Oferty pracy berlin

71 - 80 z 81 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
25-02-15
Gowork.pl
(...) ogólny przegląd stanu technicznego pojazdów.   Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy na czas nieokreślony, - wynagrodzenie od 9,50€ brutto do 12€ brutto za godzinę - pomoc w znalezieniu zakwaterowania (mile widziani kandydaci z (...)
Berlin
PAV "Arbeit bindet"
25-02-15
Gowork.pl
(...) DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Poszukujemy MONTERÓW FASAD SZKLANYCH I ALUMINIOWYCH Z UMIEJĘTNOŚCIA IZOLACJI OFERTA-ZATRUDNIENIE W (...)
Berlin
Avicenna Klinik Berlin
24-02-15
Gowork.pl
(...) prywatnej kliniki w Berlinie szukamy  PIELĘGNIARKI z komunikatywną znajomością języka niemieckego. Szczegółowe informacje w języku polskim pod numerem: +49 30 23 60 83 - 401Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail (...)
Berlin
Avicenna Klinik Berlin
24-02-15
Gowork.pl
(...) w Berlinie szukamy PIELĘGNIARKI z komunikatywną znajomością języka niemieckego. Szczegółowe informacje w języku polskim pod numerem:  +49 30 23 60 83 - 401Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail (...)
Berlin
Polvik
23-02-15
Gowork.pl
(...) podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym, hotelarskim oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw (...)
Berlin
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
18-02-15
Gowork.pl
(...) i klimatyzacji Miejsce pracy: Niemcy (Bawaria, Hesja, Badenia – Wirtenbergia)   Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy kat. B, ukończona szkoła o profilu montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub kierunki (...)
Berlin
APP SERVIS HR
17-02-15
Gowork.pl
(...) mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach,- chęć pracy,umowa podpisana z pracodawcą NIEMIECKIM.Wszystkich chętnych prosimy o CV. servishr@onet.pl w temacie wiadomości - (...)
Berlin
Met-is-job
16-02-15
Gowork.pl
(...) na warunkach niemieckich, a  takze  atrakcyjne wynagrodzenie  z pelnym pakietem socjalnym. Opis stanowiska: *Doświadczenie zawodowe w obsłudze oprogramowania Heidenhain i Gildemeister *Ciecie metalu, wymiana narzędzi, tworzenie czesci do maszyn *Obsluga duzych maszyn, (...)
Berlin
DAVZ
11-02-15
Gowork.pl
(...) min. 7 godzin pracy dziennie- możliwość pracy po godzinach- 8.50 € na godzinę brutto- możliwość rozwoju- zakwaterowanie+internetWymagania:- sprawność fizyczna- rzetelność, sumienność, odpowiedzialność- umiejętność pracy z mapą- wzrost min. 180cm- brak konfliktów (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
04-02-15
Gowork.pl
(...) na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko: Zimmermädchen / Roomboy Miejsce pracy: Niemcy. BerlinNr referencyjny: B/33/ZIM/2015/BObowiązki:- (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.