Oferty pracy opiekunka osob starszych niemcy hamburg

1 - 10 z 30 praca opiekunka osob starszych niemcy hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
Gowork.pl
28-07-15
Gowork.pl
(...) okolice Hamburga Opieki potrzebuje: Pani Eugenia (rocznik 1931, 58 kg, 176 cm wzrostu)   W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszej Pani Eugeni mieszkającą samotnie w okolicach Hamburga. Podopieczna jest (...)
Hamburg
altenbetreuung24
27-07-15
Gowork.pl
(...) dobrej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla starszej Pani Nr referencyjny: NIEM_435A Obowiązki: Głównymi zadaniami opiekunki będą czynności związane z prowadzeniem domu: robieniem (...)
Hamburg
Gowork.pl
22-07-15
Gowork.pl
(...) pracy: Hamburg (Niemcy) Praca z Seniorami w Niemczech. Ciekawe oferty pracy, godziwe wynagrodzenie. Zgłoś się!   Wyjazd na 2-3 miesiące. Opieka i wsparcie dla Pani Lisy, pacjentka 82 lata, 165cm, 75kg, jest mobilna i sama się porusza. Ma początki demencji i ma (...)
Hamburg
Gowork.pl
08-07-15
Gowork.pl
(...) Hamburga. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i potrzebuje wsparcia i pomocy przy wstawaniu. Jest po udarze. Choruje również na osteoporozę i chorobę nowotworową. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc w (...)
Hamburg
Engeldaheim
08-07-15
Gowork.pl
(...) i porządek oraz robić zakupy a także przygotowywać posiłki. Oprócz tego Pani potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: ubieranie i rozbieranie, pomoc w spożywaniu posiłków. Opiekunka będzie również jeździć z podopieczną na wizyty do (...)
Hamburg, Hannover
SILVERHAND
28-07-15
Gowork.pl
(...) umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: podstawowa znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, (...)
Hamburg
Luksmann
28-07-15
Gowork.pl
(...) pracy. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści LUKSMANNA potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. (...)
Hamburg, Hannover, Hannover, ...
SILVERHAND
28-07-15
Gowork.pl
(...) świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: podstawowa znajomość j. niemieckiego. Elektryk budowlany z SEP (Niemcy) Miejsce pracy: Hamburg, (...)
Hamburg
Holbern
27-07-15
Gowork.pl
(...) Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży specjalnego budownictwa podziemnego (...)
Hamburg
Holbern
27-07-15
Gowork.pl
(...) Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży specjalnego budownictwa (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email