Oferty pracy praca za granica berlin

1 - 10 z 20 praca praca za granica berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Gowork.pl
15-12-14
Gowork.pl
(...) Wolfgang ma 73 lata, porusza się za pomocą wózka. Jest po wylewie, choruje na nadciśnienie tętnicze. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: gotowanie. Do obowiązków związanych z opieką nad (...)
Berlin
Gowork.pl
15-12-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pani Hannelore mieszka sama. Porusza się za pomocą chodzika, jest bardzo słaba, często miewa zawroty głowy, choruje na demencję oraz osteoporozę. W ciągu dnia przychodzi opiekun środowiskowy, który pomaga w opiece i wydaje leki dla (...)
Berlin
PHU Dako Sp. Z. o. o
17-12-14
Gowork.pl
(...) to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy zagranicznej.   Pilnie poszukujemy stolarza na terenie Niemiec -.Berlin Wymagania: -kwalifikacje - odpowiedzialność, pracowitość, - dyspozycyjność - doświadczenie w zawodzie   Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - (...)
Berlin
Kelloggs
16-12-14
Gowork.pl
(...) Pracodawca nie wymaga ZNAJOMOSCI JEZYKA NIEMIECKIEGO. Stanowisko: Pracownik produkcyjny Lokalizacja: Niemcy: Berlin Wynagrodzenie: 1570 euro netto na reke http://www.kelloggs.de   Wymagania podstawowe: - dobry stan zdrowotny; - silna motywacja i dyspozycyjnosc do pracy mozliwosc (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
16-12-14
Gowork.pl
(...) istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.     Obecnie szukamy (...)
Berlin
SILVERHAND
16-12-14
Gowork.pl
(...) niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej.SILVERHAND (certyfikat KRAZ 7822) pomoże Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego i (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
16-12-14
Gowork.pl
(...) 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.  Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:Masz doświadczenie w pracy jako Pokojówka ? Znasz język niemiecki.  Lubisz poznawać nowych (...)
Berlin
A.P.K. Human Personal Logistic LTD
15-12-14
Gowork.pl
(...) centralnych IKEA w Niemczech (okolice Berlina).   Wymagania: - doświadczenie w magazynie IKEA lub RHENUS warunek konieczny!, - doświadczenie w kompletacji towaru, - gotowość do wyjazdu w ciągu kilki dni,   Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
15-12-14
Gowork.pl
(...) Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:ZIMMERMÄDCHENMiejsce pracy: Niemcy, BerlinPraca od początku stycznia (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
11-12-14
Gowork.pl
(...) środków czystości- Prawidłowe sprzątanie na wyznaczonych obszarach zgodnie ze standardem hoteluWymagania:- Osoby z doświadczeniem w pracy  na w/w stanowisku- Dobra znajomość języka niemieckiego- Dobra organizacja pracy- Sumienność i dokładność- Umiejętność (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.