Oferty pracy berlin

71 - 80 z 123 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Personalservices24
08-11-15
Gowork.pl
(...) zadań: Transport żywności na targi spożywcze Pomoc w załadunku i rozładunku Praca zmianowa Wykonywanie poleceń służbowych   Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Prawo jazdy Kat. CE Doświadczenie jako kierowca Wysokie umiejętności (...)
Berlin
LeanTeam Sp zo.o.Sp.K.
08-11-15
Gowork.pl
(...) o stabilnej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu,• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie,• Przyjazną atmosferę pracy.Zgodnie z obowiązującym prawem LeanTeam nie (...)
Berlin
DAXXA Deutschland
08-11-15
Gowork.pl
(...) na warunkach niemieckiej umowy o pracy przy stalym zatrudnienia wraz z pelnymi swiadczeniami socjalnymi oraz zasilkami rodzinnymi     KIEROWCA AUTOBUSU Miejsce pracy: Berlin, Niemcy     Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony Praca na pełny etat plus nadgodziny (...)
Berlin
Personalservices24
05-11-15
Gowork.pl
(...) pracy: Berlin i okolice, Niemcy   Opis zadań: Transport żywności na targi spożywcze Pomoc w załadunku i rozładunku Praca zmianowa Wykonywanie poleceń służbowych   Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Prawo jazdy Kat. CE Doświadczenie jako kierowca Wysokie (...)
Berlin
BETA aktiv GbR
05-11-15
Gowork.pl
(...) poszukujemy kandydatów, posiadających: - wykształcenie kierunkowe: magisterskie czy też licencjackie z kilkuletnim doświadczeniem - uznany w Niemczech dyplom polski lub chęć przeprowadzenia nostryfikacji dyplomu za naszym pośrednictwem, - znajomość j. niemieckiego na (...)
Berlin
Luksmann
05-11-15
Gowork.pl
(...) zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści LUKSMANNA potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy (...)
Berlin
Luksmann
05-11-15
Gowork.pl
(...) z którymi prowadzimy współpracę.   Kierowca kat. CE z ADR – Berlin- podstawy niemieckiego   Opis stanowiska: trasy dalekobieżne po Niemczech + przygraniczne kraje prowadzenie pojazdu kat. CE praca stała od poniedziałku do piątku praca od (...)
Berlin
Luksmann
05-11-15
Gowork.pl
(...) z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści LUKSMANNA potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi (...)
Berlin, Stuttgart, Stuttgart, ...
UBT Personal Sp. z o.o.
04-11-15
Gowork.pl
(...) obecnej poszukujemy pracowników dla bezpośredniego pracodawcy w Niemczech na stanowisko:                                 (...)
Berlin, Magdeburg, Magdeburg, ...
MGsolutions Sp. z o.o.
30-10-15
Gowork.pl
(...) zainteresowanych pracą na stanowisku:   PRACOWNIK MAGAZYNOWY Miejsce pracy: Berlin, Magdeburg, Hannover, Hamburg, Erfurt Nr referencyjny: MAG/10/2015 Obowiązki: Realizacja/kompletowanie zamówień Układanie oraz skanowanie (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email