Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 8 z 8 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Jelenia Góra, Frankfurt, Hamburg, ..., Dolnośląskie, Za granicą
Ruben - Bau Sp. z o.o.
04-02-16
praca-niemcy-oferty.pl
(...)  do pracy w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym.  Zakres wykonywanych prac: murowanie, zbrojenie, szalowanie, betonowanie. Oferujemy: stałą i legalną pracę, zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe, regularne (...)
tak, Za granicą
RUBEN-BAU SP ZO.O.
15-01-16
praca-niemcy-oferty.pl
(...) DO NIEMIEC Miejsce pracy: NIEMCY: tak (Za granicą)Polska firma, współpracująca z niemieckimi inwestorami, poszukuje doświadczonych murarzy. Zakres prac – budowa domów od podstaw (murowanie, zbrojenie szalunki, betonowanie)Wymagania:- preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat, - (...)
Niemcy, Za granicą
Asisco Sp. z o.o. - Personal Care Agency
06-01-16
praca-niemcy-oferty.pl
(...) zakupów, spacery, rozmowy z podopiecznym, opieka pielęgnacyjną, dbałość o zachowanie pór przyjmowania leków, towarzyszenie w wizytach u lekarza. Oferujemy:•legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)•odprowadzane składki ZUS•pracę dostosowaną do (...)
JELENIA GÓRA, hannover, Dolnośląskie, Za granicą
RUBEN-BAU SP ZO.O.
17-12-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) osób na stanowisko:FACHOWCY BUDOWLANI DO NIEMIECMiejsce pracy: NIEMCY: JELENIA GÓRA (Dolnośląskie); hannover (Za granicą)Polska firma, współpracująca z niemieckimi inwestorami, poszukuje doświadczonych pracowników budowlanych ( murarzy, tynkarzy, zbrojarzy, betoniarzy, brukarzy, (...)
Frankfurt am Main, Za granicą
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH -
10-12-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.Poszukujemy osób na stanowisko:Elektryk (...)
Fulda, Za granicą
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH -
10-12-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.Poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk przemysłowy z jęz. niemieckimMiejsce pracy: Niemcy,Wymagania:- doświadczenie w zawodzie (...)
Fulda, Za granicą
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH -
10-12-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.Obecnie (...)
Hanower , Za granicą
Ruben-Bau Sp. z o.o.
10-12-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) cieśli, zbrojarzy) do legalnej pracy na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym. Zakres prac: murowanie, zbrojenie, szalowanie i betonowanie.  Realizacja projektu budowy dwóch osiedli domów wielorodzinnych w okolicach Frankfurtu nad Menem oraz Hanoweru  (stany surowe). (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email