Oferty pracy berlin

81 - 90 z 317 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Walter-Fach-Kraft
28-07-17
Gowork.pl
(...) Berlin   Obowiązki: dystrybucja towarów zgodnie z wytycznymi, asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu kontrola stanu przewożonego ładunku, jazda „wokół komina”, codziennie zjazd do (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
27-07-17
Gowork.pl
(...) o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych. Ekspert w zatrudnieniu fachowców w wielu branżach. Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E – umowa o prace, wysoka pensja Miejsce pracy: Niemcy, (...)
okolice Berlina
GD Profesja
27-07-17
Gowork.pl
(...) Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w pracach blacharskich i lakierniczych samochodów osobowych. Obowiązki: Przygotowanie lakierów oraz elementów do lakierowania Lakierowanie poszczególnych części do całego (...)
okolice Berlina
GD Profesja
27-07-17
Gowork.pl
(...) roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w pracach blacharskich i lakierniczych samochodów (...)
Berlin
Business & Work Consulting
27-07-17
Gowork.pl
(...) SPAWACZY 141 do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego i aktualne uprawnienia. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 16 EURO+DIETY DZIENNE. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej (...)
Berlin
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
26-07-17
Gowork.pl
(...) znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym miła aparycja zorientowanie na klienta   Oferujemy: zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę wsparcie w znalezieniu zakwaterowania wsparcie polskiego konsultanta i (...)
Berlin
Intec Personal
25-07-17
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy/ Berlin Nr referencyjny: 50717 Obowiązki: Wymagania: Doświadczenia w wykonywanym zawodzie, gotowości do pracy na terenie całych Niemiec, lojalności, minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę na czas (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
25-07-17
Gowork.pl
(...) samochodu ciężarowego kat. C+E – umowa o prace, wysoka pensja Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: dystrybucja towarów zgodnie z wytycznymi, asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu kontrola stanu (...)
Berlin
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
24-07-17
Gowork.pl
(...) córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko: Doradca klienta (k/m) (pracownik z j. niemieckim) Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: DK/07/2017 Obowiązki: Zadania na (...)
Berlin
Daar Personal Service GmbH
24-07-17
Gowork.pl
(...) na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie 10,65 € / h (brutto) + dieta 30 € netto za każdy przepracowany dzień - zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę - praca w (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email