Oferty pracy praca na lotnisku - niemcy berlin

11 - 20 z 24 praca praca na lotnisku - niemcy berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Professional Work Service
15-10-14
Gowork.pl
(...) Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Brandenburg, 40 km od Berlina Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: 5 dni w tygodniu, 45 godzin tygodniowo W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za (...)
Berlin
Professional Work Service
15-10-14
Gowork.pl
(...) pracę w charakterze: Kelner/Kelnerka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Brandenburg, 40 km od Berlina Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: praca 5 dni w tygodniu, 45h tygodniowo W ramach współpracy pomagamy w (...)
Berlin
Professional Work Service
14-10-14
Gowork.pl
(...) budowlanej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Pracownik systemów izolacji cieplnych na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Berlinie Praca od: od zaraz na czas określony (możliwe przedłużanie umowy w zależności od zleceń) Czas (...)
Berlin
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
12-10-14
Gowork.pl
(...) 15 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:   MONTER (...)
Berlin
Translator
08-10-14
Gowork.pl
(...) DERMATOLOG, OKULISTA, RADIOLOG, LARYNGOLOG, CHIRURG, NEUROLOG, ORTOPEDA, PSYCHIATRA, INTERNISTA) do pracy w niemieckich, renomowanych klinikach. Posiadamy oferty z Berlina, jak również z innych miast. OFERTA: - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wraz (...)
Berlin
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
21-09-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech   Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: - montaż instalacji elektrycznych w  obiektach przemysłowych i mieszkaniowych, - kładzenie i montaż kabli w budynkach (...)
Berlin
Holbern sp. z o.o.
20-08-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Berlin
Polwork
12-08-14
Gowork.pl
(...) numerem 7879 w ewidencji agencji zatrudniania dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Zbrojarz   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego Gotowość do wyjazdu Doświadczenie w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Własny środek transportu – (...)
Berlin
Polwork
12-08-14
Gowork.pl
(...) niemieckiego Gotowość do wyjazdu Doświadczenie w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Własny środek transportu – konieczne Zakres prac w zależności od doświadczenia: Budowa nowych domów Renowacja starych budynków   Oferujemy: Legalne zatrudnieni na umowę (...)
Berlin
Polwork
12-08-14
Gowork.pl
(...) w ewidencji agencji zatrudniania dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Dekarz   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego Gotowość do wyjazdu Doświadczenie w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Własny środek transportu – (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.