Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy drezno

1 - 9 z 9 praca drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) kierunkowe (stolarz) min. 2-letnie doświadczenie w produkcji i montażu mebli prawo jazdy kat. B i samochód dokładność i sumienność Oferujemy: zatrudnienie na Niemieckich warunkach zakwaterowanie możliwość rozwoju (...)
Drezno, Chemnitz, Chemnitz, ...
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, (...)
Drezno
Holbern Sp. z o. o.
20-11-14
Gowork.pl
(...) Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy  z branży  stolarskiej, poszukujemy obecnie (...)
Drezno
Sepona Gmbh
19-11-14
Gowork.pl
(...) z ubezpieczeniem socjalnym i zdrowotnym, opiekę polskojęzycznego konsultanta. Poszukiwani sa  zarówno wykwalifikowani pracownicy jak i pomocnicy. Zainteresowanych  prosmy o przeslanie cv na adres pl.personal@sepona.de W tytule proszę podać stopien znajomosci jezyka (...)
Drezno
Holbern
18-11-14
Gowork.pl
(...) Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie (...)
Drezno
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
30-10-14
Gowork.pl
(...) Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:   Elektryk przemysłowy   Miejsce pracy: Koln, Dresden, Niemcy   Nr referencyjny: DE/01/IE/ K/D   Obowiązki:   - Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z instrukcją techniczną - Bieżące utrzymanie (...)
Drezno
Holbern Sp. z o. o.
15-10-14
Gowork.pl
(...) w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Drezno
ARBEITLAND
07-10-14
Gowork.pl
(...) C do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 1700 (...)
Drezno
Holbern
02-10-14
Gowork.pl
(...) z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w Dreźnie poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Kierowca krajowy C+E –Drezno   Opis stanowiska -       transport (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.