Oferty pracy drezno

1 - 10 z 16 praca drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
29-08-14
Gowork.pl
(...) w produkcji i montażu mebli prawo jazdy kat. B i samochód dokładność i sumienność Oferujemy: zatrudnienie na Niemieckich warunkach zakwaterowanie możliwość rozwoju zawodowego pomoc w załatwieniu formalności. W aplikacji prosimy (...)
Drezno
easyJobads.com (w imieniu naszych klientów)
19-08-14
Gowork.pl
(...) Związku Kontroli Technicznej i jako średniej wielkości wyspecjalizowany zakład działamy zarówno w kraju jak i za granicą. Specjalizujemy się w montażu konstrukcji stalowych oraz montażu przemysłowym, budowie maszyn, urządzeń i pojazdów specjalnych. W naszej firmie (...)
Drezno
Workon
12-08-14
Gowork.pl
(...) niemiecki – komunikatywny - koniecznie  2.      Doświadczenie ( udokumentowane ) 3. Własny samochód - koniecznie   Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę i ubezpieczenie bezpłatne zakwaterowanie ( (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
11-08-14
Gowork.pl
(...) i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz (...)
Drezno
Business & Work Consulting
08-08-14
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego *doświadczenie w kategorii C+E *wiek poniżej 55lat *nowe prawo jazdy *aktualna karta kierowcy   Oferuję: *umowę o pracę bezpośrednio w firmie niemieckiej *2000€ brutto *24€ diety dziennie *zakwaterowanie zapewnia (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
07-08-14
Gowork.pl
(...) Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
17-07-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Drezno
Holbern
17-07-14
Gowork.pl
(...) oferujemy legalne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma budowlana, która ma swoją siedzibę w okolicach Drezna. Firma ta przeprowadza projekty dla wielu niemieckich klientów (budowa hal, sklepów, (...)
Drezno
CBSbutler
15-07-14
Gowork.pl
(...) w stopniu komunikatywnym Doświadczenie w pracach magazynowych Zaangażowanie i motywacja do pracy Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę Stałe miesięczne wynagrodzenie Zakwaterowanie niedaleko bazy firmy Świadczenia socjalne na terenie Niemiec Opiekę (...)
Drezno
BWC
14-07-14
Gowork.pl
(...) Oczekiwania pracodawcy: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenia nim 1 rok za kółkiem ciężarówki C+E Aktualna karta kierowcy Nowe prawo jazdy Gotowość do podjęcia pracy w ciągu dwóch tygodni Wiek (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.