Oferty pracy berlin

81 - 90 z 112 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
EuroJob24
24-08-14
Gowork.pl
(...) Gorzowa Wlkp., EuroJob24,  poszukuje Komisjonerów do pracy w Niemczech. Praca odbywać się będzie na  magazynach Netto i Edeki. Do zadań pracownika będzie należało:  kompletacja towaru za pomocą talkmena, monitora lub skanera, jazda wózkiem widłowym, (...)
Berlin
Castor Sp. z o.o.
21-08-14
Gowork.pl
(...) Praca polega na kompletowaniu towarów zgodnie z zamówieniem podawanym przez system słuchawkowy. Kompletacja przy pomocy paletowego wózka elektrycznego OFERUJEMY - niemiecką umowę o pracę - stałe zatrudnienie - atrakcyjne zarobki - możliwość awansu - zakwaterowanie - (...)
Berlin
EuroJob24
21-08-14
Gowork.pl
(...) odbywać się będzie w magazynach Netto i Edeka. Wymagany jest staż pracy na stanowisku Komisjonera oraz doświadczenie w pracy w systemie pick by voice lub na monitorze.   Do zadań pracownika będzie należało: - komisjonowanie towaru za pomocą talkmena lub monitora, - jazda (...)
Berlin
Holbern sp. z o.o.
20-08-14
Gowork.pl
(...) C+E - znajomości topografii Niemiec   Oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą - niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe - nowoczesną flotę - możliwość podjęcia pracy od zaraz   Osoby zainteresowane prosimy o (...)
Berlin
Sepona GmbH - Leipzig
20-08-14
Gowork.pl
(...) na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie zarowno naszych klientow jak i pracownikow. Zatrudniamy wiele fachowcow w takich zawodach jak: Elektryk, hydraulik, spawacz, slusarz, blacharz. Obecnie szukamy nowych pracownikow w zawodzie: Spawacz   Obowiazki: - umiejetnosc spawania (...)
Berlin
Agencja zatrudnienia Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja"
19-08-14
Gowork.pl
(...) międzynarodowego z kategorią C+E   Miejsce wykonywania pracy Niemcy   Liczba wakatów 5   Wymagania Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym Prawo Jazdy kat.B, C+E ADR mile widziane   Podstawowe (...)
Berlin
EuroJob24
18-08-14
Gowork.pl
(...) się będzie w magazynach Netto i Edeka. Wymagany jest staż pracy na stanowisku Komisjonera oraz doświadczenie w pracy w systemie pick by voice lub na monitorze.   Do zadań pracownika będzie należało: - komisjonowanie towaru za pomocą talkmena lub monitora, - jazda (...)
Berlin
JL-Flex
16-08-14
Gowork.pl
(...) pracodawców zagranicznych   Obowiązkiem pracownika będzie: -Testowanie pojazdów -Przeprowadzanie prac serwisowych -Diagnozowanie usterek oraz błędów w systemie pojazdów -Naprawa usterek w systemach elektronicznych samochodów. -Pozostałe prace z (...)
Berlin
ADK
12-08-14
Gowork.pl
(...) pracy: czas nieokreślony   Wymagania: - przesłanie do nas aktualnego CV w j. polskim i niemieckim,  świadectw pracy poprzez APLIKUJ TERAZ, - posiadanie prawa jazdy, posiadanie własnego samochodu,       - udokumentowane doświadczenie w pracy (...)
Berlin
Polwork
12-08-14
Gowork.pl
(...) klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Zbrojarz   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego Gotowość do wyjazdu Doświadczenie w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Własny środek transportu – konieczne Zakres prac w zależności od doświadczenia: Budowa (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.