Oferty pracy hamburg

1 - 10 z 76 praca hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
Gowork.pl
17-12-14
Gowork.pl
(...) sprawny fizycznie ale jest w gorszej kondycji psychicznej. Ma lekką depresję, demencję oraz zaburzenie rytmu serca. Obowiązki: Obowiązki opiekuna to głównie prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków dla podopiecznego. Dodatkowo pomoc w higienie (...)
Hamburg
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) porusza się samodzielnie czasem potrzebuje jedynie asekuracji przy wchodzeniu po schodach lub poruszaniu się przy większych odległościach. Poza tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej (...)
Hamburg
altenbetreuung24
15-12-14
Gowork.pl
(...) Hamburg Data wyjazdu: . Pani Hannelore Wiek: 83 lata Waga: 62kg Wzrost: 158cm   Podopieczna porusza się samodzielnie, choruje na demencję.   Praca dla osób z doświadczeniem w opiece Obowiązki: Pomoc przy (...)
Hamburg
engeldaheim
15-12-14
Gowork.pl
(...) ma demencję.   Praca u Pani Giseli w Hamburgu Obowiązki: Czynności związane z prowadzeniem domu oraz czynności opiekuńcze, czyli pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała, zmiana (...)
Hamburg
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
17-12-14
Gowork.pl
(...) PRACY W NIEMCZECH POSZUKUJEMY - WYSOKIE STAWKI DO 15€ Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy wykonują prace na terenie Niemiec , dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu. Wymagania: Umiejętność w (...)
Hamburg
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
17-12-14
Gowork.pl
(...) rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk | NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego Ważne uprawnienia SEP Doświadczenie w pracy jako elektryk/elektromonter Umiejętność czytania (...)
Hamburg
Tabel GmbH
17-12-14
Gowork.pl
(...) jezyka niemieckiego i polskiego.   Wymagane jest minimum 3-letnie doswiadczenie zawodowe w pracy biurowej (chetnie w dziale personalnym) Doswiadczenie w dyspozycji pracownikami mile widziane Zanjomosc pakietu MS-Office (mi.Word, Excel) wymagana. Tylko kandydaci z terenu okolicy (...)
Hamburg
Holbern
17-12-14
Gowork.pl
(...) i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej z Hamburga poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Kierowca CE – ADR – Hamburg Miejsce pracy: Hamburg Nr (...)
Hamburg
Holbern
17-12-14
Gowork.pl
(...) kierowanie zestawem z chłodnią w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa ·      praca zmianowa (jazdy nocne i dzienne) ·      dystrybucja towarów spożywczych między sklepami po trasach (...)
Hamburg
EuroJob24
17-12-14
Gowork.pl
(...) do pracy w Niemczech w okolicach Hamburga.   Od kandydatów wymagamy: - dyplomu ukończenia uczelni wyższej lub liceum medycznego, - doświadczenia lub odbytych praktyk, - gotowości do wyjazdu w styczniu, - znajomości języka niemieckiego na poziomie (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.