Oferty pracy bremen

1 - 10 z 20 praca bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) lat Wzrost: 155cm Waga: 60kg Stan zdrowia: osteoporoza- przez co są problemy z poruszaniem się oraz demencja więc Pani potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie (...)
Bremen
Holbern
01-09-14
Gowork.pl
(...) Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. (...)
Bremen
Art. Job
01-09-14
Gowork.pl
(...) oraz do nawet krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Parkieciarz,   Miejsce pracy: - NIEMCY / Bremen, Możliwe również kilkudniowe wyjazdy montażowe. Ilość miejsc pracy: - (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
31-08-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Hydraulik,Elektryk, Monter instalacji sanitarnych i co poszukiwany - Płace do 15 Euro na godzinę Miejsce pracy: (...)
Bremen
Point Sp. z o.o.
31-08-14
Gowork.pl
(...) - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: Opiekun/ka - osoby starszej Obowiązki: Codzienna pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak przygotowywanie posiłków, spacery, podawanie leków, pomoc w toalecie (...)
Bremen
Art. Job
28-08-14
Gowork.pl
(...) w 2009 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz do nawet krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Monter Wentylacji i Klimatyzacji,    Miejsce (...)
Bremen
Art. Job
28-08-14
Gowork.pl
(...) swą działalność w Polsce w 2009 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz do nawet krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Malarz / Lakiernik (...)
Bremen
Art. Job
28-08-14
Gowork.pl
(...) w Polsce w 2009 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz do krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter Instalacji wodno - kanalizacyjnej i CO Miejsce pracy: - (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
28-08-14
Gowork.pl
(...) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Poszukujemy Elektryków i pomocników elektrzków - płace do 15 Euro na godzinę - umowa o pracę Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy (...)
Bremen
ART.JOB
27-08-14
Gowork.pl
(...) która rozpoczęła swa działalność w Polsce w 2009 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz do nawet krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.