Oferty pracy berlin

71 - 80 z 119 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
ARBEITLAND
25-06-15
Gowork.pl
(...) znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 lub 4/1 Wynagrodzenie 2500 (...)
Berlin
Eurotemp
24-06-15
Gowork.pl
(...) na rynku od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.  Inżynier Elektryk Instalacji (...)
Berlin
Maintec Sp. z o.o.
18-06-15
Gowork.pl
(...) 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (instalacje sanitarne, instalacje centralnego ogrzewania) Doświadczenie w montażu instalacji gazowych mile widziane Znajomość rysunku technicznego Minimum komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek (...)
Berlin
WalterFachKraft
18-06-15
Gowork.pl
(...) zatrudnienie. Posiada oferty pracy na terenie Niemiec i Austrii, dla specjalistów różnych branż, tj.: gastronomia, budownictwo, energetyka, informatyka, motoryzacja, przemysł, medycyna, Dzięki fachowej obsłudze wciąż poszerzamy grono zadowolonych pracowników. (...)
Berlin
HR.pl
18-06-15
Gowork.pl
(...) poszukuje osób na stanowisko: Elektryk / Elektromonter Miejsce pracy: Niemcy, Austria   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego Uprawnienia SEP Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów (...)
Berlin
HR.pl
17-06-15
Gowork.pl
(...) na podstawie certyfikatu wydanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.Numer certyfikatu 7518.Firma nasza wysyłała pracowników do pracy w Belgii i Francji w zawodach: rzeźnik oraz pracownik budowlany.Obecnie specjalizujemy się w naborze elektryków, (...)
Berlin
Eurotemp
17-06-15
Gowork.pl
(...) posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.   Inżynier Elektryk Instalacji Turbin Wiatrowych Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: Sprawdzanie i nadzór systemów i połączeń elektrycznych na farmie wiatrowej według dokumentacji Do zakresu obowiązków na tym (...)
Berlin
WalterFachKraft
14-06-15
Gowork.pl
(...) do hotelu położonego w Berlinie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:   POKOJÓWKA/ ROOMBOY   Nr ref.: DE/ZI/RO/0806     Wykorzystaj swoją szansę, nie czekaj - zgłoś się już dziś     Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o (...)
Berlin
Janiak
13-06-15
Gowork.pl
(...) strukturalnych Wymagania : wlasna dzialalnosc gospodarcza lub zalozenie dzialalnosci .Mile widziane osoby nie pijace Alkocholu .Wynagordzenie od 2000 € do 2500 € Praca jest na czas nie okreslony jako pod wykonawcy Prosimy o przeslanie CV z doswiadczeniem ze zdjeciem  w prawym (...)
Berlin
INVENT
09-06-15
Gowork.pl
(...) na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji zagranica Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów. Wymagania od kandydatów: Umiejętność obsługi komputera Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email