Oferty pracy drezno

1 - 10 z 10 praca drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
Sempre Sp. z o.o.
24-04-15
Gowork.pl
(...) wyrobów mlecznych)   Zakres obowiązków: - obsługa urządzeń mechanicznych/systemów sterujących - ocena i inspekcja maszyn i urządzeń - praca wg schematów i oznaczeń konstrukcyjnych     Oferujemy: - zatrudnienie u niemieckiego (...)
Drezno
Expateam
24-04-15
Gowork.pl
(...) pracy: możliwość zatrudnienia od zaraz,   Obowiązki: Praca przy udoju mechanicznym i obsłudze wycieleń,   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy, Doświadczenie (...)
Drezno
Holbern
23-04-15
Gowork.pl
(...) terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy (...)
Drezno
Sempre Sp. z o.o.
21-04-15
Gowork.pl
(...) urządzeń mechanicznych/systemów sterujących (Branża: przetwórstwo wyrobów mlecznych)   Zakres obowiązków: - obsługa urządzeń mechanicznych/systemów sterujących - ocena i inspekcja maszyn i urządzeń - praca wg schematów i (...)
Drezno
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
14-04-15
Gowork.pl
(...) na stanowisko: HYDRAULIK | NIEMCY(montaż instalacji grzewczych i wodno - kanalizacyjnych) Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego uprawnienia doświadczenie w zawodzie prawo jazdy kat. B i (...)
Drezno
BUDREM INSTAL SP Z O.O.
07-04-15
Gowork.pl
(...) 6 – 8 tys. zł Poszukiwani na stanowiska : Tynkarze, gipsiarze, kafelkarze, malarze Wymagania: Udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 2 lata dokładność, sumienność, dyscyplina w pracy dyspozycyjność Oferujemy: przejazd dojazd na (...)
Drezno
Holbern
06-04-15
Gowork.pl
(...) się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z przedsiębiorstwami na terenie Niemiec. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi (...)
Drezno
Translator
05-04-15
Gowork.pl
(...) nr certyfikatu KRAZ: 11139 poszukuje dla swojego klienta- znanej firmy budowlanej od ZARAZ parkieciarza z przynajmniej komunikatywną znajomością j. niemieckiego. Stała praca na umowę o pracę blisko polskiej granicy- Drezno i okolice.Wymagania:doświadczenie KONIECZNE- samodzielny (...)
Drezno
ISSP Sp. z o.o.
23-03-15
Gowork.pl
(...) zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:   Załadunku oraz rozładunku paczek na magazynie jednej z firm kurierskich na terenie Niemiec/ okolice Drezna   Paczki mogą posiadać wagę od 100 gr do 31,50 kg   Wybranym kandydatom oferujemy:   • (...)
Drezno
JobCentrum
16-03-15
Gowork.pl
(...) odbędzie się 17 marca w Zgorzelcu. Spotkanie rekrutacyjne to dobry sposób na bezpośredni kontakt z pracodawcą. Można na nim zadać wszelkie pytania dotyczące warunków pracy i płacy. Pracodawca będzie rekrutował do pracy w Niemczech na stanowiska: Operator wózka (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.