Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy essen

1 - 10 z 10 praca essen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Essen
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) Hildegard ma 81 lat. Problemem jest choroba Alzhaimera więc potrzebuje dużo uwagi Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz higiena ciała, pomoc w poruszaniu się. Dodatkowo pomoc w prowadzeniu domu. Wymagania: Poszukujemy osoby z (...)
Essen
Gowork.pl
15-12-14
Gowork.pl
(...) wózka, czasami jak się lepiej czuje porusza się za pomocą chodzika. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Obowiązki: Czynności związane z opieką pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, higiena ciała, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy. Dodatkowo (...)
Essen
cofex GmbH
27-11-14
Gowork.pl
(...) Naszych klientów wspomagamy w projektowaniu, budowaniu i tworzeniu dokumentacji ich urządzeń technicznych.   Zatrudnimy na stanowiskach : Elektromonter Nr. Ref. 130121521-E, Okolice: Essen   Zakres zadań (...)
Essen
cofex GmbH
25-11-14
Gowork.pl
(...) napięcia -          Montaż przyłączy domowych -          Instalacja rozdzielni elektrycznych niskiego i średniego napięcia -          Usuwanie (...)
Essen
AXTRA
10-11-14
Gowork.pl
(...) numerem (A.P.P Nr. 10887) , specjalizujemy się w rekrutacji pracowników głównie w branży transportowej.Współpracujemy z firmami z Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Holandii. Oferujemy pracę dla dyspozytorów, spedytorów, (...)
Essen
P.H.U Dako Sp. z o. o.
05-11-14
Gowork.pl
(...) stanowisko Asystenta Kierownika Biura z j. niemieckim w ESSEN. Wymagania: biegła znajomość języka niemieckiego bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), doskonały zmysł organizacyjny, umiejętność efektywnego działania w stresowych (...)
Essen
cofex GmbH
04-11-14
Gowork.pl
(...) wspomagamy w projektowaniu, budowaniu i tworzeniu dokumentacji ich urządzeń technicznych.   Zatrudnimy na stanowisku : Elektromonter Nr. Ref. 140115620-E, Okolice: Essen   Zakres zadań : -          Montaz i instalacja linni elektrycznych (...)
Essen
Pro Quality
06-10-14
Gowork.pl
(...) do pracy na terenie Niemiec w systemie 4/1. Praca na chłodni bądź BDF. Oczekuję od kierowców: Wpis 95 niemiecki- komunikatywny Doświadczenie - 5 lat Oferuję: Zakwaterowanie Dobre wynagrodzenie (stałe niezależnie od ilości przejechanych dni) umowa niemiecka o pracę (...)
Essen
Pro Quality
29-09-14
Gowork.pl
(...) chęci) Wymagania: Prawo jazdy kat. CE Karta kierowcy Doświadcze nie w transporcie międzynarodowym- +/- 5 lat Znajomość języka niemieckiego-komunik atywna Zapewnia my: Wysokie wynagrodzenie umowę o pracę niemiecką zakwatero wanie (darmowe) Dobre warunki pracy w dużym (...)
Essen
Pro Quality
29-09-14
Gowork.pl
(...) do pracy na trasy w Niemczech w systemi 4+1 (chłodnie bądź BDF w zależności od doświadczenia i chęci) Wymagania: Prawo jazdy kat. CE Karta kierowcy Doświadcze nie w transporcie międzynarodowym- +/- 5 lat Znajomość języka niemieckiego-komunik atywna Zapewniamy: (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.