Oferty pracy opiekunka osob starszych niemcy hamburg

1 - 10 z 20 praca opiekunka osob starszych niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
engeldaheim
27-07-14
Gowork.pl
(...) ofert pracy Małżeństwo mieszkające w Hamburgu poszukuje opiekunki. Pani jest mobilna a Pan porusza się na wózku. Obydwoje mają początkowe stadium demencji.   Praca w Niemczech u pary (...)
Hamburg, Niemcy
SILVERHAND
27-07-14
Gowork.pl
(...) sprawdzoną ofertę pracy zgodną z Twoimi oczekiwaniami! Instalator WOD-KAN-GAZ-CO (NIEMCY,HAMBURG) Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy Nr referencyjny: GO/16/C/H/144 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Miejsca pracy: północne (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
27-07-14
Gowork.pl
(...) referencyjny: Opiekun/ka - osoby starszej Obowiązki: Codzienna pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak przygotowywanie posiłków, spacery, podawanie leków, pomoc w toalecie itp. Wymagania: doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (minimum 6 (...)
Hamburg
violettas-pflegeagentur24h
27-07-14
Gowork.pl
(...) wejsc na strone: www.violettas-pflegeagentur24h.de  nacisnac polska flage , zapoznac sie z warinkami wsplpracy i wypelnic ankiete (...)
Hamburg
violettas-pflegeagentur24h
27-07-14
Gowork.pl
(...) od 29.07 - 1400 Euro   Prosze wejsc na strone: www.violettas-pflegeagentur24h.de nacisnac polska flage i wypelnic ankiete (...)
Hamburg
SILVERHAND
25-07-14
Gowork.pl
(...) +48 697 317 027, + 48 785 624 599 Skype: silverhand.natalia Skype: silverhand.agnieszka   Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko: Frezer- Tokarz CNC Data rozpoczęcia: od zaraz Frezer - Tokarz CNC (...)
Hamburg
SILVERHAND
25-07-14
Gowork.pl
(...) instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i CO - instalacje ogrzewania podłogowego - montaż sieci odpływowych - montaż wentylacji i klimatyzacji (do wyboru – dysponujemy różnymi aktualnymi ofertami) Wymagania: - komunikatywna znajomość j. (...)
Hamburg
SILVERHAND
25-07-14
Gowork.pl
(...) technicznych i w pełni zaspokoją wymagania kandydatów planujących karierę za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko: Programista CNC Data rozpoczęcia: od zaraz Programista CNC Niemcy (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
25-07-14
Gowork.pl
(...) do podjęcia pracy „od zaraz” Oferujemy: stałe zatrudnienie pełne świadczenia socjalne mieszkanie oraz pełne wyżywienie zwrot kosztów podróży stała opieka koordynatora Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z (...)
Hamburg
Holbern sp. z o.o.
25-07-14
Gowork.pl
(...) projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w serwisie i naprawie urządzeń oraz maszyn rolniczych i (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.