Oferty pracy praca za granica berlin

1 - 10 z 37 praca praca za granica berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
15-09-14
Gowork.pl
(...) dzień w wysokości 40€ Netto Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta Umowa o prace na czas nieokreślony Place i ubezpieczenia społeczne na warunkach niemieckich Wypłacanie diet w trybie tygodniowym Konsultanta polskojęzycznego  Osoby (...)
Berlin
Holbern
15-09-14
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi (...)
Berlin
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
15-09-14
Gowork.pl
(...) SANITARNYCH i CO / HYDRAULIK   MIEJSCE PRACY: BERLIN Zakres zadań: - montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu wykonawczego - instalacja rur wielowarstwowych, rur miedzianych oraz rur ze stali szlachetnej - instalacja rur HT i  SML (rury żeliwne) - (...)
Berlin
Depping
15-09-14
Gowork.pl
(...) aus dem Aufgabenbereich Montage und Demontage elektrischer Anlagen Altbau, Neubau und Industrie Verzug und Verlegung von Schwachstrom und LWL Leitungen, Montage und Bestückung, Verdrahtung und Prüfung von (...)
Berlin
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
15-09-14
Gowork.pl
(...) odpowiedzialny za: - montaż instalacji elektrycznych w  obiektach przemysłowych i mieszkaniowych, - kładzenie i montaż kabli w budynkach (...)
Berlin
Translator
15-09-14
Gowork.pl
(...) dla swojego klienta z Berlina lakierników samochodowych z podstawową znajomością j. niemieckiego.Wymagania znajomość j. niemieckiego na poziomie podstawowym- organizujemy również kursy języka niemieckiego w Polsce (południowa Wielkopolska) gotowość do podjęcia (...)
Berlin
Translator
11-09-14
Gowork.pl
(...) SPECJALISTÓW) - w szczególności: DERMATOLOG, OKULISTA, RADIOLOG, LARYNGOLOG, CHIRURG, NEUROLOG, ORTOPEDA, PSYCHIATRA, INTERNISTA) do pracy w niemieckich, renomowanych klinikach. Posiadamy oferty z Berlina, jak również z innych miast. OFERTA: - (...)
Berlin
FORTMAN-GROUP
09-09-14
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy Wymagania: - doświadczenie w zawodzie - umiejętność pracy w zespole - podstawowe narzędzia i elektronarzędzia do montażu  - gotowość do pracy na różnych projektach na terenie Niemiec Mile widziane: - (...)
Berlin
A.P.K. Human Personal Logistic LTD
07-09-14
Gowork.pl
(...) za grupę osób zajmujących się komisjonowaniem towaru w magazynie Netto w Niemczech.   Zakres obowiązków: reprezentowanie firmy poprzez kontakt z niemieckim klientem współpraca z koordynatorem projektu motywowanie zespołu pracowników koordynacja pracy (...)
Berlin
Professional Work Service
03-09-14
Gowork.pl
(...) praca 5 dni w tygodniu, 10h dziennie Możliwość pracy dla 2 osób! W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.