Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy essen

1 - 10 z 12 praca essen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Essen
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) niemieckiego oraz zaangażowania w oraz pracę. Czynne prawo jazdy. Oferujemy: Ubezpieczenie, odprowadzane składki ZUS Wynagrodzenie do 1080 euro miesięcznie. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na (...)
Essen
P.H.U Dako Sp. z o. o.
30-10-14
Gowork.pl
(...) Dako Sp. z o. o. - Gliwice Opis stanowiska pracy: Firma P.H.U. DAKO Sp. z o.o. z Gliwic pilnie poszukuje kandydata/ki na stanowisko Asystenta Kierownika Biura z j. niemieckim w ESSEN. Wymagania: biegła znajomość języka niemieckiego bardzo dobra znajomość pakietu MS (...)
Essen
PHU Dako Sp. Z. o. o
29-10-14
Gowork.pl
(...) to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy zagranicznej.   Pilnie poszukujemy Malarzy-Tynkarzy na terenie Niemiec -Essen Wymagania: -kwalifikacje -znajomość języka niemieckiego - odpowiedzialność, pracowitość, - dyspozycyjność - doświadczenie w (...)
Essen
Cofex GmbH
29-10-14
Gowork.pl
(...) Naszych klientów wspomagamy w projektowaniu, budowaniu i tworzeniu dokumentacji ich urządzeń technicznych.   Zatrudnimy na stanowisku : Elektromonter Nr. Ref. 140115620-E, Okolice: Essen   Zakres zadań : -          Montaz i (...)
Essen
Egida24
19-10-14
Gowork.pl
(...) i wyżywienie pokrycie kosztów przejazdu na miejsce pracy i po zakończeniu umowy do Polski lub zwrot kosztów przejazdu zarobki: od 750 do 1200 EUR netto (poziom zarobków uzależniony jest od znajomości języka)  pracę w okolicach Dortmundu, Kolonii, (...)
Essen
Pro Quality
06-10-14
Gowork.pl
(...) niemieckim do pracy na terenie Niemiec w systemie 4/1. Praca na chłodni bądź BDF. Oczekuję od kierowców: Wpis 95 niemiecki- komunikatywny Doświadczenie - 5 lat Oferuję: Zakwaterowanie Dobre wynagrodzenie (stałe niezależnie od ilości przejechanych dni) umowa niemiecka o (...)
Kolonia, Essen, Leverkusen, ..., Za granicą
Walter-Fach-Kraft
03-10-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) Essen, Leverkusen (Za granicą)  Walter-Fach-Kraft to renomowana firma istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii oraz w Polsce. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w (...)
Stuttgart, Köln, Bonn, ..., Za granicą
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
01-10-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) SEP do 1kV na eksploatację [E]- Zmysł techniczny- Mile widziane prawo jazdy + samochódObowiązki:- Typowe prace elektryczne,- Elektryka budowlana, montaż urządzeń, układanie kabli,- Instalacje mieszkaniowe,- Oświetlenie, podłączenia elektryczneOferujemy:- Umowę z niemieckim (...)
Essen
Pro Quality
29-09-14
Gowork.pl
(...) w systemie 4+1 (chłodnie bądź BDF w zależności od doświadczenia i chęci) Wymagania: Prawo jazdy kat. CE Karta kierowcy Doświadcze nie w transporcie międzynarodowym- +/- 5 lat Znajomość języka niemieckiego-komunik atywna Zapewnia my: Wysokie wynagrodzenie umowę o pracę (...)
Essen
Pro Quality
29-09-14
Gowork.pl
(...) od doświadczenia i chęci) Wymagania: Prawo jazdy kat. CE Karta kierowcy Doświadcze nie w transporcie międzynarodowym- +/- 5 lat Znajomość języka niemieckiego-komunik atywna Zapewniamy: Wysokie wynagrodzenie umowę o pracę niemiecką zakwatero wanie (darmowe) Dobre (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.