Oferty pracy berlin

71 - 80 z 100 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Perilia Human Ressources
17-10-14
Gowork.pl
(...) / godzine +  provisie Pensionat (z mozliwoscia gotowania) Opieke pracownikow  po polsku i niemiecku Zatrudnienie polega na niemieckih standartach niemieckim prawie,niemiecka  renta i niemieckie ubezspieczenie tymczasowego pobytu w czasie (...)
Berlin
Agencja Pracy Headhunters
15-10-14
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy Nr referencyjny: PR/KAT Obowiązki: - Programowanie robotów przemysłowych - Prowadzenie projektów i uruchamianie instalacji u Klienta - Tworzenie dokumentacji technicznej Wymagania:     - Dobra (...)
Berlin
PHU "DAKO" Sp. z o.o.
15-10-14
Gowork.pl
(...) niemieckiego, mile widziane doświadczenie na stanowisku pokojówki lub podobnym stanowisku, dyspozycyjność zadbany wygląd komunikatywność, energia w działaniu, motywacja oraz zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista. Zakres obowiązków: Praca polega na (...)
Berlin
G&G PERSONAL
14-10-14
Gowork.pl
(...) dodatkową dietą dzienną na mieszkanie i dojazdOsoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do (...)
Berlin
CPC Group Sp. z o.o.
13-10-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko: Blacharz z elementami mechaniki Miejsce pracy: Berlin Obowiązki: Prace blacharskie oraz mechaniczne w warsztacie samochodowym. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (...)
Berlin
ARBEITLAND
10-10-14
Gowork.pl
(...) oraz doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. Wynagrodzenie 1200 euro (...)
Berlin
Holbern
09-10-14
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami (...)
Berlin
Translator
08-10-14
Gowork.pl
(...) SPECJALISTÓW) - w szczególności: DERMATOLOG, OKULISTA, RADIOLOG, LARYNGOLOG, CHIRURG, NEUROLOG, ORTOPEDA, PSYCHIATRA, INTERNISTA) do pracy w niemieckich, renomowanych klinikach. Posiadamy oferty z Berlina, jak również z innych miast. OFERTA: - niemiecką umowę (...)
Berlin
Sepona Gmbh
08-10-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech. Oferujemy ponadtaryfowe stawki i diety oraz pomoc polskiego konsultanta.   Poszukujemy osób posiadających wykształcenie kierunkowe i znających język niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikację. Praca w placówkach opiekuńczych. Umowa na czas (...)
Berlin
MWS GmbH
07-10-14
Gowork.pl
(...) od zaraz.  Umiejętności montera:  - prace rurarskie (samodzielna praca na podstawie rysunków izometrycznych) - umiejętność czytania rysunku izometrycznego   Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - stawkę godzinową od 11 euro brutto w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.