Oferty pracy berlin

81 - 90 z 317 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Walter-Fach-Kraft
28-07-17
Gowork.pl
(...) do bazy.   Wymagania: prawo jazdy C+E kod E95, komunikatywna znajomość języka niemieckiego aktualna karta kierowcy dyspozycyjność Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
27-07-17
Gowork.pl
(...) niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie za darmo. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania zaliczki już po (...)
okolice Berlina
GD Profesja
27-07-17
Gowork.pl
(...) Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w pracach blacharskich i lakierniczych samochodów osobowych. Obowiązki: Przygotowanie lakierów oraz elementów do lakierowania Lakierowanie poszczególnych części do całego (...)
okolice Berlina
GD Profesja
27-07-17
Gowork.pl
(...) roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w pracach blacharskich i lakierniczych samochodów (...)
Berlin
Business & Work Consulting
27-07-17
Gowork.pl
(...) jęz.niemieckiego i aktualne uprawnienia. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 16 EURO+DIETY DZIENNE. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb (...)
Berlin
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
26-07-17
Gowork.pl
(...) referencyjny: SL/07/2017 Obowiązki: Zadania na stanowisku: sprzedaż produktów dopełnianie regałów właściwe oznaczanie towarów (cennik) doradzanie klientom   Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny gotowość do pracy w (...)
Berlin
Intec Personal
25-07-17
Gowork.pl
(...) na rynku niemieckim . Naszym celem jest mieć zadowolonych pracowników i klientów . Na chwilę obecną zatrudnimy: Monter co. i sanitarki Miejsce pracy: Niemcy/ Berlin Nr referencyjny: 50717 Obowiązki: Wymagania: Doświadczenia w wykonywanym zawodzie, gotowości do (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
25-07-17
Gowork.pl
(...) kat. C+E – umowa o prace, wysoka pensja Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: dystrybucja towarów zgodnie z wytycznymi, asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu kontrola stanu przewożonego ładunku, jazda (...)
Berlin
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
24-07-17
Gowork.pl
(...) Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko: Doradca klienta (k/m) (pracownik z j. niemieckim) Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: DK/07/2017 Obowiązki: Zadania na stanowisku: kontakt z klientem za pomocą telefonu, (...)
Berlin
Daar Personal Service GmbH
24-07-17
Gowork.pl
(...) pracy: Berlin (D14797) Obowiązki: - wykonywanie nowych instalacji elektrycznych - montaż gniazdek, przełączników - układanie tras kablowych - inne typowe prace elektryczne Wymagania: - prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane) - wykształcenie kierunkowe, (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email