Oferty pracy berlin

81 - 89 z 89 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
G&G PERSONAL
14-10-14
Gowork.pl
(...) do pracy osób na stanowisko:monter rusztowańWymagania:- wiek poniżej 40 lat-wieloletnie doświadczenie zawodowe -przynajmniej komunikatywna znajomość znajomość języka niemieckiego- rzetelność, dokładność, pracowitość-dobra organizacja własnej pracy-gotowość do (...)
Berlin
ARBEITLAND
10-10-14
Gowork.pl
(...) B/KURIERÓW do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. Wynagrodzenie 1200 euro (...)
Berlin
Holbern
09-10-14
Gowork.pl
(...) świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta niemieckiej firmy transportowej w okolicach Berlina, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Kierowca krajowy C+E – Berlin – silosy   Opis stanowiska -transport pojazdami typu (...)
Berlin
MWS GmbH
07-10-14
Gowork.pl
(...) na czas nieokreślony, na pełny etat, na niemiecki kontrakt. Praca do podjęcia od zaraz.  Umiejętności montera:  - prace rurarskie (samodzielna praca na podstawie rysunków izometrycznych) - umiejętność czytania rysunku izometrycznego   Oferujemy: - (...)
Berlin
MWS GmbH
07-10-14
Gowork.pl
(...) na czas nieokreślony, na pełny etat, na niemiecki kontrakt. Praca do podjęcia od zaraz.    Umiejętności spawalnicze:  - warunek konieczny: TIG 141 (rurociągów/rur stalowych oraz ze stali nierdzewnej)  - dodatkowo: MAG 135/136 i elektroda 111  - Spawanie (...)
Berlin
MPM Group Konin
06-10-14
Gowork.pl
(...) w branży oraz z uprawnieniami na 8 grupę materiałową do pracy w Niemczech. Oferujemy długoterminowe zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz płacy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub (...)
Berlin
MPM Group Konin
05-10-14
Gowork.pl
(...) z doświadczeniem w branży oraz z uprawnieniami na 8 grupę materiałową do pracy w Niemczech. Oferujemy długoterminowe zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz płacy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub (...)
Berlin
Holbern
02-10-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Berlin
PanPol
02-10-14
Gowork.pl
(...) COMMISIONNING i Inżynierów na projekty uruchomienia obiektów przemysłowych ( elektrownie, gazownie … ) Pracodawca oferuje pracę na stanowisku brygadzisty ( 5-6 osób ):   STAŁĄ PRACĘ na warunkach umowy niemieckiej: pracodawca płaci pracownikowi (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.