Oferty pracy spawacz berlin

1 - 4 z 4 praca spawacz berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Polvik
07-12-14
Gowork.pl
(...) oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji, Danii oraz Belgii, Holandii i Niemiec.   Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy spawaczy- 311 AUTOGEN- do pracy na terenie (...)
Berlin
Sepona GmbH
23-11-14
Gowork.pl
(...) spawania elektroda (111),  chetnych do pracy w Niemczech. Oferujemy: Ponadtaryfowe stawki i diety-od 40 euro/dzien przepracowany), Umowe (w jezyku polskim) na czas nieokreslony, na warunkach niemieckich Ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne opiekę polskojęzycznego (...)
Berlin
MWS Berlin GmbH
18-11-14
Gowork.pl
(...) na czas nieokreślony, na pełny etat, na niemiecki kontrakt. Praca do podjęcia od zaraz. Umiejętności spawalnicze: - warunek konieczny: TIG 141 (rurociągów/rur stalowych oraz ze stali nierdzewnej) - dodatkowo: MAG 135/136 i elektroda 111 - Spawanie we (...)
Berlin
Polvik
13-11-14
Gowork.pl
(...) Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji, Danii oraz Belgii, Holandii i (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.