Oferty pracy hamburg

1 - 10 z 70 praca hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
30-09-14
Gowork.pl
(...) Hamburg Podopieczny porusza się za pomocą chodzika, ma Alzhaimera więc potrzebuje dużo uwagi ponieważ jest bardzo roztargniony. W opiece pomaga rodzina (...)
Hamburg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) Heinz Obowiązki: ·        Gotowanie i robienie zakupów ·        Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała ·        Gotowość do czuwania w (...)
Hamburg
violettas-pflegeagentur24h
01-10-14
Gowork.pl
(...) do 2 Seniorek od 4.10.2014  :   w Hamburgu - 1600 Euro w Heidelbergu - 1300 Euro   Prosze wejsc na strone: violettas-pflegeagentur24h.de nacisnac przycisk 'Polish' i wypelnic ankiete (...)
Hamburg
Brasco Recruitment Ltd.
01-10-14
Gowork.pl
(...) Medycyny - Specjalista w zakresie chorób oczu / Okulista Obowiązki: przeprowadzanie badań oraz diagnostykę chorób oczu i nerwu wzrokowego, ustalanie przebiegu leczenia, działania (...)
Hamburg
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
01-10-14
Gowork.pl
(...) oracy na dachach zsuwanych, stromych oraz płaskich – krycie tworzywem sztucznym oraz folią, ocieplanie, remont dachów skośnych, układanie cegieł b) Dekarz-blacharz – Wykonywanie rynien i okładzin ściennych z blachy ocynkowanej, doświadczenie w pracach związanych z (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
01-10-14
Gowork.pl
(...) wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu.  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka w domu opieki (...)
Hamburg
Point Sp. z o.o.
01-10-14
Gowork.pl
(...) personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce (...)
Hamburg
Translator
30-09-14
Gowork.pl
(...) KRAZ: 11139 poszukuje 6 osobowe zespoły pracowników kuchni sieci fast-food. Min. 2 osoby muszą znać j. niemiecki (praca również na kasie) i konieczny jest min. 1 samochód.Wymagania chęć do pracy  gotowość do podjęcia stałej pracy w (...)
Hamburg
Eurojob24 Sp z o.o.
30-09-14
Gowork.pl
(...) pielęgniarek / pielęgniarzy zainteresowanych nauką języka niemieckiego w celu podjęcia pracy w Niemczech. Oferujemy: §  bezpłatny kurs języka niemieckiego § wynagrodzenie w okresie trwania kursu §  gwarancję pracy po zakończeniu (...)
Hamburg
Eurojob24 Sp z o.o.
29-09-14
Gowork.pl
(...) pielęgniarek / pielęgniarzy zainteresowanych nauką języka niemieckiego w celu podjęcia pracy w Niemczech. Oferujemy: -  bezpłatny kurs języka niemieckiego -  gwarancję pracy po zakończeniu kursu w placówkach opiekuńczych zlokalizowanych w Hamburgu, - (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.