Oferty pracy praca za granica berlin

1 - 10 z 31 praca praca za granica berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Gowork.pl
13-10-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pan Wolfgang ma 73 lata, porusza się za pomocą wózka. Jest po wylewie, choruje na nadciśnienie tętnicze. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: gotowanie. Do obowiązków (...)
Berlin
Gowork.pl
13-10-14
Gowork.pl
(...) Berlin Stan zdrowia: Pani Hannelore mieszka sama. Porusza się za pomocą chodzika, jest bardzo słaba, często miewa zawroty głowy, choruje na demencję oraz osteoporozę. W ciągu dnia przychodzi opiekun środowiskowy, który pomaga w opiece i wydaje leki dla (...)
Berlin
Koenig GmbH
19-10-14
Gowork.pl
(...) pracy Dobrze trafiles Jestesmy niemiecka firma z 50 letnim doswiadczeniem na rynku pracy Posiadamy 15 oddzialow naszej firmy w calych Niemczech w tym takze w Goerlitz gdzie pracuja osoby polsko-niemieckojezyczne Obecnie poszukujemy osoby z doswiadczeniem w zawodzie -monter instalacji (...)
Berlin
Koenig GmbH
19-10-14
Gowork.pl
(...) ale chcialbys obejsc polskie biura posrednictwa pracy Dobrze trafiles Jestesmy niemiecka firma z 50 letnim doswiadczeniem na rynku pracy Posiadamy 15 oddzialow naszej firmy w calych Niemczech w tym takze w Goerlitz gdzie pracuja osoby polsko-niemieckojezyczne Obecnie poszukujemy osoby z (...)
Berlin
Homejoy GmbH
18-10-14
Gowork.pl
(...) do dlugoterminowej wspolpracy. Dobrze oplacalna praca w elastycznym trybie. Wymagania: Gewerbeschein mile widziane, doswiadczenie, komunikatywny/dobry niemiecki. Oferujemy: duza pula klientow, ustalanie wlasnego grafiku pracy w dowolnym rejonie miasta. Nie oferuje zakwaterowania. Osoby (...)
Berlin
Logis Sp. z o.o.
17-10-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko ELEKTRYKA:Oferujemy: - klarowne i stałe warunki zatrudnienia;- niemiecką umowę o pracę;- pracę na pełen etat;- wszelkie ubezpieczenia socjalne;- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek;- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;- pomoc w uzyskaniu (...)
Berlin
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
17-10-14
Gowork.pl
(...) okien oraz drzwi   Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:   - pracę przy montażu fasad i okien oraz osadzanie drzwi, -  pracę na terenie (...)
Berlin
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
17-10-14
Gowork.pl
(...) ludzi chętnych do pracy na kontraktach zagranicznych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:   Magazynier rusztowań Miejsce pracy: Niemcy, Berlin Obowiązki: - składowanie rusztowań w magazynie, - drobne naprawy, - (...)
Berlin
Holbern
16-10-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom (...)
Berlin
Depping
15-10-14
Gowork.pl
(...) pracy: Berlin i okolice Nr referencyjny: 7/100214/Berlin Obowiązki: Auszug aus dem Aufgabenbereich Montage und Demontage elektrischer Anlagen Altbau, Neubau und Industrie Verzug und Verlegung von Schwachstrom und LWL Leitungen, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.