Oferty pracy hamburg

1 - 10 z 63 praca hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) dla osób z doświadczeniem w opiece Obowiązki: Pomoc przy higienie ciała oraz pomoc przy rozbieraniu/ubieraniu. Prowadzenie domu oraz opieka nad zwierzątkiem domowym. Wymagania: Najważniejszym wymogiem jest język niemiecki na (...)
Hamburg
engeldaheim
24-10-14
Gowork.pl
(...) oraz znasz język Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy Małżeństwo mieszkające w Hamburgu poszukuje opiekunki. Pani jest mobilna a Pan porusza się na wózku. Obydwoje mają początkowe stadium (...)
Hamburg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...)        Gotowanie i robienie zakupów ·        Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała ·        Gotowość do czuwania w nocy ·        Zmiana (...)
Hamburg
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
24-10-14
Gowork.pl
(...) dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:   MONTER INSTALACJI SANITARNYCH i CO / (...)
Hamburg
HOLBERN Sp z o.o.
24-10-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Hamburg
Holbern
23-10-14
Gowork.pl
(...) zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego (...)
Hamburg
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
23-10-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:   MONTER INSTALACJI SANITARNYCH i CO / HYDRAULIK MIEJSCE PRACY: HAMBURG DATA ROZPOCZĘCIA: 27.10.2014   Zakres zadań: - montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu wykonawczego - instalacja rur (...)
Hamburg
CBSButler
23-10-14
Gowork.pl
(...) trasy międzynarodowe. Wymagane doświadczenie, mile widziane ADR i uprawnienia na wózek widłowy.  Ze swojej strony oferujemy: •             Niemiecką umowę o (...)
Hamburg
Brasco Recruitment Ltd.
23-10-14
Gowork.pl
(...) do pracy w gabinecie okulistycznym na stanowisku: Lekarz Medycyny - Specjalista w zakresie chorób oczu / Okulista Obowiązki: przeprowadzanie badań oraz diagnostykę chorób oczu i nerwu wzrokowego, ustalanie przebiegu leczenia, (...)
Hamburg
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
23-10-14
Gowork.pl
(...) sztucznym) oraz stromych (wykładanie i układanie kafelek na dachach) a)Dekarze – duże doświadczenie przy kryciu dachu dachówką, cegłą, papą, doświadczenie w oracy na dachach zsuwanych, stromych oraz płaskich – krycie tworzywem sztucznym oraz folią, ocieplanie, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.