Oferty pracy spawacz berlin

1 - 9 z 9 praca spawacz berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
CDiP
31-08-14
Gowork.pl
(...) ? Jeśli umiesz porozumieć się na budowie w języku niemieckim to dołącz do nas.  O warunkach pracy i płacy możemy porozmawiać w luźnej atmosferze. Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się z nami we Wrocławiu..   Zapraszamy na spotkanie dotyczące naboru (...)
Berlin
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
28-08-14
Gowork.pl
(...) zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Poszukujemy Elektryków- wysokie wynagrodzenie- umowa o prace ! Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy wykonują prace na terenie Niemiec , dużym atutem jest (...)
Berlin
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
28-08-14
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy wykonują prace na terenie Niemiec , dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu. Wymagania: Umiejętność w pracy w zespole , niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych (...)
Berlin
CDiP
28-08-14
Gowork.pl
(...) Zakres obowiązków: - spawanie cienkiej blachy -spawanie oraz obsługa szlifierek -spawanie o wysokiej estetyce  Oferujemy:  -zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -atrakcyjne (...)
Berlin
CDiP
25-08-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko: Spawaczy MAG , TIG , Elektroda , Autogen Zakres obowiązków: - spawanie cienkiej blachy -spawanie oraz obsługa szlifierek -spawanie o wysokiej estetyce  Oferujemy:  -zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach (...)
Berlin
CDiP
25-08-14
Gowork.pl
(...) na tym stanowisku należeć będą: Prace ślusarskie z wykorzystaniem podstawowych technik spawania Praca na budowach i zakładach produkcyjnych Wymagania: Wykształcenie zawodowe kierunkowe Doświadczenie minimum rok w pracy na stanowisku ślusarz- spawacz Znajomość rysunku (...)
Berlin
Sepona GmbH - Leipzig
20-08-14
Gowork.pl
(...) naszych klientow jak i pracownikow. Zatrudniamy wiele fachowcow w takich zawodach jak: Elektryk, hydraulik, spawacz, slusarz, blacharz. Obecnie szukamy nowych pracownikow w zawodzie: Spawacz   Obowiazki: - umiejetnosc spawania nastepujacymi metodami: 135,136,131,111,141,311 Wymagania: - (...)
Berlin
PAV GOERLITZ
10-07-14
Gowork.pl
(...) UCZCIWEJ I LEGALNEJ PRACY NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE ?? TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U PRACODAWCY.Pracodawca (...)
Berlin
PAV GOERLITZ
09-07-14
Gowork.pl
(...) STAŁEJ, UCZCIWEJ I LEGALNEJ PRACY NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOS SIE DO NAS  OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.