Oferty pracy praca na lotnisku - niemcy berlin

11 - 20 z 38 praca praca na lotnisku - niemcy berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
FORTMAN-GROUP
09-09-14
Gowork.pl
(...) i przemysłowych . Dekarz Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: - doświadczenie w zawodzie - umiejętność pracy w zespole - podstawowe narzędzia i elektronarzędzia do montażu  - gotowość do pracy na różnych projektach na terenie (...)
Berlin
A.P.K. Human Personal Logistic LTD
07-09-14
Gowork.pl
(...) widziane) zaangażowanie odpowiedzialność   Oferujemy: pracę dla prężnie rozwijającej się firmy zatrudnienie na postawie niemieckiej umowy o pracę długoterminową współpracę zakwaterowanie atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki wsparcie koordynatora   Zgłoszenia (...)
Berlin
Professional Work Service
03-09-14
Gowork.pl
(...) przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w Berlinie Praca od: od zaraz do 31.12.2014 Czas pracy: praca 5 dni w tygodniu, 10h dziennie Możliwość pracy dla 2 osób! W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi (...)
Berlin
Europrojekt
01-09-14
Gowork.pl
(...) (...)
Berlin
WORKON
31-08-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko: KELNER   Miejsce pracy: Resort golfowy w pobliżu Berlina Termin rozpoczęcia: od zaraz do stycznia 2015 Zakwaterowanie: 2-pokojowe mieszkanie do podziału z drugim pracownikiem (200€/m-c) Wyżywienie: możliwość wykupienia ciepłych posiłków za 15€/ (...)
Berlin
Europrojekt
24-08-14
Gowork.pl
(...) murarzy do pracy w  Niemczech . Wymagania :   * doświadczenie * znajomość języka niemieckiego !!! * posiadanie własnego auta   Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV  wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (...)
Berlin
Holbern sp. z o.o.
20-08-14
Gowork.pl
(...) wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta niemieckiej firmy transportowej w okolicach Berlina, poszukujemy obecnie kandydatów na (...)
Oberhof, Berlin, Berlin, ...
Walterfachkraft
18-08-14
Gowork.pl
(...) przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.     Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie (...)
Berlin
Walterfachkraft
12-08-14
Gowork.pl
(...) doświadczenie oraz setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko: RECEPCJONISTA/KA. Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: (...)
Berlin
Polwork
12-08-14
Gowork.pl
(...) w ewidencji agencji zatrudniania dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Zbrojarz   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego Gotowość do wyjazdu Doświadczenie w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Własny środek transportu – (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.