Oferty pracy drezno

1 - 10 z 20 praca drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium, Drezno, Drezno, ...
Personalservices24
31-08-15
Gowork.pl
(...) całe Niemcy   Opis zadań: Montaż instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i COmontaż, instalacja urządzeń sanitarnychWymiana zużytych części takich jak uszczelki, filtryInne prace hydrauliczne Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego /warunek (...)
Drezno, Hamburg
Agencja Pracy SOCPOL
31-08-15
Gowork.pl
(...) wynagrodzenie 10,50 Euro brutto/godz + 6 Euro diety/dzień - pomoc w urzędach i innych formalnych sprawach   Oczekiwanie firmy: - związanie się z firmą na dłuższy czas W swojej aplikacji prosimy o dokonanie wyboru : Hamburg czy Drezno: biuro@socpol.pl Prosimy o ujęcie w (...)
Bonn, Aachen, Aachen, ...
Personalservices24
30-08-15
Gowork.pl
(...) pracy:  całe Niemcy   Opis zadań: Malowanie ścian Układania tapet Prace wykończeniowe Inne prace malarskie   Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny Wykształcenie zawodowe – mile widziane świadectwo szkoły zawodowej Prawo (...)
Drezno
AXTRA
25-08-15
Gowork.pl
(...) 10887), specjalizujemy się w rekrutacji pracowników głównie w branży transportowej i logistycznej. Współpracujemy z firmami z Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Holandii. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy oferujemy umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcami w (...)
Drezno, Hamburg, Hamburg, ...
UBT Personal Sp. z o.o.
23-08-15
Gowork.pl
(...) pracowników dla bezpośredniego pracodawcy na stanowisko:   KIEROWCA KAT. C +E  Niemcy   Miejsce pracy: Niemcy   Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony Praca na pełny etat plus nadgodziny Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie zorganizowane i (...)
Drezno
RENTA PERSONAL Sp. z o.o.
19-08-15
Gowork.pl
(...) o wysyłanie swojego CV na adres mailowy: m.olszewska-walasek@go-renta.pl. W temacie maila proszę wpisać: dysponent. Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla (...)
Drezno
easyJobads.com (w imieniu naszych klientów)
09-08-15
Gowork.pl
(...) i wieloma innymi filiami w całych Niemczech. Od 1991 roku posiadamy certyfikat Związku Kontroli Technicznej i jako średniej wielkości wyspecjalizowany zakład działamy zarówno w kraju jak i za granicą. Specjalizujemy się w montażu konstrukcji stalowych oraz montażu (...)
Drezno
Luksmann
04-08-15
Gowork.pl
(...) stanowiska: - trasy dalekobieżne po Niemczech - prowadzenie zestawu tupu przyczepy/tandemy/ chłodnie - praca w systemie 3/1 - mile widziana znajomość podstaw j. niemieckiego   Wymagania: - prawo jazdy C+E z kodem 95 - karta kierowcy - doświadczenie jako kierowca CE - mile (...)
Drezno
ARBEITSVERMITLUNG
30-07-15
Gowork.pl
(...) C+E(WYWROTKA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. Wynagrodzenie 2300 (...)
Drezno, Hamburg
UBT Personal Sp. z o.o.
29-07-15
Gowork.pl
(...) KIEROWCA KATEGORII C+E pełniący funkcję OPIEKUNA GRUPY POLSKICH KIEROWCÓW na terenie Niemiec Miejsce pracy:  Drezno, Hamburg,  Niemcy   Oferujemy: Umowę o pracę na czas (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email