Oferty pracy praca za granica berlin

1 - 10 z 40 praca praca za granica berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) ma 73 lata, porusza się za pomocą wózka. Jest po wylewie, choruje na nadciśnienie tętnicze. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: gotowanie. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: (...)
Berlin
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) Porusza się za pomocą chodzika, jest bardzo słaba, często miewa zawroty głowy, choruje na demencję oraz osteoporozę. W ciągu dnia przychodzi opiekun środowiskowy, który pomaga w opiece i wydaje leki dla podopiecznej. Obowiązki: Należy pomoc w (...)
Berlin
WORKON
31-08-14
Gowork.pl
(...) swojego klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko: KELNER   Miejsce pracy: Resort golfowy w pobliżu Berlina Termin rozpoczęcia: od zaraz do stycznia 2015 Zakwaterowanie: 2-pokojowe mieszkanie do podziału z drugim pracownikiem (200€/m-c) Wyżywienie: możliwość (...)
Berlin
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
31-08-14
Gowork.pl
(...) przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Elektryk i elektromonter poszukiwany - praca w Niemczech-wysokie wynagrodzenie Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy wykonują prace na terenie Niemiec , dużym atutem jest posiadanie (...)
Berlin
Professional Work Service
31-08-14
Gowork.pl
(...) pracy Samodzielność i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia   Oferujemy:   Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Wynagrodzenie  1400 - 1600 euro netto/mc Zakwaterowanie: we (...)
Berlin
Alten Care24
30-08-14
Gowork.pl
(...) jest do Krajowej Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. ALTEN CARE24 to licencjonowana agencja zatrudnienia, poszukująca obecnie pracowników na stanowisko: OPIEKUNKA/OPIEKUN OSÓB STARSZYCH Oferta przeznaczona dla osób 30+, znających język niemiecki, szukających (...)
Berlin
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
29-08-14
Gowork.pl
(...) która od 15 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na (...)
Berlin
Europrojekt
29-08-14
Gowork.pl
(...) 8 € na godzinę   Wymagania:   doświadczenie, znajomość języka (...)
Berlin
FORTMAN-GROUP
27-08-14
Gowork.pl
(...) obiektach budowlanych i przemysłowych . Dekarz Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: - doświadczenie w zawodzie - umiejętność pracy w zespole - podstawowe narzędzia i elektronarzędzia do montażu  - gotowość do pracy na różnych (...)
Berlin
Opieka24
26-08-14
Gowork.pl
(...) na etapie tworzenia nowej grupy Pań, które dzięki swej serdeczności, łagodnej oraz cierpliwej naturze, podejmą pracą na stanowisku opiekunki osoby starszej, zamieszkałej na terenie Niemiec. Pozdrawiamy, Zespół ALTEN CARE24 Prosimy, o zapoznanie się z poniższymi (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.