Oferty pracy drezno

1 - 10 z 19 praca drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
Agencja Pracy Premier
30-07-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy elektryków do pracy w Niemczechwymagania:dobra znajomość języka niemieckiegowykształcenie kierunkoweuprawnienia SEPmile widziane prawo jazdyoferujemy:umowę na zasadach niemieckichpraca na dłuzszy czas także przez okres zimowyosoby zainteresowane proszę o przesyłanie (...)
Drezno
CCM Personal Service
29-07-14
Gowork.pl
(...) od 1600 euro do 2700 euro brutto (w zełeżności od wykształcenia, doświadczenia oraz znajomości języka); - zakwarterowanie; - pomoc w organiazacji całego pobytu.   Wymagania: - wykształcenie piełęgniarskie; - znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym; - (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
28-07-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta, niemieckiej (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
24-07-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
17-07-14
Gowork.pl
(...) rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Drezno
Holbern
17-07-14
Gowork.pl
(...) do Niemiec. Naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma budowlana, która ma swoją siedzibę w okolicach Drezna. Firma ta przeprowadza projekty dla wielu niemieckich klientów (budowa hal, (...)
Drezno
CBSbutler
15-07-14
Gowork.pl
(...) metkowanie artykułów Wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym Doświadczenie w pracach magazynowych Zaangażowanie i motywacja do pracy Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę Stałe miesięczne wynagrodzenie Zakwaterowanie (...)
Drezno
BWC
14-07-14
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego Doświadczenia nim 1 rok za kółkiem ciężarówki C+E Aktualna karta kierowcy Nowe prawo jazdy Gotowość do podjęcia pracy w ciągu dwóch tygodni Wiek poniżej 55 lat. Agencja oferuje: Kilka ofert do (...)
Drezno
easyJobads.com (w imieniu naszych klientów)
12-07-14
Gowork.pl
(...) wyspecjalizowany zakład działamy zarówno w kraju jak i za granicą. Specjalizujemy się w montażu konstrukcji stalowych oraz montażu przemysłowym, budowie maszyn, urządzeń i pojazdów specjalnych. W naszej firmie znalazło zatrudnienie już ponad 200 (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
10-07-14
Gowork.pl
(...) do Niemiec. Naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma budowlana, która ma swoją siedzibę w okolicach Drezna. Firma ta przeprowadza projekty dla wielu niemieckich klientów (budowa (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.