Oferty pracy praca na lotnisku - niemcy berlin

11 - 20 z 22 praca praca na lotnisku - niemcy berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Eurojob24
14-04-15
Gowork.pl
(...) Sprawnie funkcjonujemy na rynku i opracowujemy wspólnie z naszymi klientami indywidualne "koncepcje planowania zatrudnienia", w celu zapewnienia owocnej, opartej na zapotrzebowaniu i długotrwałej współpracy. Poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec w (...)
Berlin
Professional Work Service
08-04-15
Gowork.pl
(...) podjąć pracę w charakterze: Kelner/Kelnerka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Brandenburg, 40 km od Berlina Praca od: zaraz do 30.11.2015 Czas pracy: praca 5 dni w tygodniu, 8h dziennie W ramach współpracy pomagamy w organizacji (...)
Berlin
Professional Work Service
08-04-15
Gowork.pl
(...) kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Pokojówka/Pokojówka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Brandenburg, 40 km od Berlina Praca od: zaraz do 30.11.2015 Czas pracy: praca 5 dni w tygodniu, 8h (...)
Berlin
Eurojob24
08-04-15
Gowork.pl
(...) spożywczych EDEKA.  Stanowisko: KOMISJONER - dział owoce warzywa oraz mopro-frish (produkty mleczne) Miejscowość: Freienbrink (okolice Berlina) Zakres obowiązków: - obsługa paletowego wózka elektrycznego - zbieranie zamówień zgodnie z (...)
Berlin
Professional Work Service
06-04-15
Gowork.pl
(...) z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Kucharz/Kucharka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Brandenburg, 40 km od Berlina Praca od: zaraz do 30.11.2015 Czas pracy: praca 5 (...)
Berlin
PolWork
30-03-15
Gowork.pl
(...) zatrudniania dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Dekarz   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego Gotowość do wyjazdu Doświadczenie w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Własny środek transportu – konieczne Zakres prac w (...)
Berlin
ISSP Sp. z o.o.
22-03-15
Gowork.pl
(...) ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:   Załadunku oraz rozładunku paczek na magazynie jednej z firm kurierskich na terenie Niemiec/ ok 50 km za Berlinem.   Paczki mogą posiadać wagę od 100 gr do 31,50 kg   Wybranym kandydatom (...)
Berlin
ISSP Sp. z o.o.
22-03-15
Gowork.pl
(...) z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:   Załadunku oraz rozładunku paczek na magazynie jednej z firm kurierskich na terenie Niemiec/ ok 50 km za Berlinem.   Paczki mogą posiadać (...)
Berlin
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego
05-03-15
Gowork.pl
(...) PRODUKCJI Miejsce pracy:  Berlin, Niemcy   Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,- niezawodność, odpowiedzialność,- gotowość do pracy w dni świąteczne, weekendy. Oferujemy: - wynagrodzenie na początek 8,50 €/h, - zatrudnienie na stałe w (...)
Berlin
PAV "Arbeit bindet"
25-02-15
Gowork.pl
(...) ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Poszukujemy MONTERÓW FASAD SZKLANYCH I ALUMINIOWYCH Z (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.