Oferty pracy spawacz berlin

1 - 4 z 4 praca spawacz berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
J&M Job Service
17-04-15
Gowork.pl
(...) do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11229. W chwili obecnej dla jednego z naszych niemieckich Klientów, właściciela firmy zajmującej się recyklingiem, która mieści się w okolicach Berlina, poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku: (...)
Berlin
Christal s.r.o.
16-04-15
Gowork.pl
(...) metalowych konstrukcji, składanie i spawanie według planów. Wymagania: - solidna praktyka w dziedzinie, znajomość spawania metodą TIG stali nierdzewnej, czarnej i aluminium - posiadanie aktualnych pozwoleń jest mile widziane - umiejętność czytania planów - wykształcenie (...)
Berlin
LIMNUSWORK
01-03-15
Gowork.pl
(...) rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach Spawacz metodą MAG Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Spawanie MAG-iem elementów metalowych Wymagania: Komunikatywna znajomość (...)
Berlin
PAV "Arbeit bindet"
25-02-15
Gowork.pl
(...) UCZCIWEJ I LEGALNEJ PRACY NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.