Oferty pracy spawacz berlin

1 - 7 z 7 praca spawacz berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Polvik
20-10-14
Gowork.pl
(...) logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji, Danii oraz Belgii, Holandii i Niemiec.   Obecnie dla naszego niemieckiego klienta (...)
Berlin
Expateam
20-10-14
Gowork.pl
(...) potwierdzonymi certyfikatami Umiejętność czytania rysunków technicznych Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w spawaniu  i montażu konstrukcji stalowych i rurociągów Posiadanie działalności gospodarczej w Polsce lub Niemczech Znajomość języka (...)
Berlin
MWS GmbH
07-10-14
Gowork.pl
(...) ok. 43 euro netto) - pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem - pomoc przy kontakcie z pracodawcą w języku polskim    Wymagania: - doświadczenie na analogicznym stanowisku - znajomość języka niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym - (...)
Berlin
CDiP
06-10-14
Gowork.pl
(...) cienkiej blachy -spawanie oraz obsługa szlifierek -spawanie o wysokiej estetyce  Oferujemy:  -zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie od 10E/h+ diety od 45E/dzień (...)
Berlin
MPM Group Konin
06-10-14
Gowork.pl
(...) TIG 141 z doświadczeniem w branży oraz z uprawnieniami na 8 grupę materiałową do pracy w Niemczech. Oferujemy długoterminowe zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz płacy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub (...)
Berlin
MPM Group Konin
05-10-14
Gowork.pl
(...) 141 z doświadczeniem w branży oraz z uprawnieniami na 8 grupę materiałową do pracy w Niemczech. Oferujemy długoterminowe zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz płacy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub (...)
Berlin
Sepona GmbH - Leipzig
20-08-14
Gowork.pl
(...) zarowno naszych klientow jak i pracownikow. Zatrudniamy wiele fachowcow w takich zawodach jak: Elektryk, hydraulik, spawacz, slusarz, blacharz. Obecnie szukamy nowych pracownikow w zawodzie: Spawacz   Obowiazki: - umiejetnosc spawania nastepujacymi metodami: (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.