Oferty pracy berlin

71 - 80 z 110 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Castor Sp. z o.o.
09-09-14
Gowork.pl
(...) w Berlinie oraz w Krefeld i Hodenhagen.  Praca polega na kompletowaniu zamówień na palatę z wykorzystaniem paletowego wózka elektrycznego oraz systemu słuchawkowego. System słuchawkowy obsługiwany jest w języku niemieckim, operując głównie na (...)
Berlin
Hansa Construction Sp. z o.o.
04-09-14
Gowork.pl
(...) chłodu i grzania. Miejsce pracy (...)
Berlin
MPM Group
02-09-14
Gowork.pl
(...) ze znajomością języka niemieckiego do pracy w charakterze tłumacza na budowie w Niemczech. Obowiązki: wsparcie językowe pracowników polskojęzycznych w rozwiązywaniu bieżących problemów na budowie. Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy (...)
Berlin
Castor Sp. z.o.o
01-09-14
Gowork.pl
(...) przygotowywanie zamówień do wysyłki z magazynu     ręczne pakowanie oraz przepakowywanie towarów     inne czynności magazynowe Od kandydatów oczekujemy:     doświadczenia  w pracy na (...)
Berlin
Sepona Gmbh
01-09-14
Gowork.pl
(...) hydraulikow, elektrykow, spawaczy oraz dacharzy-blacharzy chetnych    do pracy w Niemczech. Ponadtaryfowe stawki i diety. Poszukiwani sa   zarowno wykwalifikowani pracownicy jak i   pomocnicy. Polski konsultant   pomaga   w zalatwieniu (...)
Berlin
Sepona Gmbh
01-09-14
Gowork.pl
(...) stawki i diety. Poszukiwani sa   zarowno wykwalifikowani pracownicy jak i   pomocnicy. Polski konsultant   pomaga   w zalatwieniu wszystkich formalnosci, znajdujemy nocleg. Umowa na czas   nieokreslony na niemieckich warunkach z (...)
Berlin
Deutsch-Polnische Personalberatung
01-09-14
Gowork.pl
(...) stanowiska: Samodzielne tworzenie planów szalunkowych na podstawie obliczeń statycznych Kontakt z budową Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie budownictwa Min. 4-5-letnie doświadczenie  w tworzenie planów szalunkowych izbrojeniowych w (...)
Berlin
Castor Sp. z o.o.
31-08-14
Gowork.pl
(...) do pracy na magazynie Netto w Berlinie. Praca polega na kompletowaniu towarów zgodnie z zamówieniem podawanym przez system słuchawkowy. Kompletacja przy pomocy paletowego wózka elektrycznego OFERUJEMY - niemiecką umowę o pracę - stałe zatrudnienie - atrakcyjne (...)
Berlin
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta (...)
Berlin
Homejoy
28-08-14
Gowork.pl
(...) Berlin/Munchen z doświadczeniem, podstawową znajomością niemieckiego i Gewerbeschein, oferuje dobrze opłacalną, stabilną prace w elastycznym trybie. Osobe zainteresowane prosze dzwonic pod numer +4916097741320, albo pisac na (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.