Oferty pracy spawacz berlin

1 - 7 z 7 praca spawacz berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Polvik
21-10-14
Gowork.pl
(...) podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw (...)
Berlin
Expateam
20-10-14
Gowork.pl
(...) pracy: Berlin-Niemcy Obowiązki: montaż instalacji wody zimnej Wymagania: Uprawnienia spawacza z uprawnieniami potwierdzonymi certyfikatami Umiejętność czytania rysunków technicznych Kilkuletnie (...)
Berlin
MWS GmbH
07-10-14
Gowork.pl
(...) na czas nieokreślony, na pełny etat, na niemiecki kontrakt. Praca do podjęcia od zaraz.    Umiejętności spawalnicze:  - warunek konieczny: TIG 141 (rurociągów/rur stalowych oraz ze stali nierdzewnej)  - dodatkowo: MAG 135/136 i elektroda 111  - (...)
Berlin
CDiP
06-10-14
Gowork.pl
(...) , Autogen Zakres obowiązków: - spawanie cienkiej blachy -spawanie oraz obsługa szlifierek -spawanie o wysokiej estetyce  Oferujemy:  -zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (...)
Berlin
MPM Group Konin
06-10-14
Gowork.pl
(...) z doświadczeniem w branży oraz z uprawnieniami na 8 grupę materiałową do pracy w Niemczech. Oferujemy długoterminowe zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz płacy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub (...)
Berlin
MPM Group Konin
05-10-14
Gowork.pl
(...) TIG 141 z doświadczeniem w branży oraz z uprawnieniami na 8 grupę materiałową do pracy w Niemczech. Oferujemy długoterminowe zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz płacy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub (...)
Berlin
Sepona GmbH - Leipzig
20-08-14
Gowork.pl
(...) hydraulik, spawacz, slusarz, blacharz. Obecnie szukamy nowych pracownikow w zawodzie: Spawacz   Obowiazki: - umiejetnosc spawania nastepujacymi metodami: 135,136,131,111,141,311 Wymagania: - mile widziana komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego - doswiadczenie zawodowe Oferujemy: - (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.