Oferty pracy niemcy drezno

1 - 7 z 7 praca niemcy drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
altenbetreuung24
22-05-15
Gowork.pl
(...) Miejsce zlecenia: okolice Drezna (wyjazd na 3 miesiące). Do opieki Pan Harald: 76 lat, III stopień niepełnosprawności, 76 kg, mieszka z żoną. Stan zdrowia: Pan leżący, po udarze, sparaliżowany, choruje na osteoporozę, inkontynencję, cukrzycę, niewydolność (...)
Drezno
Sempre Sp. z o.o.
24-05-15
Gowork.pl
(...) Niemiec osób na stanowisko: Operator urządzeń mechanicznych/systemów sterujących (przykładowa branża: przetwórstwo wyrobów mlecznych)   Zakres obowiązków: - obsługa urządzeń mechanicznych/systemów sterujących - ocena i inspekcja (...)
Drezno
ARBEITLAND
14-05-15
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 Wynagrodzenie 2000 (...)
Drezno
Expateam
13-05-15
Gowork.pl
(...) pracy: możliwość zatrudnienia od zaraz,   Obowiązki: Praca przy udoju mechanicznym i obsłudze wycieleń,   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy, Doświadczenie przy (...)
Drezno
ARBEITSVERMITLUNG
08-05-15
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 2/1 Wynagrodzenie 1800 (...)
Drezno
Expateam
30-04-15
Gowork.pl
(...) jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku krajowym i rynkach europejskich od roku 2006. Obecnie poszukujemy dojarzy do pracy na terenie Niemiec.   Miejsce pracy: Okolice Drezna,   Rozpoczęcie pracy: możliwość zatrudnienia od (...)
Drezno
Translator
05-04-15
Gowork.pl
(...) komunikatywną znajomością j. niemieckiego. Stała praca na umowę o pracę blisko polskiej granicy- Drezno i okolice.Wymagania:doświadczenie KONIECZNE- samodzielny pracownik- majster chęć do stałej pracy w Niemczech- min. rokkomunikatywna znajomość j. niemieckiegopraca przy (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.