Oferty pracy drezno

1 - 10 z 16 praca drezno

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Drezno
Koenig GmbH
21-09-14
Gowork.pl
(...) Niemiec ale chcialbys obejsc polskie biura posrednictwa pracy Dobrze trafiles Jestesmy niemiecka firma z 50 letnim doswiadczeniem na rynku pracy Posiadamy 15 oddzialow naszej firmy w calych Niemczech w tym takze w Goerlitz gdzie pracuja osoby polsko-niemieckojezyczne Obecnie poszukujemy (...)
Drezno
EuropaJob Sp z o. o.
21-09-14
Gowork.pl
(...) (...)
Drezno
Holbern Sp. Z. o. o.
19-09-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom (...)
Drezno
EuropaJob Sp z o. o.
19-09-14
Gowork.pl
(...) (...)
Drezno
EuropaJob Sp z o. o.
18-09-14
Gowork.pl
(...) (...)
Drezno
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
16-09-14
Gowork.pl
(...) w produkcji i montażu mebli prawo jazdy kat. B i samochód dokładność i sumienność Oferujemy: zatrudnienie na Niemieckich warunkach zakwaterowanie możliwość rozwoju zawodowego pomoc w załatwieniu formalności. W aplikacji prosimy (...)
Drezno
Workon
12-08-14
Gowork.pl
(...) niemiecki – komunikatywny - koniecznie  2.      Doświadczenie ( udokumentowane ) 3. Własny samochód - koniecznie   Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę i ubezpieczenie bezpłatne zakwaterowanie ( (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
11-08-14
Gowork.pl
(...) szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami (...)
Drezno
Business & Work Consulting
08-08-14
Gowork.pl
(...) C+E Oczekiwania: *komunikatywna znajomość języka niemieckiego *doświadczenie w kategorii C+E *wiek poniżej 55lat *nowe prawo jazdy *aktualna karta kierowcy   Oferuję: *umowę o pracę bezpośrednio w firmie niemieckiej *2000€ brutto *24€ diety dziennie *zakwaterowanie (...)
Drezno
Holbern sp. z o.o.
07-08-14
Gowork.pl
(...) Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.