Oferty pracy Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomości kolonia

1 - 5 z 5 praca Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomości kolonia

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Kolonia
HUMAN RESOURCES J & G LTD
03-08-17
Gowork.pl
(...) chętnych do podjęcia pracy na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej. Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko: Elektryk Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: DE/EL/0317/B Zakres obowiązków: rozkładanie kabli, przewodów i systemów (...)
Kolonia
Walter-Fach-Kraft
17-07-17
Gowork.pl
(...) przy produkcji dla firmy Porsche, praca przy prasie produkcyjnej z elementami metalowymi, współpraca z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi.   Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (...)
Kolonia
Walter-Fach-Kraft
14-07-17
Gowork.pl
(...) prasie produkcyjnej z elementami metalowymi, współpraca z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi.   Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności (...)
Kolonia
Walter-Fach-Kraft
13-07-17
Gowork.pl
(...) z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności manualne, doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym (...)
Kolonia
ISSP
14-06-17
Gowork.pl
(...) i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:   Pakowacz Miejsce (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email