Oferty pracy bremen

1 - 10 z 18 praca bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
Gowork.pl
01-10-14
Gowork.pl
(...) 60kg Stan zdrowia: osteoporoza- przez co są problemy z poruszaniem się oraz demencja więc Pani potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
01-10-14
Gowork.pl
(...) w wysokości 40€ Netto Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta Umowa o prace na czas nieokreślony Place i ubezpieczenia społeczne na warunkach niemieckich Wypłacanie diet w trybie tygodniowym Konsultanta polskojęzycznego  Osoby zainteresowane (...)
Bremen
Holbern
29-09-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Bremen
Runtime Polska Sp z o.o.
29-09-14
Gowork.pl
(...) również stałą dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Niemiec. Współpracuje w tym celu z firmami organizującymi kursy językowe dla fachowców. Do naszych oddziałów w Niemczech poszukujemy stale wykwalifikowanych pracowników w zawodach (...)
Bremen
ProPersonal
24-09-14
Gowork.pl
(...) 93 letnią kobietą. Pani jest w dużym stopniu samodzielna, wymaga pomocy w czynnościach codziennych. Praca od 30 września, w miejscowości 16 km od Bremen. Wynagrodzenie: 950 euro miesięcznie plus zwrot kosztów podróży Aby aplikować wystarczy do Nas zadzwonić lub (...)
Bremen
Plusforce
24-09-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy doswiadczonych spawaczy metodami: elektroda MIG MAG TIG/WIG Praca/projekt jest w okolicach Paryza, praca polega na spawaniu duzych rur op przekroju 300-400 mm a grubosc scianki wynosi 40 do 50 mm. Rury sa ze stali czarnej.  WYMAGANE SA WAZNE CERTYFIKATY! Oferujemy: - (...)
Bremen
Plusforce
24-09-14
Gowork.pl
(...) duzym doswiadczeniem przy naprawie i konserwacji: ukladow hydraulicznych  ukladow pneumatycznych ukladow elektrycznych nadwozia podwozia  Nasz zleceniodawca posiada tabor skladajacy sie z: Ciągnik siodłowy 2 do 4 osie, LOWBOY 3 do 8 osi,  Naczepa 3 do (...)
Bremen
Plusforce
24-09-14
Gowork.pl
(...) maszyn i sprzetu rolniczego z duzym doswiadczeniem przy naprawie i konserwacji: ukladow hydraulicznych  ukladow pneumatycznych ukladow elektrycznych   Wymagania: - Doświadczenie przy naprawach ukladow mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych i (...)
Bremen
Herz24
22-09-14
Gowork.pl
(...) Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców. Aktualnie szukamy opiekunki do starszej pani w Bremen, w północnych Niemczech. STAN ZDROWIA (...)
Bremen
Herz24
22-09-14
Gowork.pl
(...) w stopniu komunikatywnym... Jeśli masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi... Jeśli pomaganie innym sprawia Ci przyjemność... Jeśli chcesz w miejscu pracy używać języka obcego i rozwijać swoje umiejętnści... To oznacza, że jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.