Oferty pracy drezno

1 - 10 z 11 praca drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno, Chemnitz, Chemnitz, ...
Holbern
31-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy (...)
Drezno
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
30-10-14
Gowork.pl
(...) ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy .  Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:   Elektryk przemysłowy   Miejsce pracy: Koln, Dresden, Niemcy   Nr referencyjny: DE/01/IE/ (...)
Drezno
Holbern Sp. z o. o.
15-10-14
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami (...)
Drezno
Cbsbutler
13-10-14
Gowork.pl
(...) obowiązków:   praca na produkcja mebli tapicerowanych tj.  wytwarzanie tapicerowanych elementów foteli, krzeseł, oraz  tapczanów Wymagania:   doświadczenie zawodowe na stanowisku tapicer min. 2 lata dyplom czeladniczy  mile (...)
Drezno
ARBEITLAND
07-10-14
Gowork.pl
(...) C do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 1700 (...)
Drezno
Holbern
02-10-14
Gowork.pl
(...) Słowacji. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w Dreźnie poszukujemy obecnie (...)
Drezno
EuropaJob Sp z o. o.
25-09-14
Gowork.pl
(...) (...)
Drezno
EuropaJob Sp z o. o.
21-09-14
Gowork.pl
(...) (...)
Drezno
EuropaJob Sp z o. o.
18-09-14
Gowork.pl
(...) (...)
Drezno
Workon
12-08-14
Gowork.pl
(...) pracy na czas nieokreślony. Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.   Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.