
Hamburg
Gowork.pl
13-05-15
Gowork.pl
(...) miłą, 84-letnią, starszą Panią, która z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu ponieważ choruje na demencję i Alzheimera. Potrzebuje też dużo i wsparcia i zrozumienia ze strony opiekunki. Choruje na cukrzycę i nadciśnienie. Korzysta również z (...)
Hamburg
altenbetreuung24
29-04-15
Gowork.pl
(...) i przez to jest bardzo osłabiony, porusza się za pomocą chodzika.   Opieka nad starszą Panią Obowiązki: To czynności związane z opieką, czyli ubieranie/rozbieranie, pomoc przy higienie. Dodatkowo prowadzenie (...)
Hamburg, Dolna Saksonia
SILVERHAND
29-05-15
Gowork.pl
(...) umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego.   Spawacz gazowy 311 (...)
Londyn, Manchester, Manchester, ...
Primary Care Recruitment
29-05-15
Gowork.pl
(...) kandydatom gwarantujemy: rozwój kariery na rynku międzynarodowym wsparcie podczas całego etapu rekrutacyjnego darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pracy szkolenie na terenie miejsca pracy (4-6 tygodni) pakiet bezpłatnych szkoleń (...)
Hamburg
CBSbutler
29-05-15
Gowork.pl
(...) solarnych,  poszukujemy Kandydatów/tek do pracy na stanowisku:     Elektryk/Monter instalacji elektrycznych (k/m) – Niemcy     Miejsce pracy: Hamburg    Zakres obowiązków: - montaż instalacji elektrycznych w domach, (...)
Hamburg
CBSbutler
29-05-15
Gowork.pl
(...) i artykułów świeżych do sieci sklepów w Niemczech, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:   Kierowca CE (chłodnia)  - Niemcy (k/m)   Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg i  okolice Zakres obowiązków: Realizacja zamówień – dostawa (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.