Oferty pracy opiekunka osob starszych niemcy hamburg

1 - 10 z 34 praca opiekunka osob starszych niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
Gowork.pl
05-07-15
Gowork.pl
(...) niedaleko Hamburga. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i potrzebuje wsparcia i pomocy przy wstawaniu. Jest po udarze. Choruje również na osteoporozę i chorobę nowotworową. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede (...)
Hamburg
Engeldaheim
05-07-15
Gowork.pl
(...) Renata ma 95 lat i z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu. Porusza się sama przy balkoniku, wstaje z pomocą.   Praca w opiece, Niemcy Nr referencyjny: (...)
Hamburg
altenbetreuung24
03-07-15
Gowork.pl
(...) i przez to jest bardzo osłabiony, porusza się za pomocą chodzika.   Opieka nad starszą Panią Obowiązki: To czynności związane z opieką, czyli ubieranie/rozbieranie, pomoc przy higienie. Dodatkowo prowadzenie (...)
Hamburg
altenbetreuung24
30-06-15
Gowork.pl
(...) do opieki: Pani Teresa 84 lata, 120 kg, 170 cm wzrostu. Stan zdrowia: Pani niesamodzielna i leżąca, korzysta z pieluch oraz ma stały cewnik. Choruje na cukrzycę i otyłość, ma również problemy ze słuchem.   Potrzebna osoba do opieki w roli (...)
Hamburg
Gowork.pl
28-06-15
Gowork.pl
(...) chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec w charakterze opiekunki dla starszej Pani Ireny. Miejsce zlecenia: Hamburg Pani Irena ma 84 lata, jest po zawale, ma również nowotwór oraz Parkinsona, porusza się jedynie za (...)
Hamburg
Engeldaheim
24-06-15
Gowork.pl
(...) opiekunki z dobrą znajomością języka. Konieczna jest cierpliwość, empatia oraz doświadczenie.   Miejsce i data wyjazdu: okolice Hamburga, 25.06. Stan podopiecznej: nadciśnienie, problemy ze słuchem; wózek inwalidzki na zewnątrz, chodzik w (...)
Hamburg
altenbetreuung24
16-06-15
Gowork.pl
(...) Pani Helgi (78 lat). Seniorka jest w dobrej kondycji psychicznej, jednak ma problemy z mobilnością. Choruje na nadciśnienie oraz ma problemy z sercem.   Potrzebna osoba do opieki w roli opiekunki Nr referencyjny: NIEM_446A Obowiązki: Wsparcie (...)
Hamburg
altenbetreuung24
14-06-15
Gowork.pl
(...) z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dobrą znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą. Oferujemy: - pokrycie kosztów przejazdu do/z Niemiec - legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą - ubezpieczenie - wysokie (...)
Hamburg
Workon
05-07-15
Gowork.pl
(...) pracy : różne rejony Niemiec Wymagania: kilkuletnie doświadczenie zawodowe; min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego; prawo jazdy kategorii B (wlasne auto) Oferujemy: wynagrodzenie: 10 € netto /h plus bezpłatne zakwaterowanie ( domki (...)
Hamburg
Personalservices24
04-07-15
Gowork.pl
(...) i okolice, Niemcy   Opis zadań: Malowanie drzwi i okien Szpachlowanie Tapetowanie Obsadzanie parapetów     Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny Wykształcenie zawodowe Prawo jazdy/ własny samochód będzie (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email