Oferty pracy opiekunka osob starszych niemcy hamburg

1 - 10 z 17 praca opiekunka osob starszych niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
18-08-14
Gowork.pl
(...) dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie. Miejsce: Hamburg Data wyjazdu: . Pani Hannelore Wiek: 83 lata Waga: 62kg Wzrost: 158cm   Podopieczna porusza się samodzielnie, choruje na (...)
Hamburg
SILVERHAND
21-08-14
Gowork.pl
(...) gratis - zaliczki co tydzień - możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości informujemy o tym) - zatrudnienie na warunkach niemieckich - składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę - ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny - respektowane (...)
Hamburg
Agencja Pracy Headhunters
21-08-14
Gowork.pl
(...) pozycji na rynku, Stałe zatrudnienie, które zapewnia ciągły rozwój, Wysokie wynagrodzenie, Niemiecka umowa o pracę oraz wszelkie świadczenia socjalne ubezpieczeniowe oraz zdrowotne, które przysługują na terenie Niemiec, Opieka polskiego koordynatora (...)
Hamburg
A.P.K. Human Personal Logistic LTD
20-08-14
Gowork.pl
(...) jest staż pracy na stanowisku Komisjonera oraz doświadczenie w pracy w systemie pick by voice lub na monitorze.   Do zadań pracownika będzie należało: - komisjonowanie towaru spożywczego za pomocą talkmana lub monitora, - jazda wózkiem widłowym, - utrzymywanie (...)
Hamburg
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
18-08-14
Gowork.pl
(...) SEP Doświadczenie w pracy jako elektryk/elektromonter Umiejętność czytania schematów i dokumentacji elektrycznej Dokładność i umiejętność pracy w zespole Oferujemy: Dobrze płatną pracę w niemieckiej firmie Legalne zatrudnienie na (...)
Hamburg
Holbern sp. z o.o.
14-08-14
Gowork.pl
(...) oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w serwisie i naprawie urządzeń (...)
Hamburg
PAV GOERLITZ
11-08-14
Gowork.pl
(...) PRACODAWCY. Niemiecki Pracodawca poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowiskach:  ŚLUSARZ  VORRICHTER  MONTER RUROCIĄGÓW OFERTA-ZATRUDNIENIE W NIEMIECKIEJ FIRMIE NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ-ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE GODZINOWE PLUS (...)
Hamburg
Avanti Medic
03-08-14
Gowork.pl
(...) w Hamburgu. Pacjentka jest osobą sp rawną ruchowo, samodzielnie się porusza, myje i spożywa posiłki, dłuższe trasy poko nuje z pomocą chodzika, schody pokonuje z pomocą opiekunki. Opiekunka otrzyma do swojej wył ącznej dyspozycji w pełni urządzony pokój z własną (...)
Hamburg
Holbern sp. z o.o.
31-07-14
Gowork.pl
(...) Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych Miejsce pracy-  Hamburg Opis stanowiska - naprawa naczep i przyczep - naprawa ciągników siodłowych - usuwanie usterek (pneumatyka, hydraulika)   Wymagania - doświadczenie na (...)
Hamburg
CBSbutler
16-07-14
Gowork.pl
(...) Hamburga Transport warzyw i owoców Praca od poniedziałku do piątku/soboty Wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (dla zainteresowanych będzie organizowany kurs języka niemieckiego) Prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy Minimum roczne (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.