Oferty pracy hamburg

1 - 10 z 90 praca hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
Gowork.pl
02-07-15
Gowork.pl
(...) i potrzebuje wsparcia i pomocy przy wstawaniu. Jest po udarze. Choruje również na osteoporozę i chorobę nowotworową. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc w prowadzeniu domu, robienie zakupów, (...)
Hamburg
Engeldaheim
02-07-15
Gowork.pl
(...) Niemcy Nr referencyjny: NIEM_537A Obowiązki: Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek oraz robić zakupy a także przygotowywać posiłki. Oprócz tego Pani potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności (...)
Hamburg
altenbetreuung24
30-06-15
Gowork.pl
(...) do opieki: Pani Teresa 84 lata, 120 kg, 170 cm wzrostu. Stan zdrowia: Pani niesamodzielna i leżąca, korzysta z pieluch oraz ma stały cewnik. Choruje na cukrzycę i otyłość, ma również problemy ze słuchem.   Potrzebna osoba do opieki w roli (...)
Hamburg
Gowork.pl
28-06-15
Gowork.pl
(...) chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec w charakterze opiekunki dla starszej Pani Ireny. Miejsce zlecenia: Hamburg Pani Irena ma 84 lata, jest po zawale, ma również nowotwór oraz Parkinsona, porusza się jedynie za (...)
Hamburg
Engeldaheim
24-06-15
Gowork.pl
(...) i data wyjazdu: okolice Hamburga, 25.06. Stan podopiecznej: nadciśnienie, problemy ze słuchem; wózek inwalidzki na zewnątrz, chodzik w środku.   Praca dla opiekunek w Niemczech Nr referencyjny: (...)
Hamburg
altenbetreuung24
16-06-15
Gowork.pl
(...) zgłoszenie. Miejsce delegacji: okolice Hamburga Szukamy opiekunki dla Pani Helgi (78 lat). Seniorka jest w dobrej kondycji psychicznej, jednak ma problemy z mobilnością. Choruje na nadciśnienie oraz ma problemy z sercem.   Potrzebna osoba do opieki w roli (...)
Hamburg
altenbetreuung24
14-06-15
Gowork.pl
(...) zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obecnie szukamy opiekunki dla Pani Marii. Data wyjazdu: 28 czerwca Nasza podopieczna: 77 lat, 82 kg, (...)
Hamburg
Agencja DE-PL
02-07-15
Gowork.pl
(...) budowie.   Miejsce pracy: Hamburg i okolice   Wymagania: - znajomość języka niemieckiego (przynajmniej komunikatywna; praca z Niemcami) - doświadczenie i uprawnienia - mile widziane wykształcenie w zawodzie   Wynagrodzenie: w zależności od kwalifikacji (np. posiadany (...)
Hamburg
Klient GP People
02-07-15
Gowork.pl
(...) referencyjny: hau/06/15 miejsce pracy: Niemcy / Dolna Saksonia / WYSPA WSCHODNIOFRYZYJSKA region: Niemcy   wymagania niezbędne: - dobra znajomość j. niemieckiego (rozmowa z KLIENTEM przez telefon) - chęć pracy na wyspie (przekazujemy informacje jak dojechać) - (...)
Hamburg, Dolna Saksonia
SILVERHAND
02-07-15
Gowork.pl
(...) umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego.   Spawacz gazowy 311 (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email