Oferty pracy niemcy bremen

11 - 16 z 16 praca niemcy bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
Workon
24-11-14
Gowork.pl
(...)         Wynagrodzenie: Kandydatów prosimy o sprecyzowanie wysokości wynagrodzenia (miesięczne) ·         Umowa na warunkach niemieckich bezpośrednio z pracodawcą · (...)
Bremen
Agencja Pracy Koncepcja
11-11-14
Gowork.pl
(...) u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.   OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:   OPERATOR GIĘTARKI CNC         Miejsce pracy Niemcy: Bawaria   Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony (...)
Bremen
Agencja Pracy Koncepcja
08-11-14
Gowork.pl
(...) Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.  Z nami podejmiesz dobrą pracę.   OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:   KIEROWCA AUTOBUSU – LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE      Miejsce pracy: Niemcy, (...)
Bremen
Workon
22-10-14
Gowork.pl
(...) niezawodność i sumienność ·         Przyzwyczajenie i odporność do wielogodzinnej pracy fizycznej jak również do pracy hałasie ·         Brak (...)
Bremen
Workon
09-10-14
Gowork.pl
(...) osoba mówi dobrze po niemiecku Obowiązki:   · Przepakowywanie produktów · Komisjonowanie przy użyciu skanera ręcznego (magazynowego) · Pakowanie dużych części w specjalne opakowanie · Wydawanie i odbiór produktów (...)
Bremen
Runtime Polska Sp z o.o.
02-10-14
Gowork.pl
(...) budowlanej, logistycznej, metalowej i medycznej do krajów niemieckojęzycznych. Runtime Group to prężna firma działająca od dziesięcioleci na europejskim rynku pracy i ciesząca się opinią rzetelnego i uczciwego pracodawcy. Oferuje pracę zarówno tymczasową jak (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.