Oferty pracy praca na lotnisku - niemcy berlin

11 - 19 z 19 praca praca na lotnisku - niemcy berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Professional Work Service
08-12-14
Gowork.pl
(...) kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Kelner/Kelnerka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Brandenburg, 40 km od Berlina Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: praca 5 dni w tygodniu, 45h tygodniowo W (...)
Berlin
A.P.K. Human Personal Logistic LTD
01-12-14
Gowork.pl
(...) staż pracy na stanowisku Komisjonera oraz doświadczenie w pracy w systemie pick by voice lub na monitorze.   Do zadań pracownika będzie należało: - komisjonowanie towaru spożywczego za pomocą talkmana lub monitora, - jazda wózkiem widłowym, - utrzymywanie porządku w strefie (...)
Berlin
P2 Recruitment
10-11-14
Gowork.pl
(...) zakładów industrialnych. Obecnie, do oddziału zlokalizowanego w Niemczech, poszukujemy kandydatów zdeterminowanych osiągnąć sukces na stanowisku: Design Engineer Installation and Controls / Jet Engines Location: Germany Our requirements As an experienced designer for the (...)
Berlin
P2 Recruitment
10-11-14
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko:   Kierownik projektu ds. obliczeń w branży motoryzacyjnej z biegłą znajomością języka niemieckiego Branża: Automotive Miejsce pracy: Niemcy   Für verschiedene (...)
Berlin
KADMA Baumanagement GmbH
09-11-14
Gowork.pl
(...) remontowych, szpachlowanie, malowanie, panele podlogowe. Pomocnicy mile widziani. Praca legalna na papierach w Berlinie. tel. +4915214579573 (...)
Berlin
P2 Recruitment
08-11-14
Gowork.pl
(...) firma już od dziewięciu dekad jest leaderem w dostarczaniu produktów, systemów oraz profesjonalnych usług dla sektora przemysłu wydobywczego i przetwórczego. Osiągnąwszy bardzo szybki rozwój, firma jest obecnie wiodącym dostarczycielem produktów, (...)
Berlin
P2 Recruitment
08-11-14
Gowork.pl
(...) dla sektora przemysłu wydobywczego i przetwórczego. Osiągnąwszy bardzo szybki rozwój, firma jest obecnie wiodącym dostarczycielem produktów, które zapewniają bezpieczne wydobywanie energii z obszarów podwodnych i które sprawdzają się w wielu (...)
Berlin
MGsolutions Sp. z o.o.
30-10-14
Gowork.pl
(...) widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Gotowość do pracy od zaraz Gotowość do pracy w systemie zmianowym Możliwość wyjazdu swoim samochodem Umiejętność pracy w zespole Solidność oraz odpowiedzialność za wykonanie powierzonych (...)
Berlin
Homejoy GmbH
21-10-14
Gowork.pl
(...) wspolpracy. Dobrze oplacalna praca w elastycznym trybie. Wymagania: Gewerbeschein mile widziane, doswiadczenie, komunikatywny/dobry niemiecki. Oferujemy: duza pula klientow, ustalanie wlasnego grafiku pracy w dowolnym rejonie miasta. Nie oferuje zakwaterowania. Osoby (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.