Oferty pracy hamburg

1 - 10 z 65 praca hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
engeldaheim
16-10-14
Gowork.pl
(...) jest samodzielna więc tylko czasem potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu. Nieradzi sobie jedynie z prowadzeniem domu, konieczna jest również jazda samochodem jeżeli podopieczna będzie czegoś (...)
Hamburg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...)        Gotowanie i robienie zakupów ·        Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała ·        Gotowość do czuwania w nocy ·        Zmiana (...)
Hamburg
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne (...)
Hamburg
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
20-10-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:   MONTER INSTALACJI SANITARNYCH i CO / HYDRAULIK MIEJSCE PRACY: HAMBURG DATA ROZPOCZĘCIA: 27.10.2014   Zakres zadań: - montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu wykonawczego - instalacja rur (...)
Hamburg
CBSButler
20-10-14
Gowork.pl
(...) Niemiec i trasy międzynarodowe. Wymagane doświadczenie, mile widziane ADR i uprawnienia na wózek widłowy.  Ze swojej strony oferujemy: •             Niemiecką umowę o (...)
Hamburg
Brasco Recruitment Ltd.
20-10-14
Gowork.pl
(...) do pracy w gabinecie okulistycznym na stanowisku: Lekarz Medycyny - Specjalista w zakresie chorób oczu / Okulista Obowiązki: przeprowadzanie badań oraz diagnostykę chorób oczu i nerwu wzrokowego, ustalanie przebiegu (...)
Hamburg
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
20-10-14
Gowork.pl
(...) na kontraktach zagranicznych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:   Dekarz Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg Obowiązki: Praca na dachach płaskich (wykładanie papą i tworzywem sztucznym) oraz stromych (wykładanie i układanie kafelek (...)
Hamburg
ProPersonal
20-10-14
Gowork.pl
(...) do opieki nad 80 letnim mężczyzną. Pan jest osobą w dużym stopniu samodzielną, wymaga pomocy w czynnościach codziennych oraz gospodarstwie domowym. Gwarantujemy Bardzo dobre warunki mieszkaniowe: pokój z oddzielną łazienką, dostęp do internetu, TV, telefon. Praca w (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
20-10-14
Gowork.pl
(...) wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: opieka Niemcy Obowiązki: Codzienna pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak przygotwywanie posiłków, spacery, podawanie (...)
Hamburg
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.