Oferty pracy berlin

81 - 90 z 96 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
EuroJob24
24-08-14
Gowork.pl
(...) Wlkp., EuroJob24,  poszukuje Komisjonerów do pracy w Niemczech. Praca odbywać się będzie na  magazynach Netto i Edeki. Do zadań pracownika będzie należało:  kompletacja towaru za pomocą talkmena, monitora lub skanera, jazda wózkiem widłowym, utrzymywanie (...)
Berlin
Castor Sp. z o.o.
21-08-14
Gowork.pl
(...) przy pomocy paletowego wózka elektrycznego OFERUJEMY - niemiecką umowę o pracę - stałe zatrudnienie - atrakcyjne zarobki - możliwość awansu - zakwaterowanie - opiekę brygadzisty Wymagamy: - doświadczenia w kompletacji towaru na palete - podstawowa znajomość języka niemieckiego (...)
Berlin
EuroJob24
21-08-14
Gowork.pl
(...) wyjazdu w ciągu kilku dni, - samochód będzie dodatkowym atutem.   Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, możliwość awansu i rozwoju zawodowego.   Zgłoszenia proszę wysyłać na adres p.nawrot@eurojob24.pl w temacie wpisując: (...)
Berlin
Holbern sp. z o.o.
20-08-14
Gowork.pl
(...) przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta niemieckiej firmy (...)
Berlin
Sepona GmbH - Leipzig
20-08-14
Gowork.pl
(...) agencja pracy na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie zarowno naszych klientow jak i pracownikow. Zatrudniamy wiele fachowcow w takich zawodach jak: Elektryk, hydraulik, spawacz, slusarz, blacharz. Obecnie szukamy nowych pracownikow w zawodzie: Spawacz   Obowiazki: - umiejetnosc (...)
Berlin
Agencja zatrudnienia Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja"
19-08-14
Gowork.pl
(...) firmy Codzienny kontakt z odbiorcami/klientami firmy   Oferujemy Stałą pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku   Aplikację prosimy przesyłać w języku angielskim w pliku WORD.   Biuro Consultingowo-Handlowe (...)
Berlin
EuroJob24
18-08-14
Gowork.pl
(...) się będzie w magazynach Netto i Edeka. Wymagany jest staż pracy na stanowisku Komisjonera oraz doświadczenie w pracy w systemie pick by voice lub na monitorze.   Do zadań pracownika będzie należało: - komisjonowanie towaru za pomocą talkmena lub monitora, - jazda (...)
Berlin
JL-Flex
16-08-14
Gowork.pl
(...) pracownika będzie: -Testowanie pojazdów -Przeprowadzanie prac serwisowych -Diagnozowanie usterek oraz błędów w systemie pojazdów -Naprawa usterek w systemach elektronicznych samochodów. -Pozostałe prace z zawodem mechanika (...)
Berlin
ADK
12-08-14
Gowork.pl
(...) do nas aktualnego CV w j. polskim i niemieckim,  świadectw pracy poprzez APLIKUJ TERAZ, - posiadanie prawa jazdy, posiadanie własnego samochodu,       - udokumentowane doświadczenie w pracy zawodzie min 5 lat - doświadczenie w Niemczech będzie (...)
Berlin
Polwork
12-08-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko: Zbrojarz   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego Gotowość do wyjazdu Doświadczenie w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Własny środek transportu – konieczne Zakres prac w zależności od doświadczenia: Budowa nowych domów Renowacja (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.