Oferty pracy spawacz berlin

1 - 4 z 4 praca spawacz berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Ewiko Personal Sp. z o.o.
27-11-15
Gowork.pl
(...) w zawodzie:   Spawacz 311 (autogen)  (K/M)   Wymagania:   -   Umiejętność spawania gazowego (autogenem) -   Mile widziane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku na terenie Niemiec/Austrii -   Mile widziana komunikatywna znajomość (...)
Berlin
AXTRA
26-11-15
Gowork.pl
(...) (A.P.P Nr. 10887), specjalizujemy się w rekrutacji pracowników głównie w branży transportowej. Współpracujemy z firmami z Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Holandii. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy oferujemy umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcami w danym (...)
Berlin
Job AG
06-10-15
Gowork.pl
(...) spwaczy roznych specjalnosci dla swojego klienta, na trzyletni projekt.   Praca: - wykonczenie hali - sortowni poczty - spawanie powierzchni plaskiej i rur - praca w systemie: 10 dni pracy - 4 dni wolne - montaz na terenie Wschodnich Niemiec   Wymagania: - aktualny certzfikat (...)
Berlin
AlphaConsult KG
20-09-15
Gowork.pl
(...) calych Niemiec jako Agencja posrednictwa pracy. Dla naszych klientow w Berlinie poszukujemy fachowcow takich jak: tokarze, slusarze, spawacze, pracownicy magazynowi i inne.   Opis stanowsiska i wymagania:   Szukamy spawaczy Wig 141 ( najlepiej tez MAG ) do pracy na terenie Berlina. (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email