Oferty pracy hamburg

1 - 10 z 64 praca hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) u Starszej Pani, Niemcy Obowiązki: Pani jest samodzielna więc tylko czasem potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu. Nieradzi sobie jedynie z prowadzeniem domu, konieczna jest również jazda samochodem jeżeli podopieczna (...)
Hamburg
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) Ma nadciśnienie tętnicze, cukrzycę oraz ma demencję.   Praca u Pani Giseli w Hamburgu Obowiązki: Czynności związane z prowadzeniem domu oraz czynności opiekuńcze, czyli pomoc w (...)
Hamburg
Gowork.pl
24-01-15
Gowork.pl
(...) jest w gorszej kondycji psychicznej. Ma lekką depresję, demencję oraz zaburzenie rytmu serca. Obowiązki: Obowiązki opiekuna to głównie prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków dla podopiecznego. Dodatkowo pomoc w higienie (...)
Hamburg
altenbetreuung24
19-01-15
Gowork.pl
(...) osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie. Miejsce: Hamburg Data wyjazdu: . Pani Hannelore Wiek: 83 lata Waga: 62kg Wzrost: 158cm   Podopieczna porusza się samodzielnie, choruje na (...)
Hamburg
engeldaheim
19-01-15
Gowork.pl
(...) osobami starszymi oraz znasz język Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy Małżeństwo mieszkające w Hamburgu poszukuje opiekunki. Pani jest mobilna a Pan porusza się na wózku. Obydwoje mają początkowe stadium (...)
Hamburg
engeldaheim
19-01-15
Gowork.pl
(...) częściowo sparaliżowany i porusza się za pomocą wózka. Poza tym choruje na nadciśnienie tętnicze oraz cukrzycę.     Praca dla opiekunek w Hamburgu Obowiązki: Czynności (...)
Hamburg
Gowork.pl
19-01-15
Gowork.pl
(...) Hamburg Pani Adelheide ma 90lat, porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Nosi stały cewnik. Obowiązki: Głównie to czynności związane z prowadzeniem domu, ponieważ podopieczna już nie radzi sobie sama z takimi zadaniami. Dodatkowo (...)
Hamburg
Personalservices24
25-01-15
Gowork.pl
(...) usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie: Miejsce pracy: Hambug/ Berlin, Niemcy   Opis zadań: Sprawdzanie i bieżąca konserwacja (...)
Hamburg
Personalservices24
25-01-15
Gowork.pl
(...) opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie: Miejsce pracy: Hambug/ Berlin, Niemcy   Opis zadań: Sprawdzanie i bieżąca konserwacja urządzeń Prace (...)
Hamburg
BETA aktiv GbR
25-01-15
Gowork.pl
(...) pracy w wielu miejscowościach. 50% dopłata do kursów języka niemieckiego. Całkowita  refundacja po osiągnięciu poziomu B2 lub B1 Pflege. Oferta pracy  Nr  P2015002 na stanowisko: PIELĘGNIARKA - praca w klinice,  70 km od Hamburga Miejsce pracy: - Klinika (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.