Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy essen

1 - 10 z 11 praca essen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Essen
Gowork.pl
17-10-14
Gowork.pl
(...) dużo uwagi Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz higiena ciała, pomoc w poruszaniu się. Dodatkowo pomoc w prowadzeniu domu. Wymagania: Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego ale z doświadczaniem w (...)
Essen
Egida24
19-10-14
Gowork.pl
(...) i składki ZUS odprowadzane w Polsce bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie pokrycie kosztów przejazdu na miejsce pracy i po zakończeniu umowy do Polski lub zwrot kosztów przejazdu zarobki: od 750 do 1200 EUR netto (poziom zarobków uzależniony jest od (...)
Essen
Pro Quality
06-10-14
Gowork.pl
(...) pracy na terenie Niemiec w systemie 4/1. Praca na chłodni bądź BDF. Oczekuję od kierowców: Wpis 95 niemiecki- komunikatywny Doświadczenie - 5 lat Oferuję: Zakwaterowanie Dobre wynagrodzenie (stałe niezależnie od ilości przejechanych dni) umowa niemiecka o pracę praca (...)
Kolonia, Essen, Leverkusen, ..., Za granicą
Walter-Fach-Kraft
03-10-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko: Elektryk z J. NIEMIECKIM!     Miejsce (...)
Stuttgart, Köln, Bonn, ..., Za granicą
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
01-10-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) branżowe i taryfowe- Gratyfikacje bożonarodzeniową i urlopową- Dodatek za nadgodziny - Organizację zakwaterowania i przejazdu- Pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej i meldunku w NiemczechZainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą (...)
Essen
Pro Quality
29-09-14
Gowork.pl
(...) do pracy na trasy w Niemczech w systemie 4+1 (chłodnie bądź BDF w zależności od doświadczenia i chęci) Wymagania: Prawo jazdy kat. CE Karta kierowcy Doświadcze nie w transporcie międzynarodowym- +/- 5 lat Znajomość języka niemieckiego-komunik atywna Zapewnia my: Wysokie (...)
Essen
Pro Quality
29-09-14
Gowork.pl
(...) kierowcy Doświadcze nie w transporcie międzynarodowym- +/- 5 lat Znajomość języka niemieckiego-komunik atywna Zapewniamy: Wysokie wynagrodzenie umowę o pracę niemiecką zakwatero wanie (darmowe) Dobre warunki pracy w dużym międzynarodowym przedsiębiorstwie logistycznym (...)
Essen
PHU Dako Sp. Z. o. o
28-09-14
Gowork.pl
(...) to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy zagranicznej.   Pilnie poszukujemy Malarzy - Tynakrzy do pracy przy betownowych garażach na terenie Niemiec - Essen. Wymagania: -  podstawowa znajomość języka niemieckiego - odpowiedzialność, pracowitość, - (...)
Essen
SG Consulting
24-09-14
Gowork.pl
(...) usługi opiekuńcze na terenie Niemiec zatrudni opiekunki i opiekunów osób starszych. Oferujemy legalną pracę w oparciu o umowę-zlecenie, ubezpieczenie, zwrot kosztów podróży, opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec. Wymagana znajomość języka (...)
Essen
MULTIJOB
12-08-14
Gowork.pl
(...) na w/w stanowisku  - znajomosc jezyka niemieckiego - prawo jazy   Zapewniamy: - umowe o prace + swiadczenie / dodatek rodzinny / - bezplatne zakwaterowanie - wynagrodzenie wedlug stawek obowiazujacych na terenie BRD - samochod sluzbowy / czesciowo odplatny /   aplikacje + (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.