Oferty pracy laminator (niemcy) berlin

1 - 10 z 17 praca laminator (niemcy) berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Point Sp. z o.o.
01-10-14
Gowork.pl
(...) rekrutacją wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu.  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka w (...)
Berlin
Point Sp. z o.o.
01-10-14
Gowork.pl
(...) personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: (...)
Berlin
Professional Work Service
29-09-14
Gowork.pl
(...) budowlany na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Berlinie Praca od: zaraz na miesiąc Czas pracy: 5-6 dni w tygodniu/ 8-10 godz. dziennie Możliwość pracy dla 5 osób! W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu (...)
Berlin
bwc
29-09-14
Gowork.pl
(...) BUDOWLANYCH do pracy w NIEMCZECH.Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie iszkoła kierunkowa.Zakwaterowanie zapewnione.Niemiecka umowa o pracę.Stawka 16 euro (...)
Berlin
PanPol
29-09-14
Gowork.pl
(...) zależy od doświadczenia danego elektryka opłacone mieszkanie przez pracodawcę ( normalny standard ; pojedyncze pokoje w większości przypadków lub maksimum 2 osoby ) lub dodatek 20 Euro / dzień kalendarzowy, jeśli pracownik chce sobie znaleźć sam mieszkanie 8% tzw. pieniędzy (...)
Berlin
JL-Flex
27-09-14
Gowork.pl
(...) jazdy. -Własny środek transportu (możliwy jeden na grupe mechaników)   Oferujemy: -Wysokie stawki godzinowe -Możliwość nadgodzin -Możliwość pracy dla międzynarodowej firmy -Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności -Mieszkanie opłacane przez firme   W (...)
Berlin
Professional Work Service
22-09-14
Gowork.pl
(...) z branży budowlanej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Murarz/Regipsiarz na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Berlinie      Praca od: zaraz na miesiąc Czas pracy: 5 dni w tygodniu/ 8,5 godz. (...)
Berlin
bwc
18-09-14
Gowork.pl
(...) pracy w NIEMCZECH.Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie.Zakwaterowanie zapewnione.Niemiecka umowa o pracę.Wynagrodzenie 1700 euro. CV na adres: wiktoriachrzanbwc@gmail.comtel.721556681  (...)
Berlin
bwc
18-09-14
Gowork.pl
(...) oraz doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Przewóz przesyłek kurierskich. Wynagrodzenie 1200 euro netto CV na adres: wiktoriachrzanbwc@gmail.com tel. 721556681  (...)
Berlin
MPM Group
02-09-14
Gowork.pl
(...) ze znajomością języka niemieckiego do pracy w charakterze tłumacza na budowie w Niemczech. Obowiązki: wsparcie językowe pracowników polskojęzycznych w rozwiązywaniu bieżących problemów na budowie. Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.