Oferty pracy opiekunka osob starszych niemcy hamburg

1 - 10 z 25 praca opiekunka osob starszych niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
31-08-15
Gowork.pl
(...) dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert. Data i miejsce delegacji: 31.08., Hamburg Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej Pani Ruth 82 lata (156 cm wzrostu i 43 kg), cierpi na demencję przez co jest często (...)
Hamburg
Engeldaheim
30-08-15
Gowork.pl
(...) Mieszka w domu wraz ze swoim mężem.   Potrzebna opiekunka dla Pani Alfredy Nr referencyjny: NIEM_753A Obowiązki: Gotowanie oraz zakupy; Sprzątanie domu; Pranie i prasowanie; Obowiązki (...)
Hamburg
altenbetreuung24
27-08-15
Gowork.pl
(...) chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pani Anny, mieszkającej w okolicach Hamburga.   Seniorka: osoba leżąca, potrzebuje pomocy by wstać. Po wylewie oraz zawale, ma problemy ze słuchem.   Potrzebna opiekunka, praca na terenie (...)
Hamburg
Engeldaheim
17-08-15
Gowork.pl
(...) chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla seniorki Pani Rosy, mieszkającej w Hamburgu. Pani Rosa: 94 lata, 60 kg, 168 cm wzrostu, II stopień opieki. Pani korzysta z wózka inwalidzkiego, dlatego opiekunka będzie ją przenosić z wózka na (...)
Hamburg
Engeldaheim
16-08-15
Gowork.pl
(...) w Hamburgu. Pani cierpi na demencję i jest czasami rozkojarzona. Porusza się sama przy balkoniku. Wyjazd na 2-3 miesiące od 1 września.   Pomoc domowa i opieka dla Pani Renaty Nr referencyjny: (...)
Hamburg
Gowork.pl
11-08-15
Gowork.pl
(...) korzysta z balkonika. Obowiązki: Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, dbać o czystość, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów. Seniorzy potrzebują również pomocy przy kąpielach, ubieraniu się. Opiekunka będzie (...)
Hamburg, Hannover, Hannover, ...
SILVERHAND
02-09-15
Gowork.pl
(...) na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: podstawowa (...)
Hamburg
SILVERHAND
02-09-15
Gowork.pl
(...) 3 metodami: MIG, MAG i TIG (WIG) spawanie konstrukcji stalowych, balustrad praca z rysunkiem technicznym Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na (...)
Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Badenia-Wirtembergia, ...
SILVERHAND
02-09-15
Gowork.pl
(...) socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej.   Praca dla Ślusarza - Niemcy Miejsce pracy: Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Hesja, Hamburg Nr referencyjny: GOW/SLU   Obowiązki: montaż konstrukcji stalowych wykonywanie prac według rysunku (...)
Hamburg
Perfect Consulting
01-09-15
Gowork.pl
(...) i kompleksowość usług w zakresie doradztwa personalnego, rekrutacji, coachingu oraz szkoleń. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się od 1999 roku.   Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:   Spedytor międzynarodowy (Niemcy) (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email