Oferty pracy praca za granica berlin

1 - 10 z 10 praca praca za granica berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
August Storck
26-01-15
Gowork.pl
(...) NA RYNKU EUROPEJSKIM!!!!!!!!!!!!!!!!(najwieksza firma w Europie) Oferujemy:- atrakcyjna stawka za godzine pracy w wysokosci 8, 95 Euro netto;- zapewnione bezplatne zakwaterowanie w Niemczech - umowa o prace zawarta bez posredników w Polsce na warunkach niemieckich (DOSTARCZONA NA (...)
Berlin
P2 Recruitment
23-01-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech, poszukujemy kandydatów zdeterminowanych osiągnąć sukces na stanowisku: Design Engineer Installation and Controls / Jet Engines Location: Germany Our requirements As an experienced designer for the area of installation and controls with knowledge in the field of (...)
Berlin
MGsolutions Sp. z o.o.
14-01-15
Gowork.pl
(...) w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób  zainteresowanych pracą na stanowisku: Magazynier w firmie kurierskiej (Niemcy) Nr referencyjny: MAG/01/2015 Obowiązki: Rozładunek i załadunek (...)
Berlin
Translator
12-01-15
Gowork.pl
(...) elektroników, mechatroników z dobrym j. niemieckim do pracy w uznanej firmie w ok. Berlina. Oferta:- pensja początkowa 1400 Euro NETTO + premie roczne (2.000- 4.000 EUR) + diety (w przypadku delegacji), po okresie próbnym możliwość NEGOCJACJI z pracodawcą (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
22-12-14
Gowork.pl
(...) w pracy jako Pokojówka ? Znasz język niemiecki.  Lubisz poznawać nowych interesujących ludzi? Cenisz sobie pracę w miłej atmosferze ?Złóż aplikację Szukamy właśnie Ciebie !!!!!PokojówkaMiejsce pracy:  Berlin  NiemcyTermin rozpocze ia pracy (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
16-12-14
Gowork.pl
(...) istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.     Obecnie szukamy (...)
Berlin
SILVERHAND
16-12-14
Gowork.pl
(...) sprawdzoną ofertę pracy zgodną z Twoimi oczekiwaniami!Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:Tatuażysta/Tatuażystka (NIEMCY)Nr Ref. GW/10G/22476Data rozpoczęcia: od zarazMiejsce pracy: NiemcyObowiązki: projektowanie tatuażywykonywanie (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
15-12-14
Gowork.pl
(...) ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:ZIMMERMÄDCHENMiejsce pracy: Niemcy, (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
11-12-14
Gowork.pl
(...) nowych interesujących ludzi? Cenisz sobie pracę w miłej atmosferze ?Złóż aplikację i przekonaj się jak to jest pracować w miłym i sympatycznym zespole w renomowanym Hotelu.Szukamy właśnie Ciebie !!!!!PokojówkaMiejsce pracy:  Berlin  NiemcyNr referencyjny: (...)
Berlin
KADMA Baumanagement GmbH
09-11-14
Gowork.pl
(...) remontowych, szpachlowanie, malowanie, panele podlogowe. Pomocnicy mile widziani. Praca legalna na papierach w Berlinie. tel. +4915214579573 (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.