Oferty pracy spawacz berlin

1 - 5 z 5 praca spawacz berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
DIENST PARTNER UG
16-09-14
Gowork.pl
(...) TUV.Miejsce pracy: BERLIN, HAMBURGWYMAGANIA: doświadczenie minimum 5 lat w zawodzie.znajomosc j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym, dyspozycyjność, odpowiedzialność, Prosze zaznaczyc czy kandydat jest skłonny na wyjazdy do innych miast lub państw na kontrakty (...)
Berlin
CDiP
06-09-14
Gowork.pl
(...) 18.00 oraz w dniu 12 września 2014 r. w godzinach od 9.00 do 16.00   Na spotkanie prosimy zabrać ze sobą wypełnione dokumenty rekrutacyjne, które możecie Państwo otrzymać, kontaktując się z nami pod adresem mailowym     rafal.szczesny@op.pl lub (...)
Berlin
Sepona GmbH - Leipzig
20-08-14
Gowork.pl
(...) pracy na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie zarowno naszych klientow jak i pracownikow. Zatrudniamy wiele fachowcow w takich zawodach jak: Elektryk, hydraulik, spawacz, slusarz, blacharz. Obecnie szukamy nowych pracownikow w zawodzie: Spawacz   Obowiazki: - umiejetnosc (...)
Berlin
PAV GOERLITZ
10-07-14
Gowork.pl
(...) ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U PRACODAWCY.Pracodawca szwajcarski poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach:ELEKTRYK  HYDRAULIKOferta:-umowa o pracę w stabilnej firmie z pełnympakietem socjalnym - atrakcyjne wynagrodzenie płatne (...)
Berlin
PAV GOERLITZ
09-07-14
Gowork.pl
(...) NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOS SIE DO NAS  OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Poszukujemy 6 ŚLUSARZY   MIEJSCE (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.