Oferty pracy bremen

1 - 10 z 23 praca bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
Gowork.pl
21-10-14
Gowork.pl
(...) termin wyjazdu: 15.12.2014r. Podopieczna to Pani Klaudia, porusza się za pomocą wózka, ma demencję oraz nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Czynności związane z opieką to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc w higienie ciała, zmiana pielucho-majtek, (...)
Bremen
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) Gerda 79 lat Wzrost: 155cm Waga: 60kg Stan zdrowia: osteoporoza- przez co są problemy z poruszaniem się oraz demencja więc Pani potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w (...)
Bremen
Holbern Sp. Z. o. o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.   Operator koparki   Opis stanowiska: - obsługa koparki kołowej - czas pracy od (...)
Bremen
WORKON
22-10-14
Gowork.pl
(...) godz. w tyg. Godziny pracy: 2 – 3 zmiany: 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00 (przy zmianie nocnej dochodzi 25% dodatku do stawki godzinowej) Zakwaterowanie: zapewnione przez pracodawcę, przez pierwsze 2 m-ce bezpłatne, od trzeciego miesiąca pracodawca (...)
Bremen (okolice)
Agencja Pracy Headhunters
22-10-14
Gowork.pl
(...) Działu Miejsce pracy: Niemcy Zadania: realizacja polityki produkcyjnej zgodnie z założeniami sprzedażowymi firmy, nadzór i kontrola efektywności i kosztowności produkcji, nadzór nad linią produkcyjną o wysokim stopniu (...)
Bremen
WORKON
22-10-14
Gowork.pl
(...)         Uprawnienie na wózek widłowy od 2 – 5 ton mile widziane, ale nie konieczne ·         Doświadczenie w branży logistyczno-produkcyjnej mile widziane, ale nie (...)
Bremen
Holbern Sp. Z. o. o.
20-10-14
Gowork.pl
(...) Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.   Operator koparki   Opis stanowiska: - obsługa koparki kołowej - czas pracy (...)
Bremen
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  (...)
Bremen
WORKON
09-10-14
Gowork.pl
(...) :Bremen Przyjmujemy pary, z których jedna osoba mówi dobrze po niemiecku Obowiązki:   · Przepakowywanie produktów · Komisjonowanie przy użyciu skanera ręcznego (magazynowego) · Pakowanie dużych części w specjalne opakowanie · (...)
Bremen
Bremen
08-10-14
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego – min 1 ososba na 3 zatrudnione ! ·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym ·         Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.