Oferty pracy niemcy bremen

11 - 15 z 15 praca niemcy bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
Workon
04-01-15
Gowork.pl
(...) na stanowisko TOKARZ CNC Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: - Samodzielne ustawianie do pracy tokarek CNC - Odczytywanie rysunku technicznego i innej dokumentacji technicznej - Programowanie tokarek z różnymi układami sterowania Wymagania: - Komunikatywna znajomość (...)
Bremen
Workon
04-01-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko ŚLUSARZ (Obróbka blachy) Miejsce pracy: Niemcy Opis pracy: - Cięcie, wyginanie oraz łączenie części blachy - Kompleksowe prace ślusarskie - Obróbka blachy za pomocą urzadzeń blacharskich Wymagania: - (...)
Bremen
Pgra
18-12-14
Gowork.pl
(...) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje 50 osób do pracy na stanowisku: 50X PRACOWNIK MAGAZYNU Miejsce pracy: NIEMCY (Bremen, Frankfurt) - jeśli znasz niemiecki i myślisz o wyjeździe do pracy za granicę na co najmniej pół roku - ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!!! Obowiązki (...)
Bremen
Pgra
17-12-14
Gowork.pl
(...) pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę tymczasową w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy,Bremen Nr. ref.: MW/NDL/11/2014 Opis stanowiska pracy: -pakowanie (...)
Bremen
Runtime Polska Sp z o.o.
02-10-14
Gowork.pl
(...) fachowców z branży budowlanej, logistycznej, metalowej i medycznej do krajów niemieckojęzycznych. Runtime Group to prężna firma działająca od dziesięcioleci na europejskim rynku pracy i ciesząca się opinią rzetelnego i uczciwego pracodawcy. Oferuje pracę (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.