Oferty pracy bremen

1 - 10 z 22 praca bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
Gowork.pl
19-09-14
Gowork.pl
(...) na rynku. Wynagrodzenie do 1150 euro miesięcznie Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3999 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: (...)
Bremen
altenbetreuung24
15-09-14
Gowork.pl
(...) pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.         Stan zdrowia: Pani Almut porusza się (...)
Bremen
altenbetreuung24
15-09-14
Gowork.pl
(...) wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego. Stan zdrowia: Pani Michaela ma 76 lat, porusza się samodzielnie. Ma demencję oraz nadciśnienie tętnicze.   Poszukujemy opiekunki do pracy za (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
19-09-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Hydraulik,Elektryk, Monter instalacji sanitarnych i co poszukiwany - Płace do 15 Euro na godzinę Miejsce pracy: (...)
Bremen
Herz24
19-09-14
Gowork.pl
(...) szukamy opiekunki do starszej pani w Bremen, w północnych Niemczech. STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 85 lat;  Waga: 58 kg Podopieczna cierpi na demencję oraz  inkontynencję i stosowane są wkładki higieniczne lub  pielucho majtki. Podopieczna ma (...)
Bremen
Herz24
19-09-14
Gowork.pl
(...) znasz niemiecki w stopniu komunikatywnym... Jeśli masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi... Jeśli pomaganie innym sprawia Ci przyjemność... Jeśli chcesz w miejscu pracy używać języka obcego i rozwijać swoje umiejętnści... To oznacza, że jesteś we właściwym (...)
Bremen
ProPersonal
18-09-14
Gowork.pl
(...) Pani jest w dużym stopniu samodzielna, wymaga pomocy w czynnościach codziennych. Praca od 30 września, w miejscowości 16 km od Bremen. Wynagrodzenie: 950 euro miesięcznie plus zwrot kosztów podróży Aby aplikować wystarczy do Nas zadzwonić lub napisać Kontakt (...)
Bremen
Plusforce
18-09-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy doswiadczonych spawaczy metodami: elektroda MIG MAG TIG/WIG Praca/projekt jest w okolicach Paryza, praca polega na spawaniu duzych rur op przekroju 300-400 mm a grubosc scianki wynosi 40 do 50 mm. Rury sa ze stali czarnej.  WYMAGANE SA WAZNE CERTYFIKATY! Oferujemy: - (...)
Bremen
Plusforce
18-09-14
Gowork.pl
(...) hydraulicznych i pneumatycznych - doświadczenia w pracy za granica - wyksztalcenie jako mechanik samochodowy. - znajomosc jezyka niemieckiego- obowiazkowa! - wlasny srodek transportu - umiejetnosc spawania jest mile widziana ale nie obowiazkowa.    OFERUJEMY: - stabilana (...)
Bremen
Plusforce
18-09-14
Gowork.pl
(...) maszyn i sprzetu rolniczego z duzym doswiadczeniem przy naprawie i konserwacji: ukladow hydraulicznych  ukladow pneumatycznych ukladow elektrycznych   Wymagania: - Doświadczenie przy naprawach ukladow mechanicznych, elektrycznych, (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.