Oferty pracy drezno

1 - 10 z 17 praca drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
29-08-14
Gowork.pl
(...) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Stolarz meblowy | NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego wykształcenie kierunkowe (stolarz) min. 2-letnie doświadczenie w produkcji i montażu (...)
Drezno
easyJobads.com (w imieniu naszych klientów)
19-08-14
Gowork.pl
(...) innymi filiami w całych Niemczech. Od 1991 roku posiadamy certyfikat Związku Kontroli Technicznej i jako średniej wielkości wyspecjalizowany zakład działamy zarówno w kraju jak i za granicą. Specjalizujemy się w montażu konstrukcji stalowych oraz montażu przemysłowym, (...)
Drezno
Workon
12-08-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech poszukuje Parkieciarza Miejsce pracy : Drezno Obowiązki: Układanie parkietu Wymagania: 1.      Język niemiecki – komunikatywny - koniecznie  2.      Doświadczenie ( udokumentowane ) 3. Własny samochód (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
11-08-14
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz (...)
Drezno
Business & Work Consulting
08-08-14
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego *doświadczenie w kategorii C+E *wiek poniżej 55lat *nowe prawo jazdy *aktualna karta kierowcy   Oferuję: *umowę o pracę bezpośrednio w firmie niemieckiej *2000€ brutto *24€ diety dziennie *zakwaterowanie zapewnia pracodawca *system pracy (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
07-08-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
17-07-14
Gowork.pl
(...) klienta, niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w okolicach Drezna poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Kierowca krajowy CE- Firanka- Drezno   Opis stanowiska - praca od poniedziałku - transport  krajowy - transport  naczepy typu (...)
Drezno
Holbern
17-07-14
Gowork.pl
(...) oferujemy legalne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma budowlana, która ma swoją siedzibę w okolicach Drezna. Firma ta przeprowadza projekty dla wielu niemieckich klientów (budowa hal, sklepów, (...)
Drezno
CBSbutler
15-07-14
Gowork.pl
(...) dziecięcych Kompletowanie i zbieranie zamówień Kontrola dostaw do magazynu Praca ze skanerem: skanowanie, metkowanie artykułów Wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym Doświadczenie w pracach magazynowych Zaangażowanie i (...)
Drezno
BWC
14-07-14
Gowork.pl
(...) do podjęcia pracy w ciągu dwóch tygodni Wiek poniżej 55 lat. Agencja oferuje: Kilka ofert do wyboru Atrakcyjne wynagrodzenie przekraczające 2000€ miesięcznie netto Diety ustawowe przy każdej ofercie Praca w systemie 4/1 lub bez systemu Umowa o pracę (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.