Oferty pracy bremen

1 - 10 z 26 praca bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
Expert Workers
26-11-15
Gowork.pl
(...) stanowisko ELEKTRYKA do pracy w Bremen. Oczekujemy: - doświadczenia zawodowego - znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (możliwość wyjazdu w parach, gdzie jedna z osób porozumiewa się w języku niemieckim) - gotowości do podjęcia pracy "od (...)
Bremen
Human&Hunter
26-11-15
Gowork.pl
(...) o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy zajmującej się outsourcingiem pracowniczym poszukujemy (...)
Bremen
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
25-11-15
Gowork.pl
(...) do pracy.   Już teraz szukamy osób do pracy jako: Operator wózka widłowego z jęz. niemieckim   Miejsce pracy: Niemcy     Wymagania:   - doświadczenie w zawodzie, - aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym, - dyspozycyjność do (...)
Bremen
Aktrion Poland
25-11-15
Gowork.pl
(...) osób do wizualnej kontroli komponentów.  Praca w Niemczech od zaraz.  Wymagana znajomość języka niemieckiego. Oferujemy bardzo dobre warunki (...)
Bremen
MR JOB
24-11-15
Gowork.pl
(...) z Niemiec kandydatów na stanowisko: TAPICER Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:  - tapicerowanie ekskluzywnych (...)
Bremen
Walter Fach Kraft
24-11-15
Gowork.pl
(...) rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy (...)
Bremen
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
24-11-15
Gowork.pl
(...) stanowisko: Tapicer Bremen/Niemcy   Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: - przygotowanie stanowiska, - tapicerowanie mebli, elementów mebli, - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,   Od Kandydatów oczekujemy: - wykształcenie kierunkowe (mile widziane), - (...)
Bremen
Covebo Work Office
24-11-15
Gowork.pl
(...) spawacza TIG do spawania rur ze stali czarnej oraz elementów wyposażenia statku z aluminium. Wymagania: - doświadczenie w pracach stoczniowych - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - własny samochód. Oferujemy: - wynagrodzenie 1920 euro (...)
Bremen
MR JOB
24-11-15
Gowork.pl
(...) pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Tapicer  Wymagane: - doświadczenie zawodowe  - komunikatywna znajomość języka niemieckiego   Oferujemy: - umowa o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie  - pomoc koordynatora z (...)
Bremen
ndn Personalvermittlung
23-11-15
Gowork.pl
(...) poszukujemy kierowce kat. CE z karta kierowcy, z podstawowym ADR, z doswiadczeniem z kontenerami BDF (Wechselbruecke, lamany dyszel) i komunikatywna znajomoscia j. niemieckiego lub angielskiego i rosyjskiego. Firma jezdzi na terenie calych Niemiec pod dyspozycja DHL.  Zatrudnienie od (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email