Oferty pracy praca za granica berlin

1 - 10 z 37 praca praca za granica berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Gowork.pl
18-08-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pan Wolfgang ma 73 lata, porusza się za pomocą wózka. Jest po wylewie, choruje na nadciśnienie tętnicze. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: gotowanie. Do obowiązków (...)
Berlin
Gowork.pl
18-08-14
Gowork.pl
(...) często miewa zawroty głowy, choruje na demencję oraz osteoporozę. W ciągu dnia przychodzi opiekun środowiskowy, który pomaga w opiece i wydaje leki dla podopiecznej. Obowiązki: Należy pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała. Dotykowo p czynności (...)
Berlin
Opieka24
20-08-14
Gowork.pl
(...) zespołu, w którym pracownicy darzą się wzajemnym szacunkiem. Ideą naszej firmy jest budowanie wspólnego sukcesu, który oparty jest na mocnych fundamentach - zadowoleniu i satysfakcji Twojej oraz Naszych Klientów. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia nowej (...)
Berlin
Holbern sp. z o.o.
20-08-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Berlin
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
18-08-14
Gowork.pl
(...) niemieckiej agencji pracy tymczasowej Limes Consult GmbH, która od 15 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych niemieckich Klientów (...)
Oberhof, Berlin, Berlin, ...
Walterfachkraft
18-08-14
Gowork.pl
(...) doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:   ZIMMERMÄDCHEN Miejsce pracy: Oberhof, Berlin, (...)
Berlin
Europrojekt
18-08-14
Gowork.pl
(...) . Wymagania :   * doświadczenie * znajomość języka niemieckiego !!! * posiadanie własnego auta   Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV  wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu (...)
Berlin
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
14-08-14
Gowork.pl
(...) pracy tymczasowej Limes Consult GmbH, która od 15 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób (...)
Berlin
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
14-08-14
Gowork.pl
(...) szaf rozdzielczych .  Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Elektryk i elektromonter poszukiwany - praca w Niemczech-wysokie wynagrodzenie Miejsce pracy: (...)
Berlin
Translator
14-08-14
Gowork.pl
(...) LARYNGOLOG, CHIRURG, NEUROLOG, ORTOPEDA, PSYCHIATRA, INTERNISTA) do pracy w niemieckich, renomowanych klinikach. Posiadamy oferty z Berlina, jak również z innych miast. OFERTA: - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami - (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.