Oferty pracy berlin

71 - 80 z 96 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Hansa Construction Sp. z o.o.
04-09-14
Gowork.pl
(...) monterzy do chłodu i grzania. Miejsce pracy (...)
Berlin
Castor Sp. z.o.o
01-09-14
Gowork.pl
(...) przygotowywanie zamówień do wysyłki z magazynu     ręczne pakowanie oraz przepakowywanie towarów     inne czynności magazynowe Od kandydatów oczekujemy:     doświadczenia  w pracy na magazynie (idealnie przy (...)
Berlin
Sepona Gmbh
01-09-14
Gowork.pl
(...) dacharzy-blacharzy chetnych    do pracy w Niemczech. Ponadtaryfowe stawki i diety. Poszukiwani sa   zarowno wykwalifikowani pracownicy jak i   pomocnicy. Polski konsultant   pomaga   w zalatwieniu wszystkich formalnosci, znajdujemy (...)
Berlin
Sepona Gmbh
01-09-14
Gowork.pl
(...)    do pracy w Niemczech. Ponadtaryfowe stawki i diety. Poszukiwani sa   zarowno wykwalifikowani pracownicy jak i   pomocnicy. Polski konsultant   pomaga   w zalatwieniu wszystkich formalnosci, znajdujemy nocleg. Umowa na czas (...)
Berlin
Deutsch-Polnische Personalberatung
01-09-14
Gowork.pl
(...) referencyjny: DE201501/Berlin/NA90   Opis stanowiska: Samodzielne tworzenie planów szalunkowych na podstawie obliczeń statycznych Kontakt z budową Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie budownictwa Min. 4-5-letnie doświadczenie  w tworzenie (...)
Berlin
Castor Sp. z o.o.
31-08-14
Gowork.pl
(...) możliwość awansu - zakwaterowanie - opiekę brygadzisty Wymagamy: - doświadczenia w kompletacji towaru na palete - znajomości liczebników od 1 do 1000 - umiejętności obsługi elektrycznych wózków paletowych - zaangażowania i wysokiej motywacji do (...)
Berlin
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami (...)
Berlin
Homejoy
28-08-14
Gowork.pl
(...) stabilną prace w elastycznym trybie. Osobe zainteresowane prosze dzwonic pod numer +4916097741320, albo pisac na (...)
Berlin
THU TRABENO
27-08-14
Gowork.pl
(...) osób wyspecjalizowanych w zawodach: cieśla szalunkowy, zbrojarz-betoniarz, operator żurawia, murarz. Praca na terenie Niemiec. Wymagania : 1.Czytelne CV, 2.Dyspozycyjność, 3.Abstynencja w okresie pracy, 4.Chęć do pracy. W pierwszej kolejności zatrudniamy osoby z: 1.Minimum 3-letnim (...)
Berlin
Castor Sp. z o.o.
25-08-14
Gowork.pl
(...) W związku z ciągłym zwiększaniem liczby  naszych pracowników oferujemy zatrudnienie w Krefeld, Berlinie, Bad Wunnenberg, Bottrop oraz w Hodenhagen.  Do obowiązków pracownika należeć będzie - kompletowanie towarów na palete - poruszanie się paletowym (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.