Oferty pracy niemcy drezno

1 - 10 z 10 praca niemcy drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
29-08-14
Gowork.pl
(...) na Niemieckich warunkach zakwaterowanie możliwość rozwoju zawodowego pomoc w załatwieniu formalności. W aplikacji prosimy przesłać: CV w języku polskim CV w języku niemieckim kopie uprawnień ​Wszystkie (...)
Drezno
Workon
12-08-14
Gowork.pl
(...) poszukuje Parkieciarza Miejsce pracy : Drezno Obowiązki: Układanie parkietu Wymagania: 1.      Język niemiecki – komunikatywny - koniecznie  2.      Doświadczenie ( udokumentowane ) 3. Własny samochód - (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
11-08-14
Gowork.pl
(...) wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując (...)
Drezno
Business & Work Consulting
08-08-14
Gowork.pl
(...) kierowcy   Oferuję: *umowę o pracę bezpośrednio w firmie niemieckiej *2000€ brutto *24€ diety dziennie *zakwaterowanie zapewnia pracodawca *system pracy 4/1 *pracodawca znajduje się w północnej Westfalii   Zainteresowanych i spełniających powyższe kryteria (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
07-08-14
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej z (...)
Drezno
CBSbutler
15-07-14
Gowork.pl
(...) Kompletowanie i zbieranie zamówień Kontrola dostaw do magazynu Praca ze skanerem: skanowanie, metkowanie artykułów Wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym Doświadczenie w pracach magazynowych Zaangażowanie i motywacja (...)
Drezno
BWC
14-07-14
Gowork.pl
(...) do podjęcia pracy w ciągu dwóch tygodni Wiek poniżej 55 lat. Agencja oferuje: Kilka ofert do wyboru Atrakcyjne wynagrodzenie przekraczające 2000€ miesięcznie netto Diety ustawowe przy każdej ofercie Praca w systemie 4/1 lub bez systemu Umowa o pracę (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
10-07-14
Gowork.pl
(...) u niemieckiego pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma budowlana, która ma swoją siedzibę w okolicach Drezna. Firma ta przeprowadza projekty dla wielu niemieckich klientów (budowa hal, sklepów, magazynów, mostów). W związku z nowymi projektami (...)
Drezno
Holbern
03-07-14
Gowork.pl
(...) Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie kandydatów na (...)
Drezno
Holbern Sp. z o. o.
26-06-14
Gowork.pl
(...) z rożna. Firma działa na rynku niemieckim od ponad 20 lat i jest jednym z głównych dostawców grillowanych kurczaków na terenie Bawarii oraz Niemiec wschodnich. W związku z dalszym rozwojem firmy na kolejne regiony firma poszukuje energicznych osób (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.