Oferty pracy niemcy drezno

1 - 10 z 11 praca niemcy drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
29-08-14
Gowork.pl
(...) z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Stolarz meblowy | NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego wykształcenie kierunkowe (stolarz) min. 2-letnie doświadczenie w produkcji i montażu mebli prawo (...)
Drezno
Workon
12-08-14
Gowork.pl
(...) ) 3. Własny samochód - koniecznie   Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę i ubezpieczenie bezpłatne zakwaterowanie ( również w weekendy ) Zarobki –  9,20 € netto Termin rozpoczęcia pracy ; od 11.08.2014  na dłuższy okres Jest to oferta (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
11-08-14
Gowork.pl
(...) wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując (...)
Drezno
Business & Work Consulting
08-08-14
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego *doświadczenie w kategorii C+E *wiek poniżej 55lat *nowe prawo jazdy *aktualna karta kierowcy   Oferuję: *umowę o pracę bezpośrednio w firmie niemieckiej *2000€ brutto *24€ diety dziennie *zakwaterowanie zapewnia pracodawca *system (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
07-08-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Drezno
CBSbutler
15-07-14
Gowork.pl
(...) Kompletowanie i zbieranie zamówień Kontrola dostaw do magazynu Praca ze skanerem: skanowanie, metkowanie artykułów Wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym Doświadczenie w pracach magazynowych Zaangażowanie i motywacja (...)
Drezno
BWC
14-07-14
Gowork.pl
(...) Oczekiwania pracodawcy: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenia nim 1 rok za kółkiem ciężarówki C+E Aktualna karta kierowcy Nowe prawo jazdy Gotowość do podjęcia pracy w ciągu dwóch tygodni Wiek poniżej 55 (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
10-07-14
Gowork.pl
(...) pracowników do Niemiec. Naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma budowlana, która ma swoją siedzibę w okolicach Drezna. Firma ta przeprowadza projekty dla wielu niemieckich (...)
Drezno
Holbern
03-07-14
Gowork.pl
(...) Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie kandydatów na (...)
Drezno
Holbern Sp. z o. o.
26-06-14
Gowork.pl
(...) kurczaków z rożna. Firma działa na rynku niemieckim od ponad 20 lat i jest jednym z głównych dostawców grillowanych kurczaków na terenie Bawarii oraz Niemiec wschodnich. W związku z dalszym rozwojem firmy na kolejne regiony firma poszukuje energicznych (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.