Oferty pracy berlin

71 - 80 z 115 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
JL-Flex
13-09-14
Gowork.pl
(...) pracowników dla pracodawców zagranicznych   Obowiązkiem pracownika będzie: -Testowanie pojazdów -Przeprowadzanie prac serwisowych -Diagnozowanie usterek oraz błędów w systemie pojazdów -Naprawa usterek w systemach elektronicznych (...)
Berlin
Castor Sp. z o.o.
09-09-14
Gowork.pl
(...) towaru na magazynie Netto w Berlinie oraz w Krefeld i Hodenhagen.  Praca polega na kompletowaniu zamówień na palatę z wykorzystaniem paletowego wózka elektrycznego oraz systemu słuchawkowego. System słuchawkowy obsługiwany jest w języku niemieckim, operując (...)
Berlin
Hansa Construction Sp. z o.o.
04-09-14
Gowork.pl
(...) monterzy do chłodu i grzania. Miejsce pracy (...)
Berlin
MPM Group
02-09-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego do pracy w charakterze tłumacza na budowie w Niemczech. Obowiązki: wsparcie językowe pracowników polskojęzycznych w rozwiązywaniu bieżących problemów na budowie. Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy (...)
Berlin
Castor Sp. z.o.o
01-09-14
Gowork.pl
(...) oczekujemy:     doświadczenia  w pracy na magazynie (idealnie przy kompletowaniu/ komisjonowaniu– warunek konieczny     podstawowa  znajomości języka niemieckiego - zakres komendy liczebniki  (znajomość języka będzie weryfikowana (...)
Berlin
Sepona Gmbh
01-09-14
Gowork.pl
(...) dacharzy-blacharzy chetnych    do pracy w Niemczech. Ponadtaryfowe stawki i diety. Poszukiwani sa   zarowno wykwalifikowani pracownicy jak i   pomocnicy. Polski konsultant   pomaga   w zalatwieniu wszystkich formalnosci, znajdujemy (...)
Berlin
Sepona Gmbh
01-09-14
Gowork.pl
(...)   w zalatwieniu wszystkich formalnosci, znajdujemy nocleg. Umowa na czas   nieokreslony na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem socjalnym i zdrowotnym. Zainteresowanych   prosmy o przeslanie cv na adres pl.personal@sepona.de W tytule prosze   podac imie (...)
Berlin
Deutsch-Polnische Personalberatung
01-09-14
Gowork.pl
(...) podstawie obliczeń statycznych Kontakt z budową Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie budownictwa Min. 4-5-letnie doświadczenie  w tworzenie planów szalunkowych izbrojeniowych w zakresiekonstrukcji budowlanych Atutem będzie doświadczenie w tworzeniu (...)
Berlin
Castor Sp. z o.o.
31-08-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy osób do pracy na magazynie Netto w Berlinie. Praca polega na kompletowaniu towarów zgodnie z zamówieniem podawanym przez system słuchawkowy. Kompletacja przy pomocy paletowego wózka elektrycznego OFERUJEMY - niemiecką umowę o pracę - (...)
Berlin
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.