Oferty pracy laminator (niemcy) berlin

1 - 10 z 15 praca laminator (niemcy) berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Sempre Sp. z o.o.
02-09-15
Gowork.pl
(...) jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko: Elektryk budowlany   Zakres obowiązków: - instalacje elektryczne - okablowywanie szaf - montaż gniazdek, przełączników - inne typowe prace elektryczne   Oferujemy: - zatrudnienie u niemieckiego (...)
Hamburg, Berlin, Berlin, ...
Personalservices24
31-08-15
Gowork.pl
(...) zadań: Montaż instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i COmontaż, instalacja urządzeń sanitarnychWymiana zużytych części takich jak uszczelki, filtryInne prace hydrauliczne Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego /warunek konieczny Wykształcenie (...)
Berlin Hamburg Frankfurt
Streit GmbH
28-08-15
Gowork.pl
(...) się na koncepcjach ukierunkowanych na potrzeby klienta oraz innowacyjnych rozwiązaniach, a także na doświadczeniu i motywacji naszych pracowników. W naszych wyposażonych w cyfrowe aparaty RTG rentgenobusach przeprowadzamy na terenie Niemiec radiologiczne badania okresowe. Do (...)
Berlin
Maintec
20-08-15
Gowork.pl
(...) (Niemcy)     Praca polega na przewozie osób na długich dystansach na terenie całych Niemiec.     Wymagania:   Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku Prawo jazdy kat. D (wymagany kod 95 w rubryce 12) Ważna karta kierowcy Komunikatywna (...)
Berlin
Expateam
19-08-15
Gowork.pl
(...) osobowej brygady do murowania, szalowania i prac remontowych. Jest to praca dla doświadczonych murarzy, którzy stanowią zgrany zespół. W brygadzie musi być 1 osoba, która zna język niemiecki. Wymagane jest posiadanie zarejestrowanej działalności (...)
Berlin
Luksmann
16-07-15
Gowork.pl
(...) rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.   Kierowca C+E – Środkowe Niemcy – lory- 2500 euro Opis stanowiska: - trasy dalekobieżne po Niemczech - prowadzenie zestawu tupu autotransporter (tandem) - praca w systemie 4/1 - przewóz nowych i (...)
Berlin
WalterFachKraft
14-07-15
Gowork.pl
(...) interesujące miejsca pracy w branży: elektrycznej, przemysłowej, budowlanej, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej i wielu innych. Poszukujemy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników, którym oferujemy długofalowe zatrudnienie na niemieckich warunkach i atrakcyjne (...)
Berlin
INWENT
13-07-15
Gowork.pl
(...) innych osób? Firma INVENT  Sp. z. o. o  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji zagranica Kierowca Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania (...)
Berlin
Bresmann
02-07-15
Gowork.pl
(...) doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy od 2009 roku. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści Bresmanna potrafią dopasować odpowiednią ofertę (...)
Berlin
ARBEITLAND
30-06-15
Gowork.pl
(...) MIĘDZYNARODOWYCH na trasie NIEMCY,ANGLIA,IRLANDIA. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy(kod 95) System 4/1 Niemiecka umowa o pracę. Wynagrodzenie 2200 (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email