Oferty pracy hamburg

1 - 10 z 102 praca hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
31-08-15
Gowork.pl
(...) zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert. Data i miejsce delegacji: 31.08., Hamburg Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej Pani Ruth 82 lata (156 cm wzrostu i 43 kg), cierpi na demencję przez co jest często (...)
Hamburg
Engeldaheim
30-08-15
Gowork.pl
(...) ma 81 lat, jest po udarze, cierpi na inkontynencje oraz demencję. Mieszka w domu wraz ze swoim mężem.   Potrzebna opiekunka dla Pani Alfredy Nr referencyjny: NIEM_753A Obowiązki: Gotowanie oraz (...)
Hamburg
altenbetreuung24
27-08-15
Gowork.pl
(...) chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pani Anny, mieszkającej w okolicach Hamburga.   Seniorka: osoba leżąca, potrzebuje pomocy by wstać. Po wylewie oraz zawale, ma problemy ze słuchem.   Potrzebna opiekunka, praca na terenie (...)
Hamburg
Engeldaheim
17-08-15
Gowork.pl
(...) do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla seniorki Pani Rosy, mieszkającej w Hamburgu. Pani Rosa: 94 lata, 60 kg, 168 cm wzrostu, II stopień opieki. Pani korzysta z wózka inwalidzkiego, dlatego opiekunka będzie ją przenosić z wózka na łóżko. Choruje na (...)
Hamburg
Engeldaheim
16-08-15
Gowork.pl
(...) opiekunki  dla seniorki Pani Renaty, mieszkającej w Hamburgu. Pani cierpi na demencję i jest czasami rozkojarzona. Porusza się sama przy balkoniku. Wyjazd na 2-3 miesiące od 1 września.   Pomoc domowa i opieka dla Pani Renaty Nr (...)
Hamburg, Hannover, Hannover, ...
SILVERHAND
04-09-15
Gowork.pl
(...) dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: podstawowa znajomość j. niemieckiego. Elektryk budowlany bez wykształcenia! (Niemcy) Miejsce pracy: Hamburg, Hannover, Oldenburg Nr (...)
Hamburg
Ewiko Personal Sp. z o.o.
04-09-15
Gowork.pl
(...) szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodzie:   Monter wentylacji  (K/M)   Wymagania:   -   Wykształcenie techniczne -   Mile widziane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku na terenie Niemiec/Austrii -   Mile (...)
Hamburg
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
04-09-15
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego - warunek konieczny • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata • prawo jazdy kat. B Obowiązki: • montaż rur • podłączenia sanitarne i gazowe Oferujemy: • umowę o pracę na niemieckich warunkach od połowy września 2015 r. (...)
Hamburg
SILVERHAND
04-09-15
Gowork.pl
(...) Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. (...)
Hamburg 189/20/CS
Bresland Sp. z o.o.
04-09-15
Gowork.pl
(...) pracowników na stanowisko: Kierowca C+E Miejsce pracy: Hamburg Nr referencyjny: 189/20/CS Oferujemy: wynagrodzenie brutto: 1800€ diety: 12€ i 24€ system pracy: 4 na 1 umowa na czas (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email