Oferty pracy laminator (niemcy) berlin

1 - 6 z 6 praca laminator (niemcy) berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
P2 Recruitment
09-10-15
Gowork.pl
(...) wyposażenia budynków obejmujących dostawę, montaż, uruchomienie oraz serwisowanie sanitarnych i elektrycznych instalacji technicznych w różnego rodzaju obiektach. Nasz klient prowadzi obecnie projekty o zasiągu międzynarodowym i w związku z rozwojem poszukuje (...)
Berlin
AK FUTURE GmbH
07-10-15
Gowork.pl
(...) farb   Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenie zawodowe Samochód i prawo jazdy   Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z pełnym pakietem socjalnym Wynagrodzenie 14,85 € brutto za godzinę (...)
Berlin, Hamburg, Hamburg, ...
klient GoWork.pl
07-10-15
Gowork.pl
(...) pracy: Berlin, Hamburg, Badenia-Wirtembergia, Hesja, Bawaria Nr referencyjny: GOW/012   Obowiązki (różne stanowiska): spawanie metodą TIG (WIG) spawanie gazowe 311 spawanie konstrukcji stalowych, cienkich blach spawanie rur (...)
Berlin Hamburg Frankfurt
Streit GmbH
05-10-15
Gowork.pl
(...) zakresie medycyny pracy i bezpieczeństwa pracy. Usługi, które z sukcesem świadczymy dla wielu branż, opierają się na koncepcjach ukierunkowanych na potrzeby klienta oraz innowacyjnych rozwiązaniach, a także na doświadczeniu i motywacji naszych pracowników. W naszych (...)
Berlin
MediProfis
04-10-15
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego – minimum poziom B2 wykształcenie pielęgniarskie (licencjat, magister pielęgniarstwa), tytuł pielęgniarki dyplomowanej po studium medycznym uznanie kwalifikacji zawodowych do pracy (...)
Berlin
Expateam
19-08-15
Gowork.pl
(...) szalowania i prac remontowych. Jest to praca dla doświadczonych murarzy, którzy stanowią zgrany zespół. W brygadzie musi być 1 osoba, która zna język niemiecki. Wymagane jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej.  Zapewniamy ciągłość (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email