Oferty pracy berlin

11 - 20 z 94 praca berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
19-12-14
Gowork.pl
(...) na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.  Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:Masz doświadczenie w pracy jako Pokojówka ? (...)
Berlin
Proang
18-12-14
Gowork.pl
(...) osoby do pracy w  prywatnym domu(gospodarstwo dwoch doroslych osob, w tym jedna osoba jest inwalida).Praca w Berlinie na pol etatu od zaraz.Preferowane Panie po 50-tym roku (...)
Berlin
A.P.K. Human Personal Logistic LTD
18-12-14
Gowork.pl
(...) centralnych IKEA w Niemczech (okolice Berlina).   Wymagania: - doświadczenie w magazynie IKEA lub RHENUS warunek konieczny!, - doświadczenie w kompletacji towaru, - gotowość do wyjazdu w ciągu kilki dni,   Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - (...)
Berlin
Castor Sp. z o.o.
18-12-14
Gowork.pl
(...) do kompletacji towaru na magazynach IKEI w Berlin Hoppegarten. Praca polega na kompletowaniu towarów na paletę ze skanerem. Oferujemy: - stałe zatrudnienie - umowę o pracę - zakwaterowanie Wymagamy: - doświadczenia na podobnym stanowisku - dobrej kondycji zdrowotnej - uprawnień (...)
Berlin
Eurojob24 Sp z o.o.
17-12-14
Gowork.pl
(...) wyłącznie dla osób z doświadczeniem zdobytym  na magazynie Ikei! Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji drogą mailową na adres: (...)
Berlin
PHU Dako Sp. Z. o. o
17-12-14
Gowork.pl
(...) firma zajmująca się pośrednictwem pracy zagranicznej.   Pilnie poszukujemy pomocnika lakiernika samochodowego na terenie Niemiec -.Berlin Wymagania: -kwalifikacje - odpowiedzialność, pracowitość, - dyspozycyjność - doświadczenie w zawodzie   Oferujemy: - atrakcyjne (...)
Berlin
PHU Dako Sp. Z. o. o
17-12-14
Gowork.pl
(...) pośrednictwem pracy zagranicznej.   Pilnie poszukujemy stolarza na terenie Niemiec -.Berlin Wymagania: -kwalifikacje - odpowiedzialność, pracowitość, - dyspozycyjność - doświadczenie w zawodzie   Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - ZAKWATEROWANIE - stałą pracę - (...)
Berlin
Kurs Języka Niemieckiego
16-12-14
Gowork.pl
(...) Olbrzymie wzięcie do pracy w Niemczech maja wykwalifikowani elektrycy. Jest tyko jeden warunek znajomosc słownictwa branżowego w dziedzinie elektryki z jezyka niemieckiego. 10 do 20 euro - tyle brutto można było zarobić średnio za godzinę pracy w Niemczech w IV kwartale (...)
Berlin
Polvik
16-12-14
Gowork.pl
(...) polskim rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji, (...)
Berlin
ADK
16-12-14
Gowork.pl
(...) do nas aktualnego CV w j. polskim i niemieckim,  SEP, świadectwa pracy - posiadanie prawa jazdy, posiadanie własnego samochodu,   - udokumentowane doświadczenie w pracy zawodzie min 5 lat - doświadczenie w Niemczech będzie dodatkowym atutem - znajomość języka (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.