Oferty pracy bremen

1 - 10 z 23 praca bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
Gowork.pl
23-10-14
Gowork.pl
(...) Gerda 79 lat Wzrost: 155cm Waga: 60kg Stan zdrowia: osteoporoza- przez co są problemy z poruszaniem się oraz demencja więc Pani potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w (...)
Bremen
Gowork.pl
21-10-14
Gowork.pl
(...) termin wyjazdu: 15.12.2014r. Podopieczna to Pani Klaudia, porusza się za pomocą wózka, ma demencję oraz nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Czynności związane z opieką to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc w higienie ciała, zmiana (...)
Bremen (okolice)
Agencja Pracy Headhunters
24-10-14
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko: Kierownik Działu Miejsce pracy: Niemcy Zadania: realizacja polityki produkcyjnej zgodnie z założeniami sprzedażowymi firmy, nadzór i kontrola efektywności i kosztowności (...)
Bremen
Holbern
24-10-14
Gowork.pl
(...) szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami (...)
Bremen
Holbern
23-10-14
Gowork.pl
(...) Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.   Operator koparki   Opis stanowiska: - obsługa koparki kołowej - czas pracy (...)
Bremen
Holbern Sp. Z. o. o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.   Operator koparki   Opis stanowiska: - obsługa koparki kołowej - czas pracy od poniedziałku do piątku   Wymagania: - doświadczenie (...)
Bremen
WORKON
22-10-14
Gowork.pl
(...) w Bremen Czas pracy: 40-45 godz. w tyg. Godziny pracy: 2 – 3 zmiany: 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00 (przy zmianie nocnej dochodzi 25% dodatku do stawki godzinowej) Zakwaterowanie: zapewnione przez pracodawcę, przez pierwsze 2 m-ce bezpłatne, od trzeciego (...)
Bremen
WORKON
22-10-14
Gowork.pl
(...) mile widziane, ale nie konieczne ·         Umiejętność obsługi skanera ręcznego (magazynowego) ·         Umiejętność obsługi komputera zalecana · (...)
Bremen
Holbern Sp. Z. o. o.
20-10-14
Gowork.pl
(...) się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  (...)
Bremen
WORKON
09-10-14
Gowork.pl
(...) Komisjonowanie przy użyciu skanera ręcznego (magazynowego) · Pakowanie dużych części w specjalne opakowanie · Wydawanie i odbiór produktów blaszanych do urządzenia konserującego · Obsługa urządzenia (tzw. Ameise) do magazynowania zapakowanch (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.