Oferty pracy bremen

1 - 10 z 19 praca bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
Gowork.pl
27-08-14
Gowork.pl
(...) oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie pracy. Wymagania: Dobrą znajomość języka niemieckiego Doświadczenie w opiece Oferujemy: Pracę w sprawdzonej agencji pracy, działającej od wielu lat na (...)
Bremen
Art. Job
28-08-14
Gowork.pl
(...) która rozpoczęła swą działalność w Polsce w 2009 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz do nawet krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Monter (...)
Bremen
Art. Job
28-08-14
Gowork.pl
(...) swą działalność w Polsce w 2009 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz do nawet krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Malarz / Lakiernik (...)
Bremen
Art. Job
28-08-14
Gowork.pl
(...) swą działalność w Polsce w 2009 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz do krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter Instalacji wodno - (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
28-08-14
Gowork.pl
(...) pracy w zespole , niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac, gotowość do pracy na wyjazdach służbowych, umiejętności i kompetencje zawodowe. Znajomość języka Niemieckiego Oferujemy: Wysokie stawki godzinowe Dietę za przepracowany (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
28-08-14
Gowork.pl
(...) niemieckiego     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Hydraulik,Elektryk, Monter instalacji sanitarnych i co poszukiwany - Płace do 15 Euro na godzinę Miejsce pracy: (...)
Bremen
Point Sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: Opiekun/ka - osoby starszej Obowiązki: Codzienna pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak przygotowywanie posiłków, spacery, podawanie leków, pomoc w toalecie (...)
Bremen
ART.JOB
27-08-14
Gowork.pl
(...) na stanowiska specjalistyczne oraz do nawet krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter instalacji wodnych, grzewczych i gazowych Miejsce pracy:Niemcy/Bremen Wymagania: - znajomość języka (...)
Bremen
Plusforce
27-08-14
Gowork.pl
(...) . Kazdy kierowca ma wyznaczony region w ktorym sie porusza .    Wymagania: -Prawojazdy odpowidajace niemieckiej kategorii C1E en CE. Uprawnienia ADR sa mile widziane. Kategorie C1E i CE musza posiadac kod 95 (jak na zdjeciu)   -Miedzynarodowe prawojazdy -Dobra znajomosc (...)
Bremen
Plusforce
27-08-14
Gowork.pl
(...) muszą mówić po niemiecku!!!!       Wymagania:   • minimalnie 5-cio letnie doświadczenia jako kierowca autobusów  • Doświadczenie w sprzedaży biletów  • Prawo jazdy D lub DE (DE- autobus z przyczepą) i wpis kodu 95 • (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.