Oferty pracy bremen

1 - 10 z 30 praca bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
Fidenti Personal GmbH
31-07-15
Gowork.pl
(...) przy produkcji łodzi ratunkowych Laminowanie elementów elektrowni wiatrowych Wymagania: Doświadczenie w zawodzie jako laminiarz Komunikatywna znajomość języka niemieckiego W wysokim stopniu dokładność, zaangażowanie i niezawodność Zdolność do pracy (...)
Bremen / Oldenburg
Fidenti Personal GmbH
31-07-15
Gowork.pl
(...) właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji i (...)
Bremen
P.P.H.U. IMO-TEAM A.OSSOWSKI-SIWIEC
30-07-15
Gowork.pl
(...) na regałach wysokiego składowania typu AKL i SILOS lub ślusarzy. Musimy wykonać serwis regałów w Niemczech. Pilne. Warunki: - transport do Niemiec i powrót - zakwaterowanie - stawka: 8,5 Euro/h - zatrudnienie w uczciwej polskiej firmie na zasadzie delogowania JEDYNĄ (...)
Bremen
Europejskie Biuro Pracy
30-07-15
Gowork.pl
(...) KOMISJONER/PAKOWAC Miejsce zatrudnienia: Bremen, NiemcyZakres obowiązków: praca na magazynie kawy, pakowanie, sortowanie oraz przyklejanie etykiet na opakowania z kawą, zbieranie zamówień za pomoca skanera, dbanie o porządek w miejscu pracy, wykonywanie zadań zgodnie z (...)
Bremen
Europejskie Biuro Pracy
30-07-15
Gowork.pl
(...) SKŁADOWANIA BOCZNEGO Miejsce zatrudnienia: Bremen, NiemcyZakres obowiązków: obsługa wózka widłowego wysokiego składowania bocznego, rozładunek i załadunek palet, zbieranie zamówień przy pomocy terminalu dotykowego (opcjonalnie skaner), dbanie o porządek w (...)
Bremen
Covebo Work Office
30-07-15
Gowork.pl
(...) rur ze stali czarnej oraz nierdzewnej na stoczni w Bremen. Wymagania: - aktualne certyfikaty spawalnicze - doświadczenie w pracy na stoczni - znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego - własny samochód Oferujemy: - wynagrodzenie 450 euro netto/40 godzin - możliwość (...)
Bremen
Human&Hunter
29-07-15
Gowork.pl
(...) Aufforderungen an und vermitteln qualifizierte Spezialisten in vielen Bereichen. Für unseren Kunden suchen wir derzeit:   Koordinator für Flächenentwicklung Arbeitsort: Deutschland Nr ref.: KRR/EC/Ł   Aufgaben: Aufsicht über die Personalvermittlung und den (...)
Bremen
Luksmann
28-07-15
Gowork.pl
(...) i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści Luksmanna potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy (...)
Bremen
Luksmann
28-07-15
Gowork.pl
(...) oraz pośrednictwa pracy. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści Luksmanna potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych (...)
Bremen, Hamburg, Hamburg, ...
UBT Personal
26-07-15
Gowork.pl
(...) C +E  Niemcy   Miejsce pracy: Niemcy   Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony Praca na pełny etat plus nadgodziny Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne Płatny urlop Wszystkie (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email