Oferty pracy spawacz berlin

1 - 4 z 4 praca spawacz berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Polvik
07-12-14
Gowork.pl
(...) skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji, Danii oraz Belgii, Holandii i Niemiec.   Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy spawaczy- 311 AUTOGEN- do pracy na terenie Niemiec.   Oferujemy:   - stałe zatrudnienie na warunkach niemieckich ( po okresie (...)
Berlin
Sepona GmbH
23-11-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech. Oferujemy: Ponadtaryfowe stawki i diety-od 40 euro/dzien przepracowany), Umowe (w jezyku polskim) na czas nieokreslony, na warunkach niemieckich Ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne opiekę polskojęzycznego konsultanta pomoc w znalezieniu zakwaterowania Osoby (...)
Berlin
MWS Berlin GmbH
18-11-14
Gowork.pl
(...) na niemiecki kontrakt. Praca do podjęcia od zaraz. Umiejętności spawalnicze: - warunek konieczny: TIG 141 (rurociągów/rur stalowych oraz ze stali nierdzewnej) - dodatkowo: MAG 135/136 i elektroda 111 - Spawanie we wszystkich pozycjach- Spoiny podlegają (...)
Berlin
Polvik
13-11-14
Gowork.pl
(...) w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.