Oferty pracy spawacz berlin

1 - 7 z 7 praca spawacz berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Polvik
18-11-14
Gowork.pl
(...) zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw (...)
Berlin
MWS Berlin GmbH
18-11-14
Gowork.pl
(...) nieokreślony, na pełny etat, na niemiecki kontrakt. Praca do podjęcia od zaraz. Umiejętności spawalnicze: - warunek konieczny: TIG 141 (rurociągów/rur stalowych oraz ze stali nierdzewnej) - dodatkowo: MAG 135/136 i elektroda 111 - Spawanie we wszystkich (...)
Berlin
Polvik
13-11-14
Gowork.pl
(...) a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji, Danii oraz Belgii, Holandii i Niemiec.   Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy spawaczy: MIG, MAG, TIG, do pracy (...)
Berlin
Expateam
26-10-14
Gowork.pl
(...)  oraz pomocnik. Brygada spawacz-monter Miejsce pracy: Berlin-Niemcy Obowiązki: montaż instalacji wody zimnej Wymagania: Uprawnienia spawacza z uprawnieniami potwierdzonymi certyfikatami Umiejętność czytania (...)
Berlin
MWS GmbH
07-10-14
Gowork.pl
(...) na czas nieokreślony, na pełny etat, na niemiecki kontrakt. Praca do podjęcia od zaraz.    Umiejętności spawalnicze:  - warunek konieczny: TIG 141 (rurociągów/rur stalowych oraz ze stali nierdzewnej)  - dodatkowo: MAG 135/136 i elektroda 111  - (...)
Berlin
MPM Group Konin
06-10-14
Gowork.pl
(...) TIG 141 z doświadczeniem w branży oraz z uprawnieniami na 8 grupę materiałową do pracy w Niemczech. Oferujemy długoterminowe zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz płacy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub (...)
Berlin
MPM Group Konin
05-10-14
Gowork.pl
(...) 141 z doświadczeniem w branży oraz z uprawnieniami na 8 grupę materiałową do pracy w Niemczech. Oferujemy długoterminowe zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz płacy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.