Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy essen

1 - 8 z 8 praca essen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Essen
Engeldaheim
25-11-15
Gowork.pl
(...) u lekarza. Czynność związane z prowadzeniem domu to: gotowanie robienie zakupów sprzątanie pranie i prasowanie Wymagania: Język na poziomie dobrym; Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i (...)
okolice Essen
Engeldaheim
25-11-15
Gowork.pl
(...) niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie. Nasza podopieczna: Pani Hildegarda, 85 lat Miejsce wyjazdu: okolice Essen Pani Hildegarda cierpi na lekką demencję, potrzebuje pomocy aby wstać i chodzić. Korzysta zarówno z chodzika jak i wózka (...)
Essen
Ewiko Personal Sp. z o.o.
27-11-15
Gowork.pl
(...) nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie obejmującym przesłane CV, w tym imię, nazwisko, email, datę urodzenia, adres zamieszkania, wykształcenie przez Ewiko Personal spółkę z ograniczoną (...)
Essen
PPHU Gall
26-11-15
Gowork.pl
(...) fizycznych na jeliciarnię i cięcie piłą do mięsa. Umowa o pracę. Wynagrodzenie adekwatne do wyników. Możliwosć zakwaterowania. Duże szanse rozwoju. Język niemiecki w stopniu komunikatywnym - warunek konieczney (...)
Essen
Workpool Sp. z o.o.
09-11-15
Gowork.pl
(...) poszukujemy stolarzy do produkcji okien drewnianych.   Start: 01/2016 Za godzine od EUR 8,50 Netto EUR od EUR 1.800,00 Dobre zakwaterowanie   Twoje dokumenty aplikacyjne (CV, swoje zdjecie, swiadectwo pracy) stopien znajomosci jezyka niemieckiego nalezy przesylac wylacznie na (...)
Münster, Dortmund, Dortmund, ...
MGsolutions Sp. z o.o.
09-11-15
Gowork.pl
(...)  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI PREFABRYKATÓW BETONOWYCH (BETONIARZ-ZBROJARZ) - (...)
Essen 117/42/CS
Bresland Sp. z o.o.
02-11-15
Gowork.pl
(...) brutto: 2200€ diety: 12€ oraz 24€  premie 200€ praca w systemie 3 na 1 Wymagania: prawo jazdy kategorii C+E  doświadczenie zawodowe  znajomość języka niemieckiego na poziomie (...)
Essen
Work Express Sp. z o.o.
29-09-15
Gowork.pl
(...) pracowników• Wspieranie koordynatora projektu• Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP Wymagania: • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min B1• Gotowość do pracy w systemie zmianowym• Gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email