Oferty pracy praca za granica berlin

1 - 10 z 25 praca praca za granica berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
SILVERHAND
17-04-15
Gowork.pl
(...) socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.   Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego.     Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
17-04-15
Gowork.pl
(...) pracy w Hotelu **** na stanowisko:KELNER -KAMiejsce pracy: Niemcy, BerlinNr referencyjny: DE/01/KESzukasz dobrej pracy ? Tu ja znajdzieszObowiązki:Powitanie gościPomoc w wyborze dań z kartySerwowanie napoji i dań Wymagania:Dobra znajomość języka niemieckiegoDoświadczenie na ww. (...)
Berlin
SILVERHAND
17-04-15
Gowork.pl
(...) warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość (...)
Berlin
Translator
16-04-15
Gowork.pl
(...) o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych - pomoc w załatwianiu wszelkich formalności - zakwaterowanie - kursy języka niemieckiego WYMAGANIA: - doświadczenie (...)
Berlin
Professional Work Service
16-04-15
Gowork.pl
(...) rolniczej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Traktorzysta na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w landzie Brandenburg, 38 km od Berlina Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: 5 dni w tyg., min.8 h dziennie W ramach (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
16-04-15
Gowork.pl
(...) nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:Elektryk z j. niemieckimNr referencyjny: E/01/2015/DEObowiązki:- Instalowanie (...)
Berlin
New Age HR
16-04-15
Gowork.pl
(...) obowiązków:- wdrażanie i nadzór procesu produkcji w różnych jednostkach zgodnie z instrukcjami,- nadzór nad procesami chemicznymi,- wdrażanie instrukcji GMP - prowadzenie dokumentacji- nadzór nad sprzętem Szczegóły oferty: Wymagania:- (...)
Berlin
EUROKADRA
16-04-15
Gowork.pl
(...) kandydatów do pracy w Berlinie Stanowisko: KIEROWCA-DORĘCZYCIEL DO KLUBU FITNESS Miejsce pracy:  NIEMCY BERLIN OBOWIĄZKI: Rozwożenie oraz zwożenie czystych i brudnych ręczników do 5 klubów fitness na terenie Berlina Dostarczenie ręczników do (...)
Berlin
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
15-04-15
Gowork.pl
(...) ostateczna planowanie pracy oraz koordynowanie uczniów aktywna współpraca przy bieżących projektach mających na celu dalszy rozwój obiektu sporządzanie dokumentacji     Wymagania: ukończone studia o kierunku technicznym (instalacje grzewcze, sanitarne, (...)
Berlin
Agencja DE-PL
15-04-15
Gowork.pl
(...) pracy: Berlin Wymiar godzin: 30godz./ tygodniowo na początek, potem 40godz./tyg.   Zakwaterowanie nie jest zapewnione, ale w razie potrzeby postaramy się pomóc w znalezieniu.   Wymagania: - doświadczenie w zawodzie - znajomość języka niemieckiego (warunek (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.