Oferty pracy laminator (niemcy) berlin

1 - 10 z 17 praca laminator (niemcy) berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
P.H.U. DAKO Sp. z o.o.
19-10-14
Gowork.pl
(...) - Uzupełniania środków czystości - Prawidłowe sprzątanie na wyznaczonych obszarach zgodnie ze standardem hotelu Wymagania: - Osoby z doświadczeniem w branży hotelowej   - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Dobra organizacja pracy - Sumienność i (...)
Berlin
Tigura Sp. z o.o.
19-10-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko: Hydraulik Wymiar pracy: pełny etat Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: - asystowanie w pracach hydraulicznych i pracach z systemami grzewczymi  Wymagania: - doświadczenie w pracach hydraulicznych minimum 1 rok - wymagane doświadczenie w pracy przy (...)
Berlin
ISSP Sp. z o. o.
15-10-14
Gowork.pl
(...) dwuletnie zatrudnienie na terenie Niemiec w zawodzie kierowcy kat C+E Wymagania: • Chęć podjęcia pracy w zawodzie kierowcy kat C+E na terenie Niemiec • Gotowość na nowe wyzwania i zdobycie doświadczenia • Zaświadczenie o niekaralności • Dobry stan zdrowia (...)
Berlin
PHU "DAKO" Sp. z o.o.
15-10-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie na stanowisku pokojówki lub podobnym stanowisku, dyspozycyjność zadbany wygląd komunikatywność, energia w działaniu, motywacja oraz zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista. Zakres obowiązków: Praca (...)
Berlin
ARBEITLAND
10-10-14
Gowork.pl
(...) komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. Wynagrodzenie 1200 euro (...)
Berlin
Professional Work Service
05-10-14
Gowork.pl
(...) dziennie Możliwość pracy dla 5 osób! W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Zapraszamy do skorzystania z naszych (...)
Berlin
PanPol
02-10-14
Gowork.pl
(...) TECHNICIAN & COMMISIONNING i Inżynierów na projekty uruchomienia obiektów przemysłowych ( elektrownie, gazownie … ) Pracodawca oferuje pracę na stanowisku brygadzisty ( 5-6 osób ):   STAŁĄ PRACĘ na warunkach umowy niemieckiej: pracodawca płaci (...)
Berlin
Point Sp. z o.o.
01-10-14
Gowork.pl
(...) personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu.  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka w domu opieki – (...)
Berlin
Point Sp. z o.o.
01-10-14
Gowork.pl
(...) się rekrutacją wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka (...)
Berlin
bwc
29-09-14
Gowork.pl
(...) do pracy w NIEMCZECH.Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie iszkoła kierunkowa.Zakwaterowanie zapewnione.Niemiecka umowa o pracę.Stawka 16 euro (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.