Oferty pracy niemcy drezno

1 - 8 z 8 praca niemcy drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
Translator
23-06-15
Gowork.pl
(...) znajomością j. niemieckiego. Stała praca na umowę o pracę blisko polskiej granicy- Drezno i okolice.Wymagania:doświadczenie KONIECZNE- samodzielny pracownik chęć do stałej pracy w Niemczech- min. rokkomunikatywna znajomość j. niemieckiegoPracodawca oferuje: umowę o (...)
Drezno
ARBEITSVERMITLUNG
18-06-15
Gowork.pl
(...) do pracy w sieci sklepów(ALDI,NETTO,LIDL) na terenie NIEMIEC. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 Zakwaterowanie zapewnione. Wynagrodzenie 2000 (...)
Drezno
MULTIJOB
18-06-15
Gowork.pl
(...) OSOBY NA STANOWISKO : LAMINATOR / PRODUKCJA ART. Z TWORZYW SZTUCZNYCH /   WYMAGANIA: - DOSWIADCZENIE NA W/W STANOWISKU - KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOSC J.NIEMIECKIEGO - WLASNY TRANSPORT MILE WIDZIANY   ZAPEWNIAMY: - WYNAGRODZENIE OD 9.35 DO 10.98 € BRUTTO + DIETY - BEZPLATNE (...)
Drezno
ARBEITSVERMITLUNG
04-06-15
Gowork.pl
(...) C+E do sieci sklepów (ALDI,NETTO,LIDL) na terenie NIEMIEC. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. Zakwaterowanie zapewnione. System 3/1 Wynagrodzenie 2000 (...)
Drezno
ARBEITLAND
14-05-15
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 Wynagrodzenie 2000 (...)
Drezno
Expateam
13-05-15
Gowork.pl
(...) rozwijającą się firmą, działającą na rynku krajowym i rynkach europejskich od roku 2006. Obecnie poszukujemy dojarzy do pracy na terenie Niemiec.   Miejsce pracy: Okolice Drezna,   Rozpoczęcie pracy: możliwość zatrudnienia od zaraz,   Obowiązki: Praca przy udoju (...)
Drezno
ARBEITSVERMITLUNG
08-05-15
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 2/1 Wynagrodzenie 1800 (...)
Drezno
Expateam
30-04-15
Gowork.pl
(...) pracy: możliwość zatrudnienia od zaraz,   Obowiązki: Praca przy udoju mechanicznym i obsłudze wycieleń,   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy, Doświadczenie (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email