Oferty pracy hamburg

1 - 10 z 63 praca hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
altenbetreuung24
28-02-15
Gowork.pl
(...) dla osób z doświadczeniem w opiece Obowiązki: Pomoc przy higienie ciała oraz pomoc przy rozbieraniu/ubieraniu. Prowadzenie domu oraz opieka nad zwierzątkiem domowym. Wymagania: Najważniejszym wymogiem jest język niemiecki na (...)
Hamburg
Gowork.pl
28-02-15
Gowork.pl
(...) się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Nosi stały cewnik. Obowiązki: Głównie to czynności związane z prowadzeniem domu, ponieważ podopieczna już nie radzi sobie sama z takimi zadaniami. Dodatkowo pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz (...)
Hamburg
altenbetreuung24
27-02-15
Gowork.pl
(...) wyjazdu: Hamburg Nasza podopieczna: Margot, 70 kg, 162 cm Choroby: udar, zaburzenia rytmu serca, problemy z zasypianiem Informacje dodatkowe: wstaje i porusza się z pomocą, używa chodzika i wózka inwalidzkiego   Praca za granicą dla opiekunki Nr (...)
Hamburg
Engeldaheim
26-02-15
Gowork.pl
(...) u Starszej Pani, Niemcy Obowiązki: Pani jest samodzielna więc tylko czasem potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu. Nieradzi sobie jedynie z prowadzeniem domu, konieczna jest również jazda (...)
Hamburg
altenbetreuung24
26-02-15
Gowork.pl
(...) ma Alzhaimera więc potrzebuje dużo uwagi ponieważ jest bardzo roztargniony. W opiece pomaga rodzina (...)
Hamburg
Gowork.pl
26-02-15
Gowork.pl
(...) asekuracji przy wchodzeniu po schodach lub poruszaniu się przy większych odległościach. Poza tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej przypominać. Obowiązki: -Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu -Towarzyszenie w wizytach u lekarza -Pomoc (...)
Hamburg
Gowork.pl
26-02-15
Gowork.pl
(...) posiłków dla podopiecznego. Dodatkowo pomoc w higienie ciała.  Wymagania: Poszukujemy osób z dostateczną znajomością języka ale z doświadczeniem i zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Oferujemy: Ubezpieczanie, (...)
Hamburg
altenbetreuung24
26-02-15
Gowork.pl
(...) ma 93 lata więc potrzebuje szczególnej opieki i zainteresowania. Jest osobą leżącą jednak korzysta z chodzika. Jej stan psychiczny określany jest jako dobry. Choruje na osteoporozę, ma problemy z zasypianiem, ma guza oraz jest niewidoma.   Pilnie poszukujemy (...)
Hamburg
Engeldaheim
24-02-15
Gowork.pl
(...) udarze, jest częściowo sparaliżowany i porusza się za pomocą wózka. Poza tym choruje na nadciśnienie tętnicze oraz cukrzycę.     Praca dla opiekunek w Hamburgu Obowiązki: Czynności (...)
Hamburg
Engeldaheim
22-02-15
Gowork.pl
(...) w pracy nad osobami starszymi oraz znasz język Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy Małżeństwo mieszkające w Hamburgu poszukuje opiekunki. Pani jest mobilna a Pan porusza się na wózku. Obydwoje mają początkowe stadium (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.