Oferty pracy spawacz berlin

1 - 8 z 8 praca spawacz berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
CDiP
22-08-14
Gowork.pl
(...) Elektroda , Autogen Zakres obowiązków: - spawanie cienkiej blachy -spawanie oraz obsługa szlifierek -spawanie o wysokiej estetyce  Oferujemy:  -zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (...)
Berlin
CDiP
22-08-14
Gowork.pl
(...) na tym stanowisku należeć będą: Prace ślusarskie z wykorzystaniem podstawowych technik spawania Praca na budowach i zakładach produkcyjnych Wymagania: Wykształcenie zawodowe kierunkowe Doświadczenie minimum rok w pracy na stanowisku ślusarz- spawacz Znajomość rysunku (...)
Berlin
CDiP
22-08-14
Gowork.pl
(...) Zakres obowiązków: - spawanie cienkiej blachy -spawanie oraz obsługa szlifierek -spawanie o wysokiej estetyce  Oferujemy:  -zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -atrakcyjne (...)
Berlin
Sepona GmbH - Leipzig
20-08-14
Gowork.pl
(...) naszych klientow jak i pracownikow. Zatrudniamy wiele fachowcow w takich zawodach jak: Elektryk, hydraulik, spawacz, slusarz, blacharz. Obecnie szukamy nowych pracownikow w zawodzie: Spawacz   Obowiazki: - umiejetnosc spawania nastepujacymi metodami: 135,136,131,111,141,311 Wymagania: - (...)
Berlin
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
14-08-14
Gowork.pl
(...)     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Poszukujemy Elektryków- wysokie wynagrodzenie- umowa o prace ! Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi (...)
Berlin
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
14-08-14
Gowork.pl
(...) wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Poszukujemy Hydraulików - płace do 15 Euro na godzinę - umowa o pracę Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy wykonują prace (...)
Berlin
PAV GOERLITZ
10-07-14
Gowork.pl
(...) ?? TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U PRACODAWCY.Pracodawca szwajcarski poszukuje kandydatów do pracy na (...)
Berlin
PAV GOERLITZ
09-07-14
Gowork.pl
(...) LEGALNEJ PRACY NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOS SIE DO NAS  OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Poszukujemy 6 (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.