Oferty pracy laminator (niemcy) berlin

1 - 10 z 21 praca laminator (niemcy) berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
P2 Recruitment
24-04-15
Gowork.pl
(...) wyższe techniczne uprawnienia wykonawcze będą dodatkowym atutem gotowość do relokacji przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku umiejętność pracy w grupie, wysoki poziom zaangażowania, żywiołowość i elastyczność   Nasz klient (...)
Berlin
LUG Light Factory Sp. z o. o.
24-04-15
Gowork.pl
(...) w pracy na rynku B2B doświadczenie w pracy na systemach ERP łatwość nawiązywania kontaktów handlowych znajomość rynku oświetleniowego będzie istotnym atutem bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista gotowość do częstych podróży (...)
Berlin
Christal s.r.o.
24-04-15
Gowork.pl
(...) suwnicy, przeznaczonych do lakierowania – rozmaite typy części, różne kształty, rozmiary i wagi.  Wymagania:- znajomość niemieckiego w stopniu komunikatywnym- zdolność fizyczna (niektóre części są dość ciężkie)- wysokość min. 170 cmRozmowa kwalifikacyjna (...)
Berlin
Christal s.r.o.
24-04-15
Gowork.pl
(...) pozycję Ślusarz / spawaczMiejsce pracy: NiemcyWymagamy: - doświadczenia ze spawaniem metodą MIG/MAG, spawaniem podwozi, różnych konstrukcji, regałów, pracą we warsztacie,- doświadczenia z pracą ślusarza: zginanie, cięcie, szlifowanie, szlifowanie odlewów (...)
Berlin
Christal s.r.o.
24-04-15
Gowork.pl
(...) DO NIEMIEC – montaż metalowych okładzin elewacji.Spółka Christal s.r.o. pilnie poszukuje 2 monterów do prac budowlanych w Niemczech.Masz doświadczenia z montowaniem okładzin z użyciem trapezu ocynkowanego (ściany i dachy), z pracą na wysokości, z pracami montażowymi (...)
Berlin
Christal s.r.o.
24-04-15
Gowork.pl
(...) planów izometrycznych - posiadanie aktualnych pozwoleń jest mile widziane - wykształcenie średnie, - wyjątkowe podejście do samodzielnej pracy z orientacją na klienta, - poczucie współpracy, gotowość do pracy za granicą - zaletą jest znajomość niemieckiego Rozmowa (...)
Berlin
J&M Job Service
23-04-15
Gowork.pl
(...) właściciela firmy zajmującej się recyklingiem, która mieści się w okolicach Berlina, poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku: ŚLUSARZ   Miejsce pracy: Niemcy, okolice Berlina     Obowiązki: - naprawa i konserwacja urządzeń produkcyjnych - prace (...)
Berlin
J&M Job Service
23-04-15
Gowork.pl
(...) wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11229. W chwili obecnej dla jednego z naszych niemieckich Klientów, właściciela firmy zajmującej się recyklingiem, która mieści się w okolicach Berlina, poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku: KIEROWCA (...)
Berlin
ARBEITLAND
23-04-15
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 lub 4/1 Wynagrodzenie 2000 (...)
Berlin
Christal s.r.o.
22-04-15
Gowork.pl
(...) TIG / ślusarz - Niemcy Opis prac: Długoterminowe delegacje w Niemczech. Produkowanie balustrad, schodów, podest, metalowych konstrukcji, składanie i spawanie według planów. Wymagania: - solidna praktyka w dziedzinie, znajomość spawania metodą TIG stali nierdzewnej, (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.