Oferty pracy drezno

1 - 10 z 16 praca drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
AXTRA
28-11-15
Gowork.pl
(...) się w rekrutacji pracowników głównie w branży transportowej. Współpracujemy z firmami z Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Holandii. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy oferujemy umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcami w danym kraju wraz z wszelkimi korzyściami (...)
Stuttgart, Berlin, Berlin, ...
UBT Personal Sp. z o. o.
28-11-15
Gowork.pl
(...) HANDLOWY Obowiązki: Budowanie pozytywych relacji z klientem  Dbanie o pozytywny wizerunek firmy polskiej  i niemieckiej w ramach rzetelnie wykonywanej pracy zakreślonej planem (...)
Drezno
JobCentrum Zgorzelec
28-11-15
Gowork.pl
(...) serdecznie zaprasza na spotkanie rekrutacyjne.Spotkanie odbędzie się 7 grudnia o godzinie 10:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu przy ul. Parkowej 1 w sali nr 9.Spotkanie rekrutacyjne to dobry sposób na bezpośredni kontakt z pracodawcą. Można na nim zadać wszelkie pytania (...)
Drezno
Translator
28-11-15
Gowork.pl
(...) biuro tłumaczeń "TRANSLATOR" nr certyfikatu KRAZ: 11139 poszukuje od ZARAZ pracowników do pracy w Niemczech, ok. Drezna.Opis pracy:- produkcja kontenerów-montaż wg rysunku konstrukcyjnegoWymagania:doświadczenie KONIECZNEkierunkowe wykształceniechęć do stałej pracy w (...)
Drezno, Hamburg
Agencja Pracy SOCPOL
26-11-15
Gowork.pl
(...)                         kierowca kat. CE   Praca od zaraz Miejsce pracy : Drezno, Hamburg System pracy : poniedziałek – piątek w trasie, weekend w domu Zestaw : ciągnik + naczepa chłodnia   Wymagane: - aktualne (...)
Drezno
AB Job Service Polska
19-11-15
Gowork.pl
(...) agencjami pracy tymczasowej. Dla naszego klienta w Niemczech  poszukujemy osób do pracy jako: KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Miejsce pracy: Drezno, Niemcy Nr referencyjny: KSC/11/2015/DE Obowiązki: - dostarczanie towarów (...)
BERLIN, DREZNO
Agencja Pracy SOCPOL
19-11-15
Gowork.pl
(...) doświadczeniu oraz znajomości rynku pracy – zarówno w Polsce jak i za granicą – potrafimy pomoc każdej osobie poszukującej pracy jak i pracodawcy, który potrzebuje odpowiedniego pracownika. Współpracujemy z wieloma firmami, głównie z (...)
Drezno
Luksmann
19-11-15
Gowork.pl
(...) doradztwa personalnego Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści LUKSMANNA potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych (...)
Drezno
Luksmann
19-11-15
Gowork.pl
(...) Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści Luksmanna potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę. Kierowca C+E –Drezno – bez (...)
Drezno
Luksmann
12-11-15
Gowork.pl
(...) doradztwa personalnego. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści Luksmanna potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email