Oferty pracy Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomości kolonia

1 - 5 z 5 praca Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomości kolonia

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Kolonia
HUMAN RESOURCES J & G LTD
03-08-17
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy Nr referencyjny: DE/EL/0317/B Zakres obowiązków: rozkładanie kabli, przewodów i systemów instalacyjnych montaż przełączników i gniazdek wykonywanie prac budowlanych Wymagania: dokładność, dobra organizacja pracy dodatkowym (...)
Kolonia
Walter-Fach-Kraft
17-07-17
Gowork.pl
(...) przy prasie produkcyjnej z elementami metalowymi, współpraca z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi.   Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności (...)
Kolonia
Walter-Fach-Kraft
14-07-17
Gowork.pl
(...) przy produkcji dla firmy Porsche, praca przy prasie produkcyjnej z elementami metalowymi, współpraca z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi.   Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu (...)
Kolonia
Walter-Fach-Kraft
13-07-17
Gowork.pl
(...) i atrakcyjne wynagrodzenie. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, (...)
Kolonia
ISSP
14-06-17
Gowork.pl
(...) przesyłek  - załadunek i rozładunek paczek kurierskich - prace porządkowe na magazynie Wymagania: - gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w nocy) - przestrzeganie zasad BHP - umiejętność pracy w zespole - utrzymanie porządku na stanowisku pracy - (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email