Oferty pracy praca za granica berlin

1 - 10 z 28 praca praca za granica berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Gowork.pl
03-05-15
Gowork.pl
(...) potrzebuje: Pani Eleonora (rocznik 1925, 72 kg, 164 cm wzrostu)   W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszej Pani Eleonory mieszkającej w Berlinie. Podopieczna jest miłą, 90-letnią, starszą Panią, (...)
Berlin
SILVERHAND
25-05-15
Gowork.pl
(...) dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji) Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie (...)
Berlin
Adecco
25-05-15
Gowork.pl
(...) Szukamy elektrykόw w Berlinie (14€ za godzine)   Dla naszego renomowanego klienta, firmy z branży pojazdόw szynowych, szukamy elektryka z umiejętnością obudowania szaf rozdzielczych. Placimy 14 € za godzine. Zakres robόt: Montaż (...)
Berlin
WalterFachKraft
25-05-15
Gowork.pl
(...) Posiada oferty pracy na terenie Niemiec i Austrii, dla specjalistów różnych branż, tj.: gastronomia, budownictwo, energetyka, informatyka, motoryzacja, przemysł, medycyna, Dzięki fachowej obsłudze wciąż poszerzamy grono zadowolonych pracowników. Relacje z (...)
Berlin
Professional Work Service
24-05-15
Gowork.pl
(...) podjąć pracę w charakterze: Hotelarz na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w landzie Brandenburg, 20 km od Berlina Praca: od zaraz na minimum 6 miesięcy           Czas pracy: praca 190h miesięcznie Nasze (...)
Berlin
Marbar Sp. z o.o.
23-05-15
Gowork.pl
(...) do organizowania spotkań w sprawie delegowania polskich pracowników do pracy za granicą i podpisywania kontraktów. / Zakłądy mięsne rozbiór i ubój, Zakłąddy spożywcze- pakowanie, Magazynowanie i pakowanie towarów /. Istnieje możliwość (...)
Berlin
ISSP Sp. z o.o.
23-05-15
Gowork.pl
(...) na rozwój kandydatów do pracy przy: Koordynowaniu grupy osób na magazynach na terenie Niemiec/Berlin Opis stanowiska: • Prowadzenie ewidencji czasu pracy Praca na magazynie wraz z grupą osób • Przyjmowanie i szkolenie pracowników   • (...)
Berlin
Adecco
23-05-15
Gowork.pl
(...) właściwych kleji oraz pryzgotowywanie ich do użycia   Spawanie wykładzin za pomocą spawaczy do PVC oraz fugowanie za pomocą szpachlą PU     Państwa profil: Wykształcenie jako posadzkarz   Rzetelność, punktualność, summienność   Umiejętność (...)
Berlin
GD Profesja
21-05-15
Gowork.pl
(...) serwis samochodów osobowych różnych marek (naprawy elektromechaniczne, montaż akcesoriów, wymiany płynów i filtrów, itp.) Kontakt z klientem Wymagania Doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy/ elektromechanik Bardzo (...)
Berlin
Translator
20-05-15
Gowork.pl
(...) - w szczególności: DERMATOLOG, OKULISTA, RADIOLOG, LARYNGOLOG, CHIRURG, NEUROLOG, ORTOPEDA, PSYCHIATRA, INTERNISTA) do pracy w niemieckich, renomowanych klinikach. Posiadamy oferty z Berlina, jak również z innych miast. OFERTA: - niemiecką umowę o (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.