Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy essen

1 - 10 z 11 praca essen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Essen
Gowork.pl
23-10-14
Gowork.pl
(...) znajomością języka niemieckiego ale z doświadczaniem w opiece. Oferujemy: Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec, wyżywienie oraz zakwaterowanie. Wynagrodzenie miesięczne: 890  euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy (...)
Essen
PHU Dako Sp. Z. o. o
23-10-14
Gowork.pl
(...) to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy zagranicznej.   Pilnie poszukujemy Malarzy-Tynkarzy na terenie Niemiec -Essen Wymagania: -kwalifikacje -znajomość języka niemieckiego - odpowiedzialność, pracowitość, - dyspozycyjność - doświadczenie w (...)
Essen
Egida24
19-10-14
Gowork.pl
(...) pracą w Niemczech. OFERUJEMY legalne zatrudnienie i oddelegowanie do pracy w Niemczech ubezpieczenie i składki ZUS odprowadzane w Polsce bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie pokrycie kosztów przejazdu na miejsce pracy i po zakończeniu umowy do Polski lub zwrot (...)
Essen
Pro Quality
06-10-14
Gowork.pl
(...) niemiecki- komunikatywny Doświadczenie - 5 lat Oferuję: Zakwaterowanie Dobre wynagrodzenie (stałe niezależnie od ilości przejechanych dni) umowa niemiecka o pracę praca stała u solidnego pracodawcy CV proszę wysyłać na adres proquality@wp.pl, z dopisanym "kierowca-niemcy" w (...)
Kolonia, Essen, Leverkusen, ..., Za granicą
Walter-Fach-Kraft
03-10-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) to renomowana firma istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii oraz w Polsce. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe (...)
Stuttgart, Köln, Bonn, ..., Za granicą
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
01-10-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) w pracy w zawodzie elektryka- Uprawnienia SEP do 1kV na eksploatację [E]- Zmysł techniczny- Mile widziane prawo jazdy + samochódObowiązki:- Typowe prace elektryczne,- Elektryka budowlana, montaż urządzeń, układanie kabli,- Instalacje mieszkaniowe,- Oświetlenie, podłączenia (...)
Essen
Pro Quality
29-09-14
Gowork.pl
(...) chęci) Wymagania: Prawo jazdy kat. CE Karta kierowcy Doświadcze nie w transporcie międzynarodowym- +/- 5 lat Znajomość języka niemieckiego-komunik atywna Zapewnia my: Wysokie wynagrodzenie umowę o pracę niemiecką zakwatero wanie (darmowe) Dobre warunki pracy w dużym (...)
Essen
Pro Quality
29-09-14
Gowork.pl
(...) do pracy na trasy w Niemczech w systemi 4+1 (chłodnie bądź BDF w zależności od doświadczenia i chęci) Wymagania: Prawo jazdy kat. CE Karta kierowcy Doświadcze nie w transporcie międzynarodowym- +/- 5 lat Znajomość języka niemieckiego-komunik atywna Zapewniamy: (...)
Essen
SG Consulting
24-09-14
Gowork.pl
(...) usługi opiekuńcze na terenie Niemiec zatrudni opiekunki i opiekunów osób starszych. Oferujemy legalną pracę w oparciu o umowę-zlecenie, ubezpieczenie, zwrot kosztów podróży, opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec. Wymagana znajomość języka (...)
Essen
MULTIJOB
12-08-14
Gowork.pl
(...) doswiadczenie na w/w stanowisku  - znajomosc jezyka niemieckiego - prawo jazy   Zapewniamy: - umowe o prace + swiadczenie / dodatek rodzinny / - bezplatne zakwaterowanie - wynagrodzenie wedlug stawek obowiazujacych na terenie BRD - samochod sluzbowy / czesciowo odplatny (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.